Автор Тема: Обработвам кюлчета, а не ми се появяват в раницата !!!!  (Прочетена 2714 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MAFIOZO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Героя е SIBILA, проблема е, че два пъти подред пускам да опбработвам медни кюлчета, а не ми се появяват, май пак се трупат в третата раница! :o :o :o :o
Тоя проблем май трябваше някой да го оправи кво правиме !

Неактивен MAFIOZO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Още нещо аз хубаво ги обработвам по 20 бройки, но рудата ми седи а имитира, че прави кюлчета, моля за помощ !

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Сега ще го погледнем, наистина има проблем.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен MAFIOZO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Браво Отоне, това се вика отзивчивост, не знам къде се гласува за това, ама ако има такава класация за отзивчивост, Ти ще си Number One :)

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
От моя тест всичко изглеждаше наред. 3 пъти изработвах с вашия акаунт и всичко се получи. Ако се наблюдава пак моля да докладвате.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
При мен има същия проблем но с превъзходни кожи.Пуснах за ноща да се обработват и на сутринта ги нямаше.Само ми беше отчело 33 точки е занаята.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
при мен се оказа подобен проблем
имам обработени 25  превъзходни кожи (т.е. толкова точки), но кожите ги няма
акаунт Cindarella
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
на мен ми направи такъв номер с 24 бронзови кюлчета
пуснах ги да се обравотват кат свърши не ми се появиха а точките бяха зачетени ...
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Става въпрос за обработка на кожи при акаунт ehhe, днес в периода между 02:00-03:00.
Започва обработка на 28 одрани кожи (категория 5). След преработка получава 14 занаятчийски точки в подпрофесията си, но в инвентара му се появяват 14 одрани кожи (категория 5).

П.П: Разбрах и нещо подобно за играча demo_account, но с него още не съм се свързвал.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
тъй като проблемът явно е разрешен, поне пробата за обработка на 10 кожи мина успешо, да питам в тази тема, за да не създавам нова: въпросните обработени кожи (ресурси) ще бъдат ли възстановени или каквото било - било
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
при мен се оказа подобен проблем
имам обработени 25  превъзходни кожи (т.е. толкова точки), но кожите ги няма
акаунт Cindarella
имах същия проблем с кожи но бях  отрязан много бързо

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
въпросните обработени кожи (ресурси) ще бъдат ли възстановени или каквото било - било

Нали не храниш надежди?  *hihi* Каквото било , било ... Важното сега е всичко да си е на ред.Аз също изгорях с 33 кожи.И се надявам това да са последните кожи на вятъра.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Надеждата умирала последна  ???
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Ef4O

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +0/-5
    • Профил
    • Ел. поща
Екипът на Империален герой има удоволствието да информира всички свои играчи, че Коледата е възможна!
По случай коледните празници всички играчи ще получат като подарък Премиум пакети за дните: 24, 25, 26 и 27-ми декември.
Активираните вече Премиуми ще бъдат удължени с 4 дни.
Като допълнителен бонус ще бъдат активирани всички Ордени за тези 4 дни.
И това не е всичко!
До 01.01.2010 ще получите коледен бонус - за всяка Ваша покупка на диаманти ние ще Ви дадем като подарък 20% повече!
Екипът на Империален герой пожелава Весела Коледа и Честита Нова Година на всички играчи!

 :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Незнам какво стана но след тея коледни бонуси немога да правя кюлчета с по една точка за действие, което го разбрах от заключената тема че ще си остане с по две точки, НО  ВИ МОЛЯ ДА НАПРАВИТЕ ТАКА, ЧЕ ДА МОЖЕ ДА СЕ ИЗРАБОТВАТ ПОНЕ ПО НЯКОЛКО НАВЕДНЪЖ, ЧЕ ИНАЧЕ ИГРАТА СЕ ПРЕВРЪЩА В ЦЪКАЛКА А ТОВА Е НАЙ-УЖАСНОТО КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ НА ТАКАВА ДОБРА ИГРА... ИГРАЛ СЪМ ВЕЧЕ ПОДОБНИ УЕБ БАЗИРАНИ ПРОСТОТИИ И НЕ МИ СЕ КЛИКА С МИШКАТА ПРЕЗ МИНУТА И ПОЛОВИНА И ТАКА ДА СИ ВИСЯ ЦЯЛ ЧАС ЗА ДА СИ ИЗРАБОТЯ 50-60 КЮЛЧЕТА. ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Ако това си остане до една седмица аз ще си премахна акаунта!!! Надявам се че ме разбирате... не всеки може да си позволи Премиум и понякога това не са само заради финансови причини. (Без коментар) *freak* ::)  ::) ::) ::) ::) ::)