Author Topic: aventura?  (Read 2409 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline turisst

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
aventura?
« on: March 27, 2012, 04:50:17 PM »
salut..am o problema cu aventura de rangu 6 -aripile puterii- imi zice ca :Sarcină: Ucide 2 inamici în Rar , provincia Extremitatea Vestică. Întoarce-te la Hanul Raiului Marin pentru recompensa ta.

Recompensa: Toiag cu Vârf din Bronz

............ce trebue sa fac, sa fauresc rar ori cum ???daca da atunci la rangu 3 eu pot fauri doar exceptional,deci sa inteleg ca trebue sa ma ridic sa fauresc rar ca sa indeplinesc sceasta aventura????............si ar mai fi ceva aici sunt aventuri care au ca recompensa arme cu daune fata de anumiti monstri ,si totu ar fi bine daca miar da voe sa le indeplinesc dar nu ,, cind ma duc sa fac luoptele in zona de lupta in care e misiunea nu mi se socot monstri omoroti adica nu imi este socotot ca indeplinesc aventura........ce sa fac ....... ??? ??? ???

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: aventura?
« Reply #1 on: March 28, 2012, 01:03:55 AM »
Da uneori iti cere sa fauresti rar chear de nu ai pct. necesare la mestesug. De ex ca in cazul tau. Dupa cum spui tu, ai un bug. Fa te rog un screen shot (in limba engleza) si posteaza-l in acest topic te rog. Scrie si num. pasului cu problema din aventura.

Cat despre a 2-a intrebare. convingete ca anume cu acel tip de inamici te lupti.

Si nu inteleg intrebarea care ai pus-o referitor la armele care au bonus % fata de anumiti inamici si aventura care tre de distrus inamici!!!??  *WALL*