Автор Тема: Червената ръка  (Прочетена 2847 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Червената ръка
« -: Март 22, 2011, 10:13:57 am »
Как се минава?
Аз съм пазител и имам засега 1 наемник стрелец.
Кажете с колко наменика и какви?
Предварително благодаря.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Червената ръка
« Отговор #1 -: Март 22, 2011, 10:24:46 am »
Стандартно решение за бързо и лесно преминаване на многостепенните зони във 2-ра категория е използването на 3-ма войни  , екипирани с оръжия , които имат достатъчно високи максимални поражения.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Червената ръка
« Отговор #2 -: Март 22, 2011, 10:30:02 am »
Тоест 3-ма свирепи войни с оръжия за две ръце, понеже те са с максимум поражения.
По възможност с критичен удар или.....?
3-ма достатъчни ли са за преминаване до край на приключенията във втора категория?
За стрелци и мистици какво ще кажете или отпадат твърдо?

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Червената ръка
« Отговор #3 -: Март 22, 2011, 10:52:30 am »
Втора категория съм я минал с всички класове герой , като винаги съм използвал 3-ма войни като наемници със защитна или атакуваща позиция.

Критичният винаги е от полза ,дори и 1% пак имаш шанс да изпълниш критичен удар.

Най-подходящите оръжия са пехотния чук и копието.В "Базата на червената ръка" често пуска легендарни и епични такива , както и части от комплекти.

За мен във втора и трета категория все още се набляга на грубата сила вместо на кой знае какви стратегии обвързвани с магии , обсег и прочие.

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Червената ръка
« Отговор #4 -: Март 22, 2011, 12:08:35 pm »
ОК, благодаря ти много.
Ще търся тогава примерно 2 воини и 1 пазител и ги мятам.

Неактивен zlodeicheto

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +0/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Червената ръка
« Отговор #5 -: Юли 26, 2012, 04:13:14 pm »
За да ти е още по-лесно си вземи отвари за здраве и отвари , които ти увеличават атрибутите, аз така я минах.

Неактивен BloodArrow

  • Мартин Иванов
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +3/-5
  • Ако животът те прецаква, прецакай го и ти! :D
    • Профил
Re:Червената ръка
« Отговор #6 -: Август 26, 2012, 10:30:52 pm »
Хм, аз си я минавам почти без проблем с 1 стрелец (5 крит удар) и 2 война с защитна позиция. Давам им атрибутни отвари и почти не ги лекувам. И в края не умират (трудно падат даже и под 50% здраве). Само трябва да им намериш хубава екипировка. Например комплекти. Ако намериш точните комплекти за тях (тежкия стрелец и хародските бижута за стрелец и сонорийските съкровища + сонорийската стража за войните) ще си трепач. Ще мачкаш наред като танк.  :D :D Моя проблем е че наемниците ми не са с точните за тях комплекти, но ги бия. За това си харесай 2 война и 1 стрелец или 3 война, екипирай ги хубаво и може скоро да отиваш и на Мечешкото царство (стига наемниците да са 19 ниво и да имат хубави умения горе-долу ще се справиш и там). И както каза Driada е желателно войните да имат защитна или атакуваща позиция.  ;) ;) :)

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Червената ръка
« Отговор #7 -: Септември 01, 2012, 05:47:36 pm »
3 преследвача с поне 100 ловкост,оръжиа от мародера сонориа т.е лилави боздугани дроп и леки щитове,брони кум 600 и мажеш кудето си поискаш-поне св 4 така ги биа с 3 героя на 14 лвл всичките босове т2 x2 на ден  ;) воин лвл 14 лов 100 точ 70 жизн 1000 брони 850 оръжие наградата от фаролин малкиа мародер  тежък меч стигам сам до 9/10  в харода,пускам преследвачите и готово,на боса понякога ми мре 1
« Последна редакция: Септември 01, 2012, 05:59:09 pm от EVIL »