Author Topic: prijedlog...???!!!  (Read 3717 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ksena_05

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
prijedlog...???!!!
« on: January 13, 2010, 02:50:15 PM »
evo jedno pitanje ili mozda prijedlog ....da li je moguce otvaranje krcme,mislim da bi bilo ok da u njoj igraci razmjenjuju pitanja i savjete dok cekaju...naravno moglo bi se i uvesti kupnja hrane i pica ili mogucnost zaposljavanja.... :(

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: prijedlog...???!!!
« Reply #1 on: January 13, 2010, 02:52:39 PM »
Imaš pitaj za pomoć skroz dole na ekranu.
Možeš raditi u krčmi kad prijeđeš 4 ili 5 nivo a možeš raditi i specijalizirane stvari kad odabereš profesiju na nivou 5.
Hrane i napitke možeš kupiti u dućanu.
U krčmi možeš i igrait razne igre dok čekaš. :)

Offline ksena_05

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: prijedlog...???!!!
« Reply #2 on: January 13, 2010, 03:03:58 PM »
hvala na odg ali komunikacija između igraca je jako slaba... :'(

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: prijedlog...???!!!
« Reply #3 on: January 13, 2010, 11:12:39 PM »
To je zato što nitko s nikim ne želi razgovarati. Evo ti moj primjer: Prije par dana, napala me neka ženska i izgubila, zatim me napala ponovo i pobijedila (razlog je tome što me napadala dok sam bio u misiji i poginula mi dva pratioca), pošaljem joj poruku u stilu, kaj si tvrdoglava i ne znaš odustati, (na engleskom, jer je cura iz Švedske), a ona meni da kaj ja nju uznemiravam, šta ja hoću.... mislim stvarno???

Jedino tu na forumu možeš normalno razgovarati sa ljudima...

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: prijedlog...???!!!
« Reply #4 on: January 14, 2010, 12:36:21 PM »
yup mitch slazhem se u potpunosti s tobom i meni se slichno dogodilo, lik me napado 4x i 4x zaredom izgubio, kad sam pogledo hp...30hpa mi ostalo, imo jake plaćenike:) isto mu ja tako neshto napishem da je mogo josh jednom probat na engl ofc...al ovaj nishta samo neki blagi odjeb:)

Offline ksena_05

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: prijedlog...???!!!
« Reply #5 on: January 22, 2010, 11:54:46 AM »
e bas u tome je stvar...mislim da kad bi se igraci nekako bolje druzili da bi se i međusobno pomagali...evo primjer...igrala sam renesansna kraljevstva nemojte me krivo shvatit ne spominjem ih radi neke promocije ali tamo je komunikacija super nadala sam se da je i tu takva .... *UNDECIDED*