Автор Тема: Успешно публикувано на стената.  (Прочетена 2652 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Успешно публикувано на стената.
« -: Юни 25, 2010, 09:29:04 pm »
Успешно публикувано на стената. А точките?!?! ???
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #1 -: Юни 26, 2010, 12:02:31 pm »
Днес е същото...Явно вече няма да се дават точки ..Като знам как идват новините , в понеделник ще го обявят..Поне няма да си тормозя приятелите вече.. :D
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Noemisys

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +2/-4
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #2 -: Юни 26, 2010, 12:08:08 pm »
Аз си получавам точките без проблеми. Явно има проблем само при теб.  ??? Някой от екипа трябва да се заеме да провери.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #3 -: Юни 26, 2010, 12:31:21 pm »
Така е и аз нямам проблеми с точките който получавам

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #4 -: Юни 26, 2010, 12:37:12 pm »
Ако си с два или повече акаунта, може би само един от тях може да печели точки от една регистрация във ФБ (което ме подсеща, че мултиакаунтингът тук може да се пренесе във Facebook и да стане от световен мащаб  *hihi* ).
Ако не е това пречината- кажи за всеки случай името на акаунта, при когото не са получени точките.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #5 -: Юни 26, 2010, 12:41:30 pm »
Ако си с два или повече акаунта, може би само един от тях може да печели точки от една регистрация във ФБ (което ме подсеща, че мултиакаунтингът тук може да се пренесе във Facebook и да стане от световен мащаб  *hihi* ).
Ако не е това пречината- кажи за всеки случай името на акаунта, при когото не са получени точките.
Ами Sion..Пробвах и с други акаунти да ги взема проклетите 2 точки и все дава едно и също - публикувано..Ама точки - йок..Преди ми даваше ,че вече съм ги ползвал за дня..Сега където да пробвам дава публикувано на стената.. >:(
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

kosiger

  • Гост
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #6 -: Юни 26, 2010, 12:54:50 pm »
аз си ги взимам точките само че при мен ми изписва неуспешно публикуване на стената  и като пробвам втори път ми изписва че този акаунт вече е използван.но накрая си ги получавам.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #7 -: Юни 26, 2010, 01:11:13 pm »
аз си ги взимам точките само че при мен ми изписва неуспешно публикуване на стената  и като пробвам втори път ми изписва че този акаунт вече е използван.но накрая си ги получавам.
Именно..А на мен ми  дава успешно публикувано а точки няма..Не е проблем в точките ама явно става нещо и е дразнещо.. :(
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #8 -: Юни 28, 2010, 09:46:17 am »
Пробвай пак и ми кажи какво става, моля те.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #9 -: Юни 28, 2010, 09:59:05 am »
Пробвай пак и ми кажи какво става, моля те.
Пак същото Мите ==Дава ми успешно публикувано на стената и наистина е публикувано , но не ми дава точките..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #10 -: Юни 28, 2010, 10:24:25 am »
Ми току що публикувахме от акаунта ти и си получи 2-те точки.
Понякога се случва Facebook да лагне или трябва да се пробва няколко пъти.
Или пък нещо се кара с браузърите, с хостовете...

Трий кеша, Ивчо.

И дай повече подробности - версия на браузъра, кога, какво, операционна система.
Дали се случва само от домашния ти комп, пробвал ли си от друг и прочие...

За да можем да пресъздадем ситуацията и да я изтестваме.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #11 -: Юни 28, 2010, 10:32:50 am »
Ми току що публикувахме от акаунта ти и си получи 2-те точки.
Понякога се случва Facebook да лагне или трябва да се пробва няколко пъти.
Или пък нещо се кара с браузърите, с хостовете...

Трий кеша, Ивчо.

И дай повече подробности - версия на браузъра, кога, какво, операционна система.
Дали се случва само от домашния ти комп, пробвал ли си от друг и прочие...

За да можем да пресъздадем ситуацията и да я изтестваме.
Браво..Станало е значи..Ами от същия комп , със същия браузер и същата операционна система , с която до преди 3 дни нямах никакви проблеми..Дано и занапред да нямам. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен grandpa

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #12 -: Юни 28, 2010, 11:30:27 am »
Здравей, Sion.

Искаме да знаем каква операционна система ползваш (windows,linux и т.н.), какъв браузер (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera) и коя версия. Дай ни информация за да можем да репродуцираме при същите условия взимането на точки и да се опитаме да отстраним проблема, ако има такъв.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #13 -: Юни 28, 2010, 04:12:23 pm »
Здравей, Sion.

Искаме да знаем каква операционна система ползваш (windows,linux и т.н.), какъв браузер (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera) и коя версия. Дай ни информация за да можем да репродуцираме при същите условия взимането на точки и да се опитаме да отстраним проблема, ако има такъв.
windows,Firefox..Понеже ползвам различни акаунти до преди 3 дни без проблем взимах точките в който реша..При повторен опит ми даваше че днес вече е използвано..От събота насам , без значение от кой акаунт опитвам получавам - успешно публикувано на стената но точки не идват..Иначе проверявам и наистина е публикувано..Дано е било временен проблем..Утре ще разбера и пак ще пиша.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Успешно публикувано на стената.
« Отговор #14 -: Юни 29, 2010, 12:09:58 pm »
Не става..Пак пробвах , логнах се , даде ми успешно публикувано на стената/наистина е успешно - проверих/  и точки няма.. :( Уиндоус, мозила... *UNDECIDED*
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.