Author Topic: vezanje predmeta za heroja  (Read 3449 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline catela

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
vezanje predmeta za heroja
« on: April 09, 2010, 10:45:55 PM »
bilo bi dobro da se predmeti mogu "odvezat" od heroja ili plaćenika ali za nekoliko dijamanata jer ja sada npr. imam oklop vrijedan 10000 i kupim si drugi koji vrijedi 23 000 i ja bih sada trebao prodat u dućan umijesto da si ga stavim npr. na svoga plaćenika ili da si ga prodam u aukcijskoj kući

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: vezanje predmeta za heroja
« Reply #1 on: April 09, 2010, 11:18:34 PM »
bilo bi dobro da se predmeti mogu "odvezat" od heroja ili plaćenika ali za nekoliko dijamanata jer ja sada npr. imam oklop vrijedan 10000 i kupim si drugi koji vrijedi 23 000 i ja bih sada trebao prodat u dućan umijesto da si ga stavim npr. na svoga plaćenika ili da si ga prodam u aukcijskoj kući
moram priznati da nije los prijedlog ali cisto sumljam da ce to proci nazalost :-[
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: vezanje predmeta za heroja
« Reply #2 on: April 10, 2010, 11:04:42 AM »
to se neće mijenjati sigurno, jer bi igra izgubila smisao. Za tjedan dana nitko više nebi izrađivao , a ni kupovao predmete.  :)

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: vezanje predmeta za heroja
« Reply #3 on: April 10, 2010, 11:35:22 AM »
Moram se složiti sa ostatkom ekipe. Dobar dio dinamike ove igre je vezan uz izradu predmeta i da je moguće odvezivanje predmeta od junaka, samo bi se proslijeđivali predmeti. Kad ti ne treba, daš slabijem u savezu ili prodaš...
Na serveru alfa, koji se je igrao prije bete sa pozivnicama, bilo je bez vezivanja predmeta i vjerujte me, sad je sa vezivanjem bolje.
Ideja nije loša, ali previše zadire u sam koncept igre nažalost.

Offline v3dr4n

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 73
  • Karma: +4/-1
  • ???
    • View Profile
Re: vezanje predmeta za heroja
« Reply #4 on: April 10, 2010, 11:39:56 AM »
ma bolje je kad se malo patimo!! 8)