Анкета

одобрявате ли предложението???

да
не

Автор Тема: въпрос и одобрение  (Прочетена 1469 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
въпрос и одобрение
« -: Октомври 25, 2009, 02:48:00 pm »
здравейте на всички :)
моля за вашите коментари по темата,която бях пуснал преди много време във препораки.
мисля,че така ще е най добре,защото,когато минеш във следваща категория се появяват нови противници,а някой направо се забравят от старите категории.не съм измисил вичко както трябва,но вижте каква ми е идеята за показателите на герои те:


 имам едно предложение за показателите на героите(бонус от убити чудовища)

предлагам да се направят като нива:

1-во ниво дава 1% на атаката на  героя,ако е убил 100 чудовища от един вид,без значение дали е малък или голям вълк,дали е зелен или червен.той си е вълк.

2-ро ниво дава 2% на атаката на героя,ако е убил 200 от един вид,но парвите 100 не се броят,т.е. от 0 до 200 (занулява се)

мисля,че разбирате смисълът Smiley

така един играч ще може да си прави сметка,кога и със кого да се бие.

сметнал съм,че по този начин за 10 ниво ще трябва да убие 5500 чудовища,за да получи 10% на атаката,което е малко трудно,но е и не възможно Smiley

със атаката на героя със оражие може да е по същата схема,но да е двойно убийства,защото е по лесно,ако се биеш със едно и сащо оръжие
пример:
1 ниво 200 убийства за да получи 1% на атаката
2 ниво 400 убийства за 2%
и така нататък,смисълът е ясен Smiley

по този начин играта че е още по интересна,ще има още едно предизвикателство за играчите Smiley

това е моето предложение.не съм много по мисленето  Grin за това може и да има още подобрения,но надявам се разбирате какво искам да се вкара във играта.

пак казвам играта е много интересна и влизам редовно(5,6,7 пъти на ден,колкото е необходимо)

чао и поздрави от мен Smiley
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:въпрос и одобрение
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2009, 03:35:24 pm »
 :) това е

погледниго от психологична точка,героят свиква със вида на гадината и се страхува по малко.има си на представа за какво става въпрос.
А 1% на ниво е защото ако е повече бонуса ще е по да добре от критичен :D(е не по добър,но да не забрвяме,че това е бонус)

както казах има малка кавява мечка,която няма да биеш повече,а я отчита като показател и заема място във списъка(нали???)
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:въпрос и одобрение
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2009, 07:03:07 pm »
едно куче(порода пинчер) и ззахапва за крака.... биеш му един шут и то е умряло.Ама да ти излезе една бясна Каракачанска овчарка ще изяде с парцалите  :D

Eм не виждам как може да ги сравняваш...на практика пинчера е домашен плъх отколкото куче.Казват му куче за да се продава(коя домакиня би купила домашен плъх).Да не забравяме че говорим за диви животни а в природата   
от вълк до вълк няма голяма разлика...
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again