Автор Тема: Занаятчийски инструмент  (Прочетена 2835 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Занаятчийски инструмент
« -: Юни 28, 2009, 10:58:04 pm »
Копувам занаятчийски инструмент за 2 категория +4 занаят за Майстор на брони
Копувам пръстен за 2 категория +6 интелект
Копувам 2 категория наметало около 25 броня и бонус за точност/ловкост/сила/жизненост/интелект
И аз съм маистор на брони и до сега не си намерих инструмент и то двата вида си купих и никои не стана и двата бяха 2 категория +3 занаят

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Занаятчийски инструмент
« Отговор #1 -: Юни 28, 2009, 11:04:39 pm »

И аз съм маистор на брони и до сега не си намерих инструмент и то двата вида си купих и никои не стана и двата бяха 2 категория +3 занаят
Може да видиш кой инструмент  е за теб
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=912.0
ако не можеш да го поставиш пиши акаунт и свят в докладване на проблеми

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Занаятчийски инструмент
« Отговор #2 -: Юни 29, 2009, 06:25:14 am »
И аз съм маистор на брони и до сега не си намерих инструмент и то двата вида си купих и никои не стана и двата бяха 2 категория +3 занаят

А ти имаш ли 10 ниво ? Освен това преди да имаш 200 занаятчийски точки няма полза да го носиш този инструмент, никаква полза нямаш от него :)

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Занаятчийски инструмент
« Отговор #3 -: Юни 29, 2009, 11:26:52 am »
А ти имаш ли 10 ниво ? Освен това преди да имаш 200 занаятчийски точки няма полза да го носиш този инструмент, никаква полза нямаш от него :)
Изолде само 15 ниво съм имам 217 занаятчиски точки правя редки предмети
а това е оръжеиника ми  и е с иструменти за бижутер паснаха му много добре
http://prikachi.com/files/963378C.jpg

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Занаятчийски инструмент
« Отговор #4 -: Юни 29, 2009, 01:22:28 pm »
Изолде само 15 ниво съм имам 217 занаятчиски точки правя редки предмети
а това е оръжеиника ми  и е с иструменти за бижутер паснаха му много добре
http://prikachi.com/files/963378C.jpg


Това е проблем, не би трябвало да е така въобще. Дава ли ти допълнителния шанс за изработване на предмети с бижутерски комплект ?

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаятчийски инструмент
« Отговор #5 -: Юни 29, 2009, 01:40:37 pm »
Или ти е останал от преди когато е имало проблем с качването на Инструменти за други професии или е възможно да е през някой от екраните който има пропуск. Реално така или иначе дори да сте сложили "чужди" инструменти не би трябвало да се отчитат при изработката. Далавера не би трябвало да имате

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаятчийски инструмент
« Отговор #6 -: Юни 29, 2009, 02:48:16 pm »
Това е проблем, не би трябвало да е така въобще. Дава ли ти допълнителния шанс за изработване на предмети с бижутерски комплект ?
Незнам след като на мен неми стана иструмента (заначтчиския ) го дадах на него и тои си го закичи
аз и до ден днешен немога да си изнамеря за мене нече се оплаквам горе долу всеки 4 изработен предмет ми е рядък но всички имат и аз искам

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Занаятчийски инструмент
« Отговор #7 -: Юни 29, 2009, 03:00:54 pm »
Незнам след като на мен неми стана иструмента (заначтчиския ) го дадах на него и тои си го закичи
аз и до ден днешен немога да си изнамеря за мене нече се оплаквам горе долу всеки 4 изработен предмет ми е рядък но всички имат и аз искам
Категорията на инструмента не трябва да бъде по-висока от тази на героя , ако героя ти е от 10-19 ниво търсиш инструмент който е за твоята професия и е категория 2 .

п.п. с този шанс за изработване на редки предмети  не ти е много нужен май  ;)

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Занаятчийски инструмент
« Отговор #8 -: Юни 29, 2009, 03:05:59 pm »
Нали вече категорията на инструмента е без значение - дава бонус във всички категории?

Това да не е отпаднало?

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаятчийски инструмент
« Отговор #9 -: Юни 29, 2009, 03:06:53 pm »
Категорията на инструмента не трябва да бъде по-висока от тази на героя , ако героя ти е от 10-19 ниво търсиш инструмент който е за твоята професия и е категория 2 .

п.п. с този шанс за изработване на редки предмети  не ти е много нужен май  ;)
Мечо пух е казал колкото повече толкова повече
Да гледам всеки занаятчиски иструмент да бъде в диапазанона 10-19 ниво не се напъвам при големите батковци

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Занаятчийски инструмент
« Отговор #10 -: Юни 29, 2009, 03:11:00 pm »
Нали вече категорията на инструмента е без значение - дава бонус във всички категории?

Това да не е отпаднало?
НЕ не е отпаднало , инструмента си го ползваш за всички категории предмети , но неможе да сложиш инструмент който е по-висока категория от тази на героя .
Ако героя е  18ниво(2категория) не може да постави инструмент който е 3-та категория . след като достигне 20 ниво ще може да го сложи и да ползва бонуса му за рядък предмет и в другите категории !

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Занаятчийски инструмент
« Отговор #11 -: Юни 29, 2009, 03:18:37 pm »
НЕ не е отпаднало , инструмента си го ползваш за всички категории предмети , но неможе да сложиш инструмент който е по-висока категория от тази на героя .
Ако героя е  18ниво(2категория) не може да постави инструмент който е 3-та категория . след като достигне 20 ниво ще може да го сложи и да ползва бонуса му за рядък предмет и в другите категории !

 Ясно е че не може да се оборудва с по висока категория. Аз имах предвид че герой 2ра категория например, ако е отворил занаят 3та категория и инструмента му е 2ра, ще му дава бонусите и в 3та категория

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаятчийски инструмент
« Отговор #12 -: Юни 29, 2009, 03:41:44 pm »
Да ще му ги дава просто няма да ползвате оптималния шанс който е възможно да направите ако вдигнете и героя ви да е 3 Категория и намерите Инструменти 3 категория с максимален бонус.