Автор Тема: оправете дропа в 6-та  (Прочетена 5723 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mazen

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +0/-21
    • Профил
оправете дропа в 6-та
« -: Юли 24, 2010, 07:58:42 am »
знам че се писа много по темата,и съм чел всички коментари.
стигнах 55-то ниво след като набласках страшно много диаманти.-а сега дори и да се бие с наи слабите от 6-та категоря пак ми триабват диаманти за да си сахранявам наемницте. в нито една друга категория не беше така. все пак и ние играем тази игра от доста време,когато хората ви казват че има проблем не ни обвиниаваите че нищо не разбираме а вземето го оправете.
закючете темата или правете каквото искате,ама си вземете полука ЗАЩОТО БЕЗ ИГРАЕЩИ ИГРА НЯМА ДА ИМА!!! :'( :'( :'(

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #1 -: Юли 24, 2010, 08:43:08 am »
напълно съм съгласен.и аз писах по този въпрос.уж е безплатна он лайн игра а вече става така че без диаманти няма да се играе.неможе даже с най малки надници и при силни противници без загуба на наемник за 24 битки при дадени 1.5 мил за 10 диаманта прихода да е 700-800 а лечението на наемниците да е по 120 000 а на героите да стига по 500 000.недейте а режите играчите от всичко.от началото играем и сме дали доста диаманти.играчите трябва да имат някакъв стимул и да са доволни от играта с която се забавляваха 2 години.
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #2 -: Юли 24, 2010, 09:39:19 am »
Намаляне в пъти на издръжките е решение на проблема- от такси за битка и наем на наемници, до наказанието за екипировката при загуба (преди време не се губеха по 40% от здравината). Ако решаваме проблема със свръхразходите с увеличаването на приходите, се стига до изкуствена инфлация (и ще трябва да се измисля нещо за нея- колко страници се изписаха за пребалансиране и намеси в пазарите).

Неактивен RayH

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 29
  • Karma: +24/-13
  • митака
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #3 -: Юли 24, 2010, 09:42:47 am »
който направи грешка да вземе наемници 6 категория е обречен  ;)

добре че си дигнах старите от 5 та :-X
Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш ........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #4 -: Юли 24, 2010, 09:44:20 am »
ЗАЩОТО БЕЗ ИГРАЕЩИ ИГРА НЯМА ДА ИМА!!! :'( :'( :'(


Аз да те светна , игарещи винаги ще има .На никой в момента не му пука за нас.И да ревеме , и да не ревеме все тая.Аз лично съм ревал страшно много тук,никаква промяна не е имало.Истината е , че ние бяхме опитните мишлета (които сами са се съгласили) да са такива.Тази игра винаги ще има играчи, винаги ще се реве.Тази шепа хора където сме 50+ ниво сме нищо в сравнение с набиращите скорост и новорегистрирани.Те ще са бъдещите инвеститори в играта.Ние сме минали по не малък път, но това за никой нищо не значи.Просто бизнес :)
« Последна редакция: Юли 24, 2010, 09:45:56 am от Dilo »

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #5 -: Юли 24, 2010, 10:11:25 am »
 да те светна , игарещи винаги ще има .На никой в момента не му пука за нас.И да ревеме , и да не ревеме все тая.Аз лично съм ревал страшно много тук,никаква промяна не е имало.Истината е , че ние бяхме опитните мишлета (които сами са се съгласили) да са такива.Тази игра винаги ще има играчи, винаги ще се реве.Тази шепа хора където сме 50+ ниво сме нищо в сравнение с набиращите скорост и новорегистрирани.Те ще са бъдещите инвеститори в играта.Ние сме минали по не малък път, но това за никой нищо не значи.Просто бизнес :)
[/quote]=== ;)тока е . не мой да се отрече. мн намясто казано. жалоко е за иргата само
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

GLADIATOR

  • Гост
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #6 -: Юли 24, 2010, 11:03:17 am »
Според мен пък така е по добре. Време беше да ни спрат да тичаме все напред и после да ревем -Айде бе кога ще пуснете 7ма. Скука, скука, измислете нещо ново. Ко стана с партитата. Ко стана с туй, ко стана с онуй.
След като играта става по трудна, според мен е и по интересна.Иначе кво. За 24 хода да изкарваме по 5 милиона ли? Щом се появя в някоя зона и мобовете да измират на мига, ми де е интересното. Да я караме по инерция до 8ма ли?
Лично на мен така играта ми става по забавна, незнам за вас, но на мен ми се струва че играта даже е прекалено лесна. До 6та ги минавах категориите ей така, има зони дето въобще не съм ги посещавал, има приключения които въобще не съм започвал и за какво, за да стигна по бързо по горна, а там все същото.Хайде да помислим малко и да спрем да упрекваме екипа за едно от малкото смислени неща които е направило, за да стане играта по интересна.
Е толкова от мен  ;)

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #7 -: Юли 24, 2010, 11:55:29 am »
Само не разбрах кое те мотивира?И всъщност кое ниво си?Май не си разбрал темата, става на дума за дроп и злато , не за опит  ;D
Според мен пък така е по добре. Време беше да ни спрат да тичаме все напред и после да ревем -Айде бе кога ще пуснете 7ма. Скука, скука, измислете нещо ново. Ко стана с партитата. Ко стана с туй, ко стана с онуй.
След като играта става по трудна, според мен е и по интересна.
« Последна редакция: Юли 24, 2010, 12:02:05 pm от Dilo »

