Автор Тема: Статс на призрачен преследвач  (Прочетена 2318 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jikon4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +1/-12
    • Профил
Статс на призрачен преследвач
« -: Април 18, 2010, 03:27:13 pm »
Здравейте, може ли някой играещ с такъв герой дълго време да ми каже кои статс са по важни на оръжията за героя. Например интересува ме обсег по добре ли е от критичен ,ако някой може да ги подреди по степен на важност. Предварително благодаря на отзовалите се.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Статс на призрачен преследвач
« Отговор #1 -: Април 18, 2010, 04:49:15 pm »
Съгласен съм с умрелия. И аз така бих ги подредил

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Статс на призрачен преследвач
« Отговор #2 -: Април 18, 2010, 04:52:32 pm »
точност/ловкост не трябва ли да е преди минималните? :)не знам.лично мое мнение.
zlatin98 свят 2

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Статс на призрачен преследвач
« Отговор #3 -: Април 18, 2010, 04:56:35 pm »
точност/ловкост не трябва ли да е преди минималните? :)не знам.лично мое мнение.
При условие че има първите 3 другите не са толкова важни. Но може бе си прав, минималните не вършат почти никаква работа на м.копие.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Статс на призрачен преследвач
« Отговор #4 -: Април 21, 2010, 01:34:41 am »
Всичко зависи от героя как си го развил?!По важност аз ги определям така критичен удар,точност,обсег и максимални.Точността е от съществено значение при предледвача.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Статс на призрачен преследвач
« Отговор #5 -: Април 21, 2010, 09:00:29 am »
Всичко зависи от героя как си го развил?!По важност аз ги определям така критичен удар,точност,обсег и максимални.Точността е от съществено значение при предледвача.
Прав си че е важна. Но тя може да се набави и от предмети в достатъчни количества. Виж обсега и максималните са съществено важни, нали е стрелец разчита на максимално висок критичен и обсег.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Статс на призрачен преследвач
« Отговор #6 -: Април 23, 2010, 03:14:15 pm »
Прав си че е важна. Но тя може да се набави и от предмети в достатъчни количества. Виж обсега и максималните са съществено важни, нали е стрелец разчита на максимално висок критичен и обсег.
Има преследвачи при които ловкостта е повече от точността и може да създаде проблеми.Бил в съм в тази ситуация и честно казано не ми помогна ловкостта кой знае колко спрямо това,че колкото повече точност имам по-малко грижи.Пък и не винаги всeки ще може да си намери да речем копие е доста точност,критичен и обсег.
« Последна редакция: Април 24, 2010, 09:24:14 am от desperado16 »