Автор Тема: яко заплахи  (Прочетена 6603 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
яко заплахи
« -: Септември 10, 2010, 01:44:41 pm »
2010-09-10 14:36:56 , Kalin1       [Отговор]                 [Затваряне]   
Нека да кажем,че мога да направя така,че да нямаш герой вече.

Айде млъквай и си играй играта.


абе да заплашва че ще ми съдере задника от бой добре ... ама и без герой да остана ... явно е админ  >:(

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:яко заплахи
« Отговор #1 -: Септември 10, 2010, 01:54:17 pm »
Какво си му писал преди това ,че така си го разсърдил човека,който "админ" *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Shivers

  • Гост
Re:яко заплахи
« Отговор #2 -: Септември 10, 2010, 02:10:34 pm »
Ба спокойно намират се и тия много са досадни... нищо неможе да направи тоя :)

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
Re:яко заплахи
« Отговор #3 -: Септември 10, 2010, 02:13:46 pm »
да речем че съм го понапсувал щото е страхлив мишок ... но си има опция за блокиране на съобщения от даден абонат ... това не е предпоставка ...  ;)

Shivers

  • Гост
Re:яко заплахи
« Отговор #4 -: Септември 10, 2010, 02:15:47 pm »
Епа същото важи и за тебе блокирай го и така :)

Неактивен Kalin1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Re:яко заплахи
« Отговор #5 -: Септември 10, 2010, 02:26:11 pm »
Какво си му писал преди това ,че така си го разсърдил човека,който "админ" *hihi*

Ето това е правилният въпрос.

Плячкосах явно едно от мулетата му, и той почна веднага да сипе псувни за майки,пу..и,сливи,зад...и и т.н
Изпрати към 10тина ЛС-та на тази тема.Аз не съм му отговарял в този стил.

Щеше ми се да ги копирам тук,но всичките ги изпратих за докладване.Да видим дали ще има справедливост срещу такива простаци като Kicata.



И не съм админ,тъй че Kica, споко  ,не пълни гащите.Върза се на блъфа ,като първия шаран.
« Последна редакция: Септември 10, 2010, 03:17:59 pm от Kalin1 »

Неактивен shootercheto

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +12/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:яко заплахи
« Отговор #6 -: Септември 10, 2010, 02:31:45 pm »
Ето това е правилният въпрос.

Плячкосах явно едно от мулетата му, и той почна веднага да сипе псувни за майки,путки,сливи,задници и т.н
Изпрати към 10тина ЛС-та на тази тема.Аз не съм му отговарял в този стил.

Щеше ми се да ги копирам тук,но всичките ги изпратих за докладване.Да видим дали ще има справедливост срещу такива простаци като Kicata.



И не съм админ,тъй че Kica, споко  ,не пълни гащите.Върза се на блъфа ,като първия шаран.
Може да е всякакъв но до колкото знам е забранено да се представяш за член на екипа и т.н. можеше просто да го докладваш без да се правиш на голям. 8)  ;)

Неактивен Kalin1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Re:яко заплахи
« Отговор #7 -: Септември 10, 2010, 02:35:25 pm »
Може да е всякакъв но до колкото знам е забранено да се представяш за член на екипа и т.н. можеше просто да го докладваш без да се правиш на голям. 8)  ;)

Аз никъде не съм писал,че съм член от екипа,админ,програмист и т.н.

Написах това,което той е копирал, а това как го е изтълкувал си е негов проблем.
Даже изобщо не очаквах ,че ще стигне до тук ,да реве из форума и да прави тема "Яко заплахи" след като заплахите сипеше той.
Бил съм мишок,щял да ми разкъса задника,на майка ми щял да стори същото....айде моля ви се.
Първо мислих изобщо да не му отговаряв,но на третото ЛС му написах да не лае.


Освен това,никъде не съм писал,че ще му съдирам задника от бой,това си го е измислил.

Shivers

  • Гост
Re:яко заплахи
« Отговор #8 -: Септември 10, 2010, 02:39:28 pm »
Бе ако питате мене и двамата немате 2 грама акъл единия псувал и реве враз другия че го бил ударил другия пък реве че ще чезнат герои ... що въобще се занимавате и вазе си и назе с тия простотии седи играй си играта па кой чия майка ша мине и кой чии герой ще зима си го говорете наум... ?

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:яко заплахи
« Отговор #9 -: Септември 10, 2010, 02:40:41 pm »
Eй заключвай темата и стига глупости!

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
Re:яко заплахи
« Отговор #10 -: Септември 10, 2010, 02:41:18 pm »
Ето това е правилният въпрос.

Плячкосах явно едно от мулетата му, и той почна веднага да сипе псувни за майки,путки,сливи,задници и т.н
Изпрати към 10тина ЛС-та на тази тема.Аз не съм му отговарял в този стил.

Щеше ми се да ги копирам тук,но всичките ги изпратих за докладване.Да видим дали ще има справедливост срещу такива простаци като Kicata.



И не съм админ,тъй че Kica, споко  ,не пълни гащите.Върза се на блъфа ,като първия шаран.




аз ако бях вързал на блъфа щях си млъкна ве мишок *hihi*  пък за гащите кой ги напълни се видя ... наби мулето и избяга да не го отнесеш ... при поканата ела викаш там съм ама ... шубето е голям страх  Angry

Неактивен Kalin1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Re:яко заплахи
« Отговор #11 -: Септември 10, 2010, 02:49:06 pm »
Не лъжи.Веднага млъкна и дойде да пускаш тема,за да видиш дали наистина няма някой да ти резне достъпа до героя.



Shivers ,аз никой не занимавам.Просто видях,че колегата е пуснал лъжливо инфо за случката и специално ,за да се защитя в темата си регистрирах акаунт.

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
Re:яко заплахи
« Отговор #12 -: Септември 10, 2010, 02:51:37 pm »
айде кажи къде да дойда бе мишо ... в коя земя да дойда да те излъжа  >:(

Неактивен Kalin1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Re:яко заплахи
« Отговор #13 -: Септември 10, 2010, 02:52:35 pm »



аз ако бях вързал на блъфа щях си млъкна ве мишок *hihi*  пък за гащите кой ги напълни се видя ... наби мулето и избяга да не го отнесеш ... при поканата ела викаш там съм ама ... шубето е голям страх  Angry

Много ми е забавно да си комуникирам с теб.Малко си изпускаш нервите и набираш скорост с обидите и обръщенията.
След малко може направо и стила от ЛС-тата ти да възпроизведеш във форума.

Какъв ти е проблема, те питам?
Играта е такава.Аз плячкосвам теб,мен ме плячкосва някой друг,него пък трети....какво искаш?
Не съм длъжен да ходя отново там,като виждам,че другия ти герой е по силен от моя.От какъв зор да го правя.
Освен това,твой колега от гилдията ти ме обра в самия град,тъй че може да спиш спокойно.
« Последна редакция: Септември 10, 2010, 02:54:09 pm от Kalin1 »

Неактивен siamec

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +10/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:яко заплахи
« Отговор #14 -: Септември 10, 2010, 02:58:43 pm »
Гилдйите ни са в съюз,вие 2 влияете на него!Помислете си хубаво дали конфликта ви няма да се  разрасне и причини главоболия на хора който нямат нищо общо с меренето ви на пишки!