Автор Тема: Воин след 15 ниво-Яростен Воин или пазител  (Прочетена 2200 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
може ли по запознатите да ми кажат на какво да си раэвивам воина 
Яростен Воин или пазител
какво да вдигам на Яростен Воин в какво да вкарвам точки за Skill
какво да вдигам на пазител в какво да вкарвам точки за Skill
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 11:04:53 pm от AACC »
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Воин след 15 ниво-Яростен Воин или пазител
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2009, 11:10:32 pm »
Ами аз ти препоръчвам яростен воин с пазител правиш по малко щети и битките се проточват.
Относно статистиките долу горе в съотношение 1:2:2 сила, жизненост и точност.А за уменията въртележката ще ти трябва и другото в зависимост какво си вдигал отначало.Дигай си и уменията за оръжието ти.Това е, ако има нещо питай   ;)

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Воин след 15 ниво-Яростен Воин или пазител
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2009, 12:46:40 pm »
Откровено казано реролни Стрелец докато си все още ниско ниво.
Воина колкото и да ме кефи като типаж, е адски слаб особено в 4та категория, а за 5та не ми се мисли. Основните проблеми са:

1. За да можещ изобщо да удряш противниците си трябва да инвестираш много в Точност. Освен това на по-късен етап в играта противниците имат адски много живот и броня и трябва да вкарваш много критични ако искаш да побеждаваш.

2. Ловкостта сваля шанса за критичен удар. В 4та категория с 130 точност имам между 0 и 5% шанс за критичен. Който ако някак си се случи и си и меч (много по малко щети от чук или брадва но има блок) пак не е достатъчен да убиеш противник от елитните. За сравнение Стрелците 4та имат около 200 точност И ловкост, плюс умение за увеличаване ка критичния с 16%! Демек ходят с около 40-50% шанс за крит, имат 30ина блок от щита, и адски много ловкост с което стават още по трудни за удряне. Примерно имам 2ма наемници ! стрелци облечени в боклуци от магазините, те се справят в пъти по-добре от воина ми.

3. Количеството броня и живот които уж трябва да са най-голямото предимство на воина изобщо не са толкова съществени фактори за съжаление. Както знаеш 15 броня намаля максималните щети на противника с 1 точка. Тоест след триста зора като имаш 3000 броня на своя воин в 4та кат, намаляш максимума щета на опонентите с 200 точки! Само дето противниците в 4та правят щети от ранга на 150-700 (и то стрелци). Реално за да има ефект повечето броня за един воин, той трябва да има поне 6000, което си е невъзможно ако не си пазител и си целия в епици.

4. Проблем с екипирането! Докато можеш да си екипираш стрелец и мистик кажи речи самостоятелно, за воина трабва цяла гилдия само за него да работи. Всичко качествено за него иска адски много стомана и перли. Да не говорим че предметите за воин са слабички като цяло. Най-добрият двурък меч в 4та има доста малки щети и то епичен (170-300). Че те епичните обикновени копия имат съвсем по-малко щета.
Въоръжи се с адски много търпение, диаманти и пак диаманти.

Но все пак ако си решил да продължаваш качваш точки в:

1. Жизненост
2. Точност
3. Сила

Задължително Боен Вик (най-доброто умение на яростния) и Въртележка за Яростен воин както и Берсерк и Специализация с оръжие.

Успех!

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Воин след 15 ниво-Яростен Воин или пазител
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2009, 03:38:08 pm »
може ли по запознатите да ми кажат на какво да си раэвивам воина 
Яростен Воин или пазител
какво да вдигам на Яростен Воин в какво да вкарвам точки за Skill
какво да вдигам на пазител в какво да вкарвам точки за Skill


  Аз бих предложил вариянт 2 - Пазител
1.вдигаш само на защитна позиция и командир на наемници
2.вдигаш само жизненост и сила
3. вземаш си 4-5 наемника и те мачкат всичко наред докато ти "танкваш" противниците

 и смятам ,че ще си по-на сметка от яростния и задължително вдигаш на уменията с щит и броня!
« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 03:40:50 pm от Boliarin »

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Воин след 15 ниво-Яростен Воин или пазител
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2009, 03:38:36 pm »
Съветвам те пазител ... добър блок добър крит и ги няма ... само с призраче ловец може да имаш проблем ...

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Воин след 15 ниво-Яростен Воин или пазител
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2009, 09:09:59 am »
Малко опит от горните етажи на джунглата- за категория 4 без наемници едва ли ще сте на печалба.
Войн-пазител е нужен не да нанася поражения, а да ги отнася. Такъв можете да намерите в таверната- провокация на ниво 4, майсторства с броня и щит ниво 5, позиция на пазителя 5- не съм срещал и четирите на едно място, но и с три върши работа.
Свирепият войн е нужен да вилнее и помита. И именно там май е по-добре това да е вашият герой, а не да търсите наемник. Къде с пренареждане на атрибутни точки, къде с по-силни предмети, може да вдигнете точността дотолкова, че дори и да го екипирате с чук, пак да нанасяте доста често поражения срещу противници ниво 34-36. Сега ще кажете ловкост, но това е вашият герой и можете да си го лекувате сравнително евтино за около 1500 злато максимум в колби. Плюс наемник-танк, който е предвиден да отклонява ударите към себе си. Допълнително ловкост и точност могат да дойдат от един светъл мистик-наемник, както и още един с умение "Вътрешен дух" и някакво друго свястно умение, да не споменаваме и колбите.

Допълнително преимуществото на свирепия войн е, че има боен вик- сваля сравнително добре показателите на противниците. Можете да сложите и съкрушителен удар като умение. Но въртележката се стреми да дръпне наполовина щетите от максималните поражения, затова чукът е идея с оглед на гореописаното.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Воин след 15 ниво-Яростен Воин или пазител
« Отговор #6 -: Ноември 05, 2009, 09:17:32 am »
 :) човече направи го пазител, ще е мн по добре. и го екипираи добре. гледаи си и уменията. аз съм с яростен и работата е мн зор
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"