Автор Тема: Два проблема - рецепта за бижутер за възстановяване и обвързване на предмет  (Прочетена 2800 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
1. Ако не греша рецептите за бижута за възстановяване на здраве и дух трябваше да са изтрити
Току що ми се падна рецепта за изящен златен зелен амулет (възстановяване на здраве +22)

2. Пак ако не греша предметите, които падат от лидера в многостепенна зона не би трябвало да се обвързват с героя. Но бижутата, които падат от последната битка в Змийския рай си получават принадлежност.

акаунт Skarlet, бета
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Същата рецепта я докладвах още преди 3 дена и ми отговориха че ще я изтрият до днес на обяд..

Забелязах и още един проблем.. Премиум панела не показва изобщо наддаванията - показва само продажбите..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
1. Ако не греша рецептите за бижута за възстановяване на здраве и дух трябваше да са изтрити
Току що ми се падна рецепта за изящен златен зелен амулет (възстановяване на здраве +22)



Въпросната рецепта все още не е изтрита. Преди малко ми падна в първата битка в абатството.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
има подобна и първа категория :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
има подобна и първа категория :)

Аз имам научени рецепти подобни на тази в 1-ва, 2-ра и 3та категории, които не са изтрити още. Не знам дали така ще останат или ще ги изтрият по-някое време. Надявам се поне да спрат да падат при битка такива  рецепти, научените не ми пречат особено.

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Да и аз постоянно ги намирам в 3-та категория и аукциона е пълен с тях . Не четат ли форума тези хора ?



Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Темата е доста стара, но при мен съществува все още следния проблем:

Задачи Стъпка 9/11
Приключение 9


Да екипираме убийците
- Радвам се да Ви видя жив, приятелю. А и успяхте да скриете истинската си самоличност. Няма да Ви питам как. Дайте да видим какво ми носите.
Минават два часа, докато Вилхелм успява да се ориентира в купищата откраднати документи.
- Значи, се оказах прав. Архиепископът на Белия Клир е самият Тъмен Господар. Получил е голямата си сила чрез животински и човешки жертвоприношения и по този начин е успял хем да оплете вълците в паяжината си, хем да отрови умовете на свещениците. Изглежда, че самият мрак блика от това... създание. Дори не смея вече да го наричам човек. Трябва да го спрем, приятелю! Докато бяхте на мисията си, аз успях да се свържа с мои познати. Излгежда, че все още има хора, които искат да се борят със силите на злото. Някои от тях дори пожелаха да предложат услугите си и да убият Архиепископа. Ние ще им осигурим част от екипировката за предстоящата им мисия. Ето какво трябва да направим...
Задача: Изработи 5 Железен амулет на възстановяването .
Награда:
Злато : 2000 - 4000
Развитие на задачата    0 от 5

Железен амулет на възстановяването в началото си мислех, че съм изучила рецептата това определено беше отдавна, в един момент обаче се оказа, че не съм я изучила. Реших, че е мои пропуск и съм се заблудила, и тъпо, и упорито търсих тая рецепта и в магазините и в аукциона.  *UNDECIDED* Резултат никакъв до днес когато се разрових във форума и прочетох няколко коментари във връзка с тия рецепти.
Въпрос: Какво се случва сега в тая ситуация зарязвам това приключение в тая опасна зона и пия една студена вода или все пак има шанс да хвана последния влак и някой админ да ми разкара това приключение с тия условия.  :)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Име на акаунт, моля.

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Име на акаунт, моля.

Aкаунт JOYE
Благодаря, за бързата намеса!  :)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Утре ще се погледне. Предполагам, че ако всичко е както казвате, задачата Ви ще бъде завършена служебно, за да може да си продължите с приключението.

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Утре ще се погледне. Предполагам, че ако всичко е както казвате, задачата Ви ще бъде завършена служебно, за да може да си продължите с приключението.

Бих желала само да напомня, че проблемът който описах по-горе  ;D при мен е още на лице. Предполагам, че забавянето е вследствие на ангажиментите на админите относно въвеждането на промените в геймплея, и искрено се надявам много скоро и мен да ме огрее. Спорна работа!  :)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Бих желала само да напомня, че проблемът който описах по-горе  ;D при мен е още на лице. Предполагам, че забавянето е вследствие на ангажиментите на админите относно въвеждането на промените в геймплея, и искрено се надявам много скоро и мен да ме огрее. Спорна работа!  :)
Задачата Ви е променена.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
падна ми се рецепта от тия дето трябваше да са изтрити
   
Рецепта за изящен сребърен зелен амулет
Възстановяване здраве +18
Ниво 24
Стойност 70 g.
Категория 3