Автор Тема: Изчезнал ресурс при преместване в раниците  (Прочетена 1495 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
bim1 свят 2 . Изчезнал е ресурс от раницата при опити да се премести от една в друга . Проблема се е появил на 29.05.2011 около 12:46 ч . Изчезнал е вандиев кристал около 15 броя .

lidialex1

  • Гост
Re:Изчезнал ресурс при преместване в раниците
« Отговор #1 -: Юни 05, 2011, 10:50:43 am »
Героят ми е lidialex1 от Свят 3.
Педи няколко дни си мезтех 2 златни кюлчета м/у раниците за да ги обедия в 1 купчинка и ми изчезнаха. Помислих .че ги е сляло директно понеже ня бях обърнал внимание колко бяха в по голямата купчинка.

Днес трябваше да отделя 2 обикновен шлифован ахат.Раница 2 ,където бяха беше пълна и решух да ги прехвърля във 1 раница ,където има место и там да ги разделя. Във 2 раница бяха 29. При преместването им се оакза ,че са само 8 т.е. 21 изчезнаха. Върнах ги обратно като мислех ,че грешката ще се оправи ,но уви нестана това което очаквах. Останаха си 8. В този момент са ми се върнали непродадени предмети от аукциона. Допускам ,че това е довело до проблема.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изчезнал ресурс при преместване в раниците
« Отговор #2 -: Юни 06, 2011, 10:28:50 am »
Днес ще бъдат тествани подробно всички операции с ресурси.

lidialex1

  • Гост
Re:Изчезнал ресурс при преместване в раниците
« Отговор #3 -: Юни 08, 2011, 05:42:58 pm »
Какво стана с тестовете?
Няма ли логове за да видите ,че в действителност са се изгубили?

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изчезнал ресурс при преместване в раниците
« Отговор #4 -: Юни 09, 2011, 09:29:42 am »
Проблема с изчезващи ресурси би трябвало да е отстранен още вчера сутринта. Разглеждат се варианти за намиране и връщане на липсващия ресурс, но е доста обширно занимание, поради многото на брой такива в играта и многото на брой операции с тях в периода със проблема.