Автор Тема: Във връзка с така наречените маистор в занаята  (Прочетена 3036 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kaster12

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 101
  • Karma: +9/-22
    • Профил
    • Ел. поща
Мога ли да поитам какъв е критерия за присъждане на въпроснта категория когато е даден самоп на членовете на гилдията фион при положение 4е само в нашата гилдия им поне 10 героя които са с постийения 400/400 и то ж поне от 3 категория нагоре или трябва д си поканим модератор и при нас :o. и
Категория 1
200/200
Категория 2
232/300
Категория 3
400/400
Категория 4
400/400
Категория 5
400/400
Категория 6
0/100
това са моите показатели и се 4увствам 4ирак на фион

Kilgor

  • Гост
Какво искаш да кажеш ? На кой какво е присъдено ?  ???

Неактивен kaster12

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 101
  • Karma: +9/-22
    • Профил
    • Ел. поща
виж които и да е герои от фион- кристал, фобос и тнт в профил :)

Kilgor

  • Гост
О, това ли ? То и аз дълго време нямах за някой категорий, въпреки че съм на масимум във всички категорий ( само кожар в 6та още не съм. Ще ти се появи и на теб, макар че не виждам какво му е толкова важното.

Неактивен kaster12

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 101
  • Karma: +9/-22
    • Профил
    • Ел. поща
НЕ Е във това въпроса , оства и на теб да не се появи- ти си наи-добрия в тази професия имх нщо друго предвид- по какви критерии се присъжда на герои много по-късно качили занаят в съответната категория от мен и не само от мен, а и от игра4и които са били на 400 занаят много преди мен. Не е въпроса дали ще ми пише маистор или н а жъпрос еккви сакритеритистигам до отговора че конкретно з фион става дума за модератори а не за достижения :o

Kilgor

  • Гост
Никой не е обявен за "най-добрия" в дадена категория. Това са стандартни пагони, нашивки, флагчета или нещо подобно, които на всеки се появяват. Сега ги погледнах майсторите от Фион и нищо нередно невиждам. И да ти кажа, че модераторите имат власт само във форума и не могат да си добавят такива екстри , дори и да искат. И бъди сигурен че никой от екипа не е седнал да се занимава с такива глупости.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Доста чудно и при мен не излизат тия нашивки.А от доста време съм развил 3-4 кат занаяти на мах без вторичната професия.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
най вероятно е заради вторичната професия че не е на макс, защото и мойта вторична не е и нямам такива нашивки

Неактивен kaster12

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 101
  • Karma: +9/-22
    • Профил
    • Ел. поща
Предполагам само това е при4ината - както казва Шарга :'(

Kilgor

  • Гост
Категория 5 беше първата в която вдигнах кожаря на 600 точки, преди много време. В същото време последно там ми даде флагче. За по-долните категорий имах такова преди да вдигна професията на максимум. Всъщност за 5та категория ми даде флагчето едва след като вдигнах занаята в категория 6. За категория 6 все още нямам.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Във връзка с така наречените маистор в занаята
« Отговор #10 -: Юни 29, 2010, 08:50:32 pm »
По твоя пост Килгоре съдя,че ако реша да имам флаг във 4-кат трябва да почна да развивам във 5-кат.При условие,че съм развил основната и вторичната професия.

П.П.Извинявам се за "обръщението" на ти.

Kilgor

  • Гост
Re:Във връзка с така наречените маистор в занаята
« Отговор #11 -: Юни 29, 2010, 08:56:08 pm »
По твоя пост Килгоре съдя,че ако реша да имам флаг във 4-кат трябва да почна да развивам във 5-кат.При условие,че съм развил основната и вторичната професия.

П.П.Извинявам се за "обръщението" на ти.

Не мога да съм сигурен. Ако трябва да съм честен, не ми е съвсем ясна логиката. Единствено съм сигурен че няма конспирация.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Във връзка с така наречените маистор в занаята
« Отговор #12 -: Юни 29, 2010, 09:03:42 pm »
А като преди половин година сте стигнали максимума в дадена категория, дали сте изработвали нещо в тези категории , за които нямате знамена СЛЕД като въведоха тези награди? Системата не проверява на колко точки сте в професията, а дава награда за първа изработка на рядък (епичен или легендарен ) предмет от съответната категория. Като работите само най-високата достигната категория е нормално да не сте получили пагоните за ниските категории.

... или трябва д си поканим модератор и при нас :o. и...

И да си поканите модератор, наготово тези награди няма да получите.
И спрете веднъж завинаги с тези световни конспирации!

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Във връзка с така наречените маистор в занаята
« Отговор #13 -: Юни 29, 2010, 09:13:12 pm »
А като преди половин година сте стигнали максимума в дадена категория, дали сте изработвали нещо в тези категории , за които нямате знамена СЛЕД като въведоха тези награди? Системата не проверява на колко точки сте в професията, а дава награда за първа изработка на рядък (епичен или легендарен ) предмет от съответната категория. Като работите само най-високата достигната категория е нормално да не сте получили пагоните за ниските категории.

И да си поканите модератор, наготово тези награди няма да получите.
И спрете веднъж завинаги с тези световни конспирации!
За пример е Фобос във 1-кат няма пагон.Но във всички останали има.Занаята във 3-4 кат ми е развит повече от 6-месеца.И все още нямам пагон.Не че хленча за него.Но поне логиката за получаването да ми се изясни.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил