Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 123752 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
...Интересно как ще се сваля 160-170 блок след като над 900 ще си е набутване да слагаш на сила!...

При всички случаи воините печелят. Сила/блок нищо не е пипнато. Воините ще губят само тогава, когато при рестарт имат 2.5 по сила и в един момент силата им стане достатъчно голяма, за да даде нормално >150% щети.

Неактивен totogan

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +4/-11
    • Профил
несам съгласен с това, че мобовете не са пипани.
говоря специално за дивят път 7кат, преди 2 дни там си правех по 3 поредни битки без да зареждам дух на стрелците без проблем, а сега на 2рата битка ми умират наемници.
за другите зони немога да кажа, но за тая сам сигурен, че са пипнати, а като чели и дропа е по - малко.

pithtath

  • Гост
Побеждават Ви, заради промяната на бройката точки сила, която дава бонус към щетите Ви.

...Относно силата - промяната беше абсолютно необходима в категория 6 и 7 щетите, които войните могат да достигнат станаха твърде високи, а с новия коефициент (при рестарт) ще излязат от контрол, но приемам критиката за атаката на мобовете.. имаме технически проблем за да влезе в сила и за тях, но ще помислим как може да се разреши той. (специално за босовете - те се правят ръчно и не спазват правилата за формиране на атака и т.н., но може и тях да коригираме където е необходимо)...

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Да заради силата е се пак не е малко изобщо.Аз в 6та сумарно губя едно 600-700 щета от сичките наемници и главният дет нямам войни,а пък в 7ма губиш сигурно двойно повече щета.И така няма как да не търпиш загуби понеже мобовете са си същите още

Неактивен totogan

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +4/-11
    • Профил
даааа прави сте, това него бях забелязал.
пораженията са ми паднали с по около 200 на парче
6 стрелеца това си е мн голяма разлика
благодаря за пояснението

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Днес ще има корекция на атаката на мобовете по категории... (и новина)

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
   
   
Настройки по баланса    2011-08-26 15:56:34
Считано от днес:

1. Характеристиките на Епичните изработени предмети са с леко завишени стойности.

Колко ще бъдат завишавани до 0 ли ще стават !?!? :D :D

Неактивен cherniat drakon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +2/-0
    • Профил
    • Ел. поща
ако може в чата да има само бг език или някой да превежда

Неактивен emoim

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
sled restart stignah 60 nivo i v momenta sum bez nito edin naemnik i vupreki tova naemnicite mi ot kategoria 7 ne se poiaviha moje li da pompgnete

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
sled restart stignah 60 nivo i v momenta sum bez nito edin naemnik i vupreki tova naemnicite mi ot kategoria 7 ne se poiaviha moje li da pompgnete
За нещастие на този етап наемници от преди рестарта се връщат само ръчно от екипа.Освободи си място ако нямаш свободно за да ти върнат наемници и кажи ник и свят за предпочитане доста ще помогне.

Неактивен Insult

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +1/-1
  • "Силата е търпение и време."-Оноре дьо Балзак
    • Профил
Моята критика е относно "Базови Умения" при мистиците и войните .Няма ли възможност при мистика първата точка за умения да може да се избира м-у възможните умения , защото ако ще ставам мистик на мрака тази точка в лекуване ще ми бъде безполезна .При война защо първата точка е в умението "Фронтална атака" ,след като  е почти безполезно ,а след време става неизползваемо за пазителя (за яростния няма да пиша ,защото не го разбирам)