Автор Тема: Равенство!!!  (Прочетена 2345 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Равенство!!!
« -: Юни 06, 2009, 08:10:16 am »
Все ми се струва, че това равенство си е чиста загуба. Няма нищо спечелено, а всичко е загубено!
Има и други теми - знам... Но мисля, че ще е добре поне един банан да се дава при равенство.
В шаха при равенство се присъжда 0,5 точки.
Във футбола при равенство се присъжда 1 точка.
В Имперски герои при равенство се губи всичко и нищо не се дава.  :o
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Равенство!!!
« Отговор #1 -: Юни 06, 2009, 08:44:43 am »
Е тук поне и двамата сте на 0, което малко не ми е ясно как става, но няма значение :)

Аз вчера имах една битка където се получи равенство при което загубих половината си кръв, а противника цялата, защото видиш ли сме стигнали до 99-ти рунд, защо не е умрял не знам, но това за мен не е никакво равенство, докато при теб си е равенство поне :)

Но съм съгласен че пак трябва да се дава нещо, все пак си си загубил точки за действие и кръв, която излиза доста скъпо да възстановиш, а в същото време не си загубил битката, за да оставаш с празни ръце! Може би най-добрия вариант е да получиш половината на това което е трябвало да получиш ако победиш, така както е навсякъде при "равенство"...

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Равенство!!!
« Отговор #2 -: Юни 06, 2009, 09:59:08 am »
Е тук поне и двамата сте на 0, което малко не ми е ясно как става, но няма значение :)

Аз вчера имах една битка където се получи равенство при което загубих половината си кръв, а противника цялата, защото видиш ли сме стигнали до 99-ти рунд, защо не е умрял не знам, но това за мен не е никакво равенство, докато при теб си е равенство поне :)

Но съм съгласен че пак трябва да се дава нещо, все пак си си загубил точки за действие и кръв, която излиза доста скъпо да възстановиш, а в същото време не си загубил битката, за да оставаш с празни ръце! Може би най-добрия вариант е да получиш половината на това което е трябвало да получиш ако победиш, така както е навсякъде при "равенство"...

На арената не се губят точки за действие и кръв. Друг е въпроса че това което показва Fobos си е чист проблем, докладван няколко пъти. Противника умира но продължава да се бие до 99 рунд и се брои за равенство :(


Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Равенство!!!
« Отговор #3 -: Юни 06, 2009, 10:01:58 am »
Той никъде не е казал че говори за арената и като говори за арената, за какви загуби мрънка?! Като нищо не е загубил... Може би славата нещо?

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Равенство!!!
« Отговор #4 -: Юни 06, 2009, 11:05:57 am »
Той никъде не е казал че говори за арената и като говори за арената, за какви загуби мрънка?! Като нищо не е загубил... Може би славата нещо?

ЗАКС - заради тебе заключвам темата! Ти си като чумата... Дето минеш трева не никне...
Ясно и точно съм написал, битката е равна - но няма никаква разлика от ЗАГУБАТА!
Щом има равенство (А НЕ ЗАГУБА!), следва да има поне минимални облаги!
Това е мое мнение и не искам да ангажираж огромния си мозък по него!
Успех в играта...
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.