Author Topic: jucam cu buguri sau administratorii incearca sa le repare ?  (Read 2690 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
jucam cu buguri sau administratorii incearca sa le repare ?
« on: April 04, 2011, 11:10:07 AM »
deci de nenumarate ori sa atras atentia asupra unor jucatori ca au puse pe ei armuri mai mari decat ar trebui si sau dat explicatii puerile! acum am dovezi: uitativa la jucatorul ,, villeneuve  '' din ih2 , are pe el manusi maestrului mestesugar lvl 48 si el este doar lvl 44 . ATENTIE :manusile sunt faurite de helfire deci .......... cand sa dat noua regula ca poti echipa eroul doar intre nivelul _0 si _4   respectiv  _5 si _9 NU SE PUTEAU FAURI ECHIPAMENTE DE SETURI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!        JUCATORI CARE JOACA FARA BUGURI ASTEAPTA RASPUNS !!!!! MUTUMESC !

Offline Stapin1

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +2/-2
    • View Profile
Re: jucam cu buguri sau administratorii incearca sa le repare ?
« Reply #1 on: April 04, 2011, 12:42:20 PM »
Asta asa este ceva sa intimplat , speram sa ne lamureasca cineva  ;)

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: jucam cu buguri sau administratorii incearca sa le repare ?
« Reply #2 on: April 04, 2011, 06:44:13 PM »
a_t_ eu l-am vazut pe villeneuve cam cu 2 luni in urma, in ce e echipat.... Eu tot am fost curioasa cum de a echipat manusile (am vazut si cand au fost scoase pe piata manusile) si desi cu Mano_rossA suntem in razboi, nici in gand nu am avut sa raportez undeva despre faptul dat, a doua zi am si uitat. Poate fi un bug de care a profitat villeneuve. Daca asa este, acest jucator poate fi penalizat si foarte aspru. Eu am sa ma interesez de la Il_Vendicatore si de la villeneuve cum de a fost posibil, daca nu vor raspunde am sa intreb de international....
Acum la moment nu gasesc nici o explicatie, sper ca in 2-3 zile va fi rezultatul...

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: jucam cu buguri sau administratorii incearca sa le repare ?
« Reply #3 on: April 06, 2011, 10:50:48 PM »
Nu este bug. Dupa ce a aparut posibilitatea de a fauri seturi, se permitea sa fie echipate obiectele (seturi) faurite de jucatori si la lvl inferior (ca in cazul mentionat). Acum nu ma e posibil. L-am intrebat si pe villeneuve cum de a reusit. Mia spus aceleasi cuvinte, cand a echipat acele manusi deabea aparuse seturile faurite si nu lea scos de pe erou pana la momentul dat....  *hihi* :)