Poll

fdas

g a
1 (100%)
fa
0 (0%)

Total Members Voted: 1

Author Topic: kada??  (Read 3717 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mata031

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 77
  • Karma: +6/-60
    • View Profile
kada??
« on: April 16, 2011, 07:01:17 PM »
VJEŠTINE ZA SVE KLASE: proizvođač svaki nivo povećava šansu za izradu rijetkih, legendarnih i epskih predmeta za određeni postotak istraživač svaki nivo povećava šanse za kopanje resursa za određeni postotak pljačkanje svaki nivo povećava dobivanje predmeta i zlata za određeni postotak, koji nemože premašiti 200% ubica svaki nivo povećava šanse da se izabere najjači protivnik za određeni postotak izdržljivost junak gubi manje tajnosti opreme, kada je poražen u bitci VJEŠTINE RATNIKA BIJESA: borbeni bijes poslije uspješnog udarca, snaga slijedećeg udarca se povećava za određeni postotak, obrana je smanjena za isti postotak. Vještina se prekida poslije neuspješnog udarca. duboki rez ratnik bijesa zna slabosti u obrani njegovoga protivnika i smanjuje mu oklop za određeni postotak moćni zamah ratnik bijesa značajno povećava štetu kada koristi juriš u kombinaciji sa vrtlogom VJEŠTINE ZAŠTITNIKA: držanje položaja poslije uspješnog blokiranja, cjelokupni oklop se povećava za određeni postotak za slijedeću rundu. Vještina se prekida kada je blok neuspješan kamena koža zaštitnik dostiže nevjerojatnu koncentraciju koja pretvara njegovu kožu u kamen. Dodaje postotak na cjelokupan oklop saplitanje daje zaštitniku šansu da spotakne protivnika i smanji mu štetu za 50% u slijedećoj rundi VJEŠTINE TAMNOG ČAROBNJAKA: [/b] tamna prizma apsorbira određeni postotak neprijateljevog blagoslova i koristi ih za članove družine mistični vrtlog čarobnjak radi vrtlog sa palicom odbij štetu odbija postotak neprijateljske štete, meta je izabrana na početku bitke i nemože biti promjenjena VJEŠTINE SVIJETLOG ČAROBNJAKA: svijetla prizma odbija određeni postotak neprijateljeve kletve mistični vrtlog čarobnjak radi vrtlog sa palicom oživljavanje oživljava mrtvoga plaćenika u tijeku bitke, te vraća određeni postotak njegovog zdravlja VJEŠTINE LOVCA IZ SJENE: pojačana tetiva luka povećava maksimalnu štetu zadnje tri strijele, ovisno o dometu oružja, za određeni postotak neprekidno nišanjenje domet je smanjen za 1, ali je kritičan udarac povećan za određeni postotak za svaki nivo. Zadnji nivo osigurava 100% šansu za kritičan udarac. zahtjeva noževe za bacanje ili koplja za bacanje nevidljivost napredna verzija izbjegavanja. povećava šanse da neprijatelj "promaši" svoga protivnika kao metu. Ako junak ostane zadnji u borbi, sa uspješnom nevidljivošću. svi protivnici propuštaju potez VJEŠTINE LOVCA NA DUHOVE: bacač koplja-veteran povećava broj udaraca u kojima koplje pravi punu štetu neprekidno nišanjenje domet je smanjen za 1, ali je kritičan udarac povećan za određeni postotak za svaki nivo. Zadnji nivo osigurava 100% šansu za kritičan udarac. zahtjeva noževe za bacanje ili koplja za bacanje nevidljivost napredna verzija izbjegavanja. povećava šanse da neprijatelj "promaši" svoga protivnika kao metu. Ako junak ostane zadnji u borbi, sa uspješnom nevidljivošću. svi protivnici propuštaju potez Opaska: Ovo je konceptualni model novih vještina. Broj i zahtjevnost će biti najavljena kasnije. Bilo bi nam drago da čujemo vaše mišljenje i prijedloge.Molimo Vas da raspravljate, kritizirate ili podržite ove vještine Budite objektivni.                        eo malo sam gledao koja sma ja pitanja postavljao i našao ovo i sjetio se da je to bilo na forumu prije pola godine tako da    zna li netko kada te vjestine dolaze???

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: kada??
« Reply #1 on: April 18, 2011, 02:57:26 PM »
 >:( Čovječe! Daj se opismeni malo! Pa ovo je na pola nerazumljivo!  *sos*  *WALL*

Offline mata031

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 77
  • Karma: +6/-60
    • View Profile
Re: kada??
« Reply #2 on: April 18, 2011, 04:55:12 PM »
nemoj me vrijeđat nisam to pisao nego kopirao tako da se ti opametiš imam dovoljno godina da znam pisat i da se ne prepucavam s balavcima na forumu....... to je netko drugi napisao tako da se tome liku obratiš, a nemoj meni krv piti na slamku!!!

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: kada??
« Reply #3 on: April 19, 2011, 09:50:22 AM »
ajde bez svađanja molim :) :) :)

evo vam link gdje se lijepo vide te nove vještine koje su još u fazi razvijanja :

http://forum.imperialhero.org/int/index.php?topic=9639.0

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: kada??
« Reply #4 on: April 19, 2011, 02:05:19 PM »
 *hihi* Vjerojatno ti je i ovo, bez točke i zareza, netko drugi napisao!?   :D

Offline mata031

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 77
  • Karma: +6/-60
    • View Profile
Re: kada??
« Reply #5 on: April 19, 2011, 04:42:14 PM »
e da ja ne pišem tako šta i rekao je mix dosta zašto onda opet izazivaš? Ako ti je do zezancije imaš drugih ljudi kojima možeš dignuti živce ne samo meni! Boli te kako ja pišem hoću li pisat zareze ili ne... gledaj svoja posla nemoj mene nervirat i sada je dosta ne želim se prepucavat ovdje!! ja sam svoju školu završio neću dobit 1 ako ne pišem gramatički točno...