Автор Тема: необясним банан  (Прочетена 1981 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stilena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +5/-0
    • Профил
    • Ел. поща
необясним банан
« -: Ноември 11, 2011, 01:25:29 pm »
Ето казуса в Свят 2: BirgitSilver отива в Урсалия и прави една битка, след което одира 6 кожи. Междувременно я нападнал някой си Peixero, но тя го победила в защита. Връща се в града Фаролин и си бачка в кръчмата. След няколко часа забелязвам в раницата един банан, който свети и има надпис "Не е вашата категория", действително бананът е 4-та категория. BirgitSilver е 14 ниво, Peixero е 15 ниво. Въпросът е от къде дойде това нещо? Моля админите да не ми санкционират банана, защото си е спечелен в битка, само ако може едно обяснение на ситуацията.  :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:необясним банан
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2011, 07:25:13 pm »
да не е купен през аукциона или взет през хранилището на гилдията от някои колега?Надали от тази битка ще ти падне банан  :D

Неактивен stilena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +5/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:необясним банан
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2011, 08:49:12 pm »
Не са тези варианти. Единственото обяснение, което измислих е, че е възможно в зони по-ниска категория да падат предмети по-висока категория, защото на един приятел в Свят 4 му е паднала епична рецепта 6-та категория в Равнината на надеждата. Е, щеше ми се и на мен епична рецепта, ама на, банан ми се падна.  *hihi*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:необясним банан
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2011, 11:10:53 pm »
Е де, прав ли си, не си ли...

Епичните (и легендарните) рецепти понякога биват част от т.нар "глобален дроп"- за някоя битка, някъде, при някой от героите (т.е напълно случайно коя и кога) пада доста добра рецепта, която изобщо не е задължително да бъде от категорията на героя-късметлия.

Но знам ли, може би нещо в този модул причинява и падането на храна (или и други предмети) извън категорията. Ако цитрусът наистина се е взел от битката с мобове.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Re:необясним банан
« Отговор #4 -: Януари 03, 2012, 09:25:43 pm »
това ми е темата с най-любимото заглавие  :D :D :D
Do your best, forget the rest!