Автор Тема: Боец  (Прочетена 2734 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Боец
« -: Февруари 14, 2010, 05:08:11 pm »
Брадви, копия и чукове?!?!?!
Кое от тези оръжия е най-подходящо за боец(29ниво) с майсторство щит (3), контра атака (3), отбиване на стрели (3)?
Сега съм 26 ниво и не знам дали да бързам да екипирам 4-ти наемник, който да изпробвам до край или да чакам да стана след 30ниво за да взема по-силен и тогава да екипирам т.е. да не хабя ресурс.
Също така не знам дали този боец е подходящ или да търся друг.
Засега имам стрелец 19 ниво с кр.удар (5),
Боец 29 ниво майсторство с меч за една ръка(3),
Еретик 28 ниво майсторство с тояга (7), вътрешен дух(2), болест(2)

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Боец
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2010, 05:09:57 pm »
Според мен от посочените е най-добро пика ,защото взима само 20% ловкост и прави демидж като на брадва а тя взима 20% ловкост и 20% точност !

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Боец
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2010, 05:12:26 pm »
Брадви, копия и чукове?!?!?!
Кое от тези оръжия е най-подходящо за боец(29ниво) с майсторство щит (3), контра атака (3), отбиване на стрели (3)?
Сега съм 26 ниво и не знам дали да бързам да екипирам 4-ти наемник, който да изпробвам до край или да чакам да стана след 30ниво за да взема по-силен и тогава да екипирам т.е. да не хабя ресурс.
Също така не знам дали този боец е подходящ или да търся друг.
Засега имам стрелец 19 ниво с кр.удар (5),
Боец 29 ниво майсторство с меч за една ръка(3),
Еретик 28 ниво майсторство с тояга (7), вътрешен дух(2), болест(2)
. няма да ти позволи. да ползваш такива оръжия за 2 ръце. ти си взел пазител според изложената от теб статистика == майсторство щит (3), контра атака (3), отбиване на стрели (3. затова по добре се възползваи от тия му умения. и му вземи меч за 1 ръка- той няма минусуви бонуси и е наи доброто оръжие за пазител   :). А и между др , този наемник не е с добри умения. но ти преценяваш
« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 05:14:18 pm от vitq »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Боец
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2010, 06:05:35 pm »
vitq,
Ти какъв наемник би ми предложил да взема? Поне какви показатели трябва да има.
Аз вече имам един пазител с майсторство с лек меч за една ръка: Здраве 3000, Сила 105, Ловкост 23, Точност35, Интелект 35, Блок 42, Броня 2200, Поражения 40-90.
Дали да не изчакам 30ниво, за да мога да взема наемник боец над 30ниво.
Сега смятам 4-ия ми наемник да е Мистик майсторство с тояга (6), вътрешна концентрация (4), Чисто съзнание (2). Какво ще кажеш за него.

Неактивен gorinP

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 79
  • Karma: +5/-14
    • Профил
Re:Боец
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2010, 06:40:40 pm »
Брадви, копия и чукове?!?!?!
Кое от тези оръжия е най-подходящо за боец(29ниво) с майсторство щит (3), контра атака (3), отбиване на стрели (3)?
Сега съм 26 ниво и не знам дали да бързам да екипирам 4-ти наемник, който да изпробвам до край или да чакам да стана след 30ниво за да взема по-силен и тогава да екипирам т.е. да не хабя ресурс.
Също така не знам дали този боец е подходящ или да търся друг.
Засега имам стрелец 19 ниво с кр.удар (5),
Боец 29 ниво майсторство с меч за една ръка(3),
Еретик 28 ниво майсторство с тояга (7), вътрешен дух(2), болест(2)

това ,което ще ти даде най-много демидж и ще си непобедим ,според мене :)

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Боец
« Отговор #5 -: Февруари 14, 2010, 06:57:33 pm »
това ,което ще ти даде най-много демидж и ще си непобедим ,според мене :)
това е мистик на светлината. но по добре ако избираш такъв търси с умения=Майсторство с благословиите.Майсторство в лекуването.Извор на живота.ако има и др умения е само бонус  ;) но мн зависи до тук как се справяш в битките по мобове. ако успяваш- не взимаи сега др наемник. но ти решаваш
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Боец
« Отговор #6 -: Февруари 14, 2010, 07:14:40 pm »
Добре се справям засега с 3-ма наемника. Единствено засега ме спряха в Пустите скали последнота стъпка от приключението. Там ме бият на последната битка с лидера. Затова се чудя дали да прибързвам да взема наемник, за да го мина или да изчакам да стана 30 ниво и да взема по добър наемник. Иначе в другите провинции нямам проблеми засега.
Какво ще кажете, приятели?
Защо точно тези умения казваш да търся за мистик на светлината т.е майсторство с благословии, лекуване и извор на живота.

Неактивен shootercheto

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +12/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Боец
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2010, 07:16:55 pm »
Добре се справям засега с 3-ма наемника. Единствено засега ме спряха в Пустите скали последнота стъпка от приключението. Там ме бият на последната битка с лидера. Затова се чудя дали да прибързвам да взема наемник, за да го мина или да изчакам да стана 30 ниво и да взема по добър наемник. Иначе в другите провинции нямам проблеми засега.
Какво ще кажете, приятели?
Защо точно тези умения казваш да търся за мистик на светлината т.е майсторство с благословии, лекуване и извор на живота.
Аз съм боец и го изпълних въпросното приключение на 32 ниво с 1 наемник.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Боец
« Отговор #8 -: Февруари 14, 2010, 07:36:36 pm »
ще ти кажа защо с такива умения, прочети ги= Майсторство с благословиите
Увеличава броя на съюзници, които могат да бъда благословени в един рунд.
 
Точки   1   2   3   4   5   6   7
Бонус   + 1   + 2   + 3   + 4   + 5   + 6   + 7=Извор на живота
Увеличава жизнеността на героя и на неговите спътници по време на битката, с определен брой точки, като по този начин здравето им се увеличава.=Майсторство в лекуването
Всяко ниво позволява един допълнителен съюзник да бъде лекуван по време на битка.. гледай уменията да са му на макс. а вс др към тях са бонус и са добре дошли
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Боец
« Отговор #9 -: Февруари 14, 2010, 08:19:31 pm »
Е да ама няма такива с всички умения да са му на макс.
Мисля, че мистик с майсторство тояга на макс, вътрешна концетрация на макс и чисто съзнание на макс също не е зле. При положение че съм с два стрелци.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Боец
« Отговор #10 -: Февруари 14, 2010, 08:34:07 pm »
Е да ама няма такива с всички умения да са му на макс.
Мисля, че мистик с майсторство тояга на макс, вътрешна концетрация на макс и чисто съзнание на макс също не е зле. При положение че съм с два стрелци.
гледай да има маисторство с благословийте поне . то е да не казвам най важното. гледай герои в играта и виж с какви умения са.   и  прецени какъв да вземеш , и да ти върши работа, не да ти е бреме в битките . но следи и показателите им също . зор се намират добри намници, но ги има. желая ти успех в играта
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"