Автор Тема: Битки  (Прочетена 9638 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Битки
« Отговор #45 -: Януари 05, 2018, 06:53:28 pm »
Казусът е по-скоро