Автор Тема: примиум пакети  (Прочетена 1611 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rayh

  • Гост
примиум пакети
« -: Май 24, 2009, 06:30:37 pm »
защо въобще разрешава да активираш 2 като за втория само диаманти взима е и ще е интересно какво става ако се включиш в друга гилдия не твойята моля за разяснение все пак това си е платена екстра  ;)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:примиум пакети
« Отговор #1 -: Май 24, 2009, 06:43:50 pm »
защо въобще разрешава да активираш 2 като за втория само диаманти взима е и ще е интересно какво става ако се включиш в друга гилдия не твойята моля за разяснение все пак това си е платена екстра  ;)

Не е верно че взима само диаманти. Също така увеличава показателите ти - ако си стрелец, активирал си ордена на стрелеца и след това активираш този на война - добавя ти 9 атрибутни точки към Сила и жизненост. Не се наслагва единствено възстановяването на живот и дух, то би било нелепо.

Има смисъл да позволява да се активират 2 ордена едновременно, защото може да избереш 2 които да не се застъпват - например този на стрелеца и на занаятчиите и по този начин да ползваш повече екстри.

Rayh

  • Гост
Re:примиум пакети
« Отговор #2 -: Май 24, 2009, 06:48:12 pm »
Не е верно че взима само диаманти. Също така увеличава показателите ти - ако си стрелец, активирал си ордена на стрелеца и след това активираш този на война - добавя ти 9 атрибутни точки към Сила и жизненост. Не се наслагва единствено възстановяването на живот и дух, то би било нелепо.

Има смисъл да позволява да се активират 2 ордена едновременно, защото може да избереш 2 които да не се застъпват - например този на стрелеца и на занаятчиите и по този начин да ползваш повече екстри.

скъпа стрелец и търговец съм втората не работи  ;) :-*

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:примиум пакети
« Отговор #3 -: Май 24, 2009, 06:50:43 pm »
скъпа стрелец и търговец съм втората не работи  ;) :-*

Не съм тествала търговския орден, приятеля ми има този за стрелец и войн и получава допълнително сила и жизненост. Ще го докладвам за проверка.

Rayh

  • Гост
Re:примиум пакети
« Отговор #4 -: Май 24, 2009, 07:02:25 pm »
моля за основна проверка на mitaka  в бетата само ядове от как ми резнаха живота сега немога да слажа повече от 3 колби пише че са 5 живот не зарежда и какво ли не  ??? ??? ??? ??? ??? :'( :'( :'( :'( :'(