Автор Тема: Проблем с предметите в "Дома".  (Прочетена 964 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Проблем с предметите в "Дома".
« -: Април 06, 2010, 09:40:43 am »
Христос Воскресе.  Ще се опитам да покажа с картинки къде е проблема с предметите в "Дома". Това са ми предметите в дома ми.

Вижда се, че в него има два щита. Не показвам предметите в раниците защото там щит нямам. Като отида на продажба в аукциона се вижда и третият ми щит които в дома го няма поне визуално, но той е някъде там защото го преместих..
Забелязах, че когато местя предмети от склада в "Дома" те не отиват изцяло във втората част на дома ми и изчезват някъде поне визуално. Както се вижда първата част на дома ми е пълна, а във втората имам място. Сега показвам как ще преместя няколко предмета (9 на брой) и ще ми изпише, че са преместени в дома, но там ще са преметени само 4 броя във втората част.





Въпросът ми е къде отиват в дома останалите предмети и дали проблема е при мен. Акаунта ми е Lord_SEVEN, ИЗВИНЯВАМ се за грешката свят 2 съм.
« Последна редакция: Април 06, 2010, 10:11:23 am от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Проблем с предметите в "Дома".
« Отговор #1 -: Април 06, 2010, 01:21:42 pm »
Изкарах предмети от дома в раницата, но по възможно най-трудният начин. Не се виждаха но при маркиране на предмет които е на последния ред и дърпане на мишката до края на екрана се появяват. Явно не се показват всички места в дома на първата страница и има още около 5 - 6 реда на долу.
« Последна редакция: Април 06, 2010, 01:26:20 pm от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”