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #8 -: Юли 24, 2010, 12:35:47 pm »
не е въпроса в това за 20 хода да ставаме милионери а за това че от 1 загуба може да се наложи да се плаща 1 мил  за ремонт което е немислимо като се има впредвид че от битки неможе да се изкара.трябва да има съотношение загуба печалба а не само загуба от играчите достатъчно неща се отрязаха вече в играта.когато диаманта беше по 2 хил. пуснатия дроб беше същия както когато диаманта стана 150 000 както и стана с надниците и ремонта.
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #9 -: Юли 24, 2010, 12:58:05 pm »
ама добре беше в 5та , милионери за ден а сега разтоварваите камиона  :D
екстра е , трябва да има гърч не кои каквото иска да си го купува с 3 битки и тарикат да става за 1 ден

GLADIATOR

  • Гост
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #10 -: Юли 24, 2010, 03:11:57 pm »
Само не разбрах кое те мотивира?И всъщност кое ниво си?Май не си разбрал темата, става на дума за дроп и злато , не за опит  ;D
То съвсем ясно се вижда от заглавието, за какво иде реч. Знам че за златото и дропа говорите.
Точно това ме мотивира, че става по трудно. Не да вляза, да си издумкам ходовете и да прибера някой и друг милион, ей така, като съм изразходил няколко колби за дух. Вместо това искам да се понапъна малко, дето се вика да си направя стратегия за да направя еди какво си. Изобщо, както казах, искам играта да е по трудна за да ми е и по интересна.То иначе много лесно. Влизаш в 6та наемаш наемници и почваш да вършееш навсякаде без проблем. Е ти ми кажи кое му е тук интересното.Даже ако питате мен тея приключения, въобще не са приключения.Аз например бай Иван си го думках най редовно и вадех от 2-3 милиона, в зависимост какво ми пуска в последната битка и това изобщо без да ме одраскат.Минах го от първия път, че чак се изненадах колко лесно го минах.Изобщо от доста време в тая игра няма вече никаква тръпка.Като не можеш да биеш някаде, няма да биеш.Ще се подготвиш /нали за това направиха и различните бонуси за мобове/ ще помислиш какви точно наемници, с какво да ги въоражиш и т.н. а не с двама-трима ловци с лъкове с точност и крит, да минеш цялата категория. Ей за това говоря.Ади стига че много се разписах :D
Колкото до нивото ми, ти може да го видиш.В свят 2 съм Голди от ЗЕАЛОТС :P *hihi*

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #11 -: Юли 24, 2010, 04:21:05 pm »
един да ме подкрепи наи-после  :D
искат на хлеба мекото , знаеш как е  *hihi*

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #12 -: Юли 24, 2010, 05:02:55 pm »
А аз си мислих , че играта е за забавление.След напрегнатия ден да седнеш и да изразходиш някой ход за разнообразие.Но явно не е било точно така.Трябва си и стратегия , утре в обедната почивка да си взема лист и химикал и да я почвам  :D

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #13 -: Юли 24, 2010, 05:05:32 pm »
защо LCFDIVINE вместо да е на всяка манджа мерудията не вземе един герой примерно 3-та категория и само срещу 10 лв. месечно даже и те са много (понеже има хора които и това неможе да си позволят но им се играе играта) да видим след колко години ще стане 59 ниво и как ще си пуска пакетите.има късмет че в по добрите времена мина нивата.лесно е сега да се прави на велик.можели вече да се стига дотам че да се взимат заеми за да се лекуват наемниците а камоли да останеш без пари за битки и то да си 6-та категория това е абсурдно.не съм прочел досега някой да иска от 10 битки да става милионер.то с 3-ма наемници неможе да се избиеш битките а с 5-ма даже неискам да си мисля какво ще стане ако загубиш
с полицай,радио и mitika не се спори

GLADIATOR

  • Гост
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #14 -: Юли 24, 2010, 06:18:43 pm »
А аз си мислих , че играта е за забавление.След напрегнатия ден да седнеш и да изразходиш някой ход за разнообразие.Но явно не е било точно така.Трябва си и стратегия , утре в обедната почивка да си взема лист и химикал и да я почвам  :D
Да де и аз за забавление я играя.Все пак нали не се бием реално и няма какво да загубим. Но да не забравяме че всеки си има различно разбиране за забава. За това и има различни жанрове игри.Някой ход да изразходя ей така за забавление, както е било вчера, предния ден и много дни преди това, просто за мен не е интересно, но както казах всеки има различно мнение.Колкото за стратегията, ми то има ли игра без стратегия. А кога ще си я развива всеки сам си решава.Дали в обедната почивка /аз имам други по интересни занимания тогава/ или вечер когато седне пред компа за час-два си е личен избор на всеки.Пък на който не му се занимава със стратегии, то си има места кадето може да си поцъка, без да му убият наемник и да си изкара надниците / говоря за 6т/ стига да.... е пак опираме до стратегия, защото като почнеш да играеш една игра, трябва и да решиш как да я играеш и какво искаш от играта.Щом искаш просто да поцъкаш някой и друг ход, за какво са ти наемници 59 ниво например.Карай си със старите 5т, те са достатъчни да биеш мобове 50-52
Ай че пак много се разписах :D