Автор Тема: Въпрос за ресурси  (Прочетена 1214 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен what3ver

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Въпрос за ресурси
« -: Ноември 23, 2009, 03:27:44 pm »
Така значи имам войн 13 ниво и искам да попитам къде мога да се бия и като плячка да ми дава Лека кожа,защото в равнината на надеждата Първо на 20 битки 3-4 кожи най-много да събера и второ дава ми по 15 точки опит.Има ли място в друга провинция от 2-ра категория където мога да намирам повече кожи и съответно повече точки опит?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос за ресурси
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2009, 03:29:45 pm »
Единственото място за дроп на леки кожи е Равнината на надеждата.
Аукциона е другото място където може да се снабдиш с леки кожи.

newcomer

  • Гост
Re:Въпрос за ресурси
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2009, 06:49:06 pm »
Така значи имам войн 13 ниво и искам да попитам къде мога да се бия и като плячка да ми дава Лека кожа,защото в равнината на надеждата Първо на 20 битки 3-4 кожи най-много да събера и второ дава ми по 15 точки опит.Има ли място в друга провинция от 2-ра категория където мога да намирам повече кожи и съответно повече точки опит?

Има си начини да се събере 100 и над 100 одрана лека кожа преди героя да стигне 10 ниво. Необходимо изискване е героя да вдига нивото си много бавно в първа категория. Един от начините е да се вземат наемници. Опита тогава се дели между героя и наемниците ти. Друг - да се биеш с животинки много под твоето ниво. Ти си вече 13 ниво и наистина каквото и ти пиша ще е след дъжд качулка.

Всъщност има един начин. Създаваш герой кожар и биеш животинки по гореспоменатия начин до достигане на количеството кожи, които не достигат на главния герой. След това прехвърляш тези кожи на главния си герой и забравяш за този герой/акаунт или му сменяш професията, ако държиш да го използваш в бъдеще. Прехвърлянето може да стане в чрез пазара (рисковано) или най-сигурно чрез хранилището на една гилдия, т.е. трябва да включиш втория герой макар и временно в гилдията на главния. Успех.
« Последна редакция: Ноември 23, 2009, 07:03:40 pm от newcomer »

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Въпрос за ресурси
« Отговор #3 -: Ноември 23, 2009, 07:30:14 pm »
  Вариянта с 2 герой и хранилището и най-добрият,а и не е нужно да го изоставяш-дигаш го бавно и го пускаш да се бие само с животни и ако потрябва да обработи някоя и друга кожа.