Poll

ss

asdf
0 (0%)
adsf
0 (0%)

Total Members Voted: 0

Author Topic: ??  (Read 2945 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mata031

  • Guest
??
« on: January 14, 2011, 07:41:59 PM »
treba li mozda ljudi za odgovaranje na pitanja ja se javljam ako treba mislim kako neki dogovaraju treba ih malo procistiti ja sam ozbiljan kandidat  :D :D :D jel se ne moze jos 1 ubaciti mislim dosta znam ne bih bio na odmet hehe

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: ??
« Reply #1 on: January 14, 2011, 08:36:11 PM »
Nemoj se ljutiti, ali mislim da bi morao uključiti malo pismenosti, jer ako će ti odgovori slićiti ovoj rečenici, onda ne znam hoće li baš biti razumljivi (točka, zarez, veliko slovo, poredak slova u riječima...)!  :)

mata031

  • Guest
Re: ??
« Reply #2 on: January 15, 2011, 09:55:57 AM »
ja pisem brzo ne gledam u tipkovnicu i ne koristim rec. znakove jel ne moram kontas??? bolje da napisem recenicu bez zareza i svega nego krivo odgovorim jel sam u par navrata naisao na krivi odgovor ako ja napisem zarez hoces ti zastat kod tog zareza neces naravno citas sve u komadu  :) :)  a ako treba mogu pisat zareze i ć/č  ili đ/dž 

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: ??
« Reply #3 on: January 15, 2011, 12:43:02 PM »
bez prepucavanja molim  :D, ako netko odgovara na pitanja, taj mora voditi računa o točnosti odgovora, a isto tako o gramatičkoj ispravnosti  ;) ;) ;)

mata031

  • Guest
Re: ??
« Reply #4 on: January 15, 2011, 04:45:57 PM »
Mix kao sto rekoh ja mogu pisat gramatički točno valjda mozda nekad fulam č/ć to me ubija u pojam ali većinom znam kada koje treba ići hehe, a što se tiče mojih odgovora za to mogu garantirat dakle ako treba još ljudi mislim da imam dovoljno znanja o igri da odgovaram na pitanja.  :) :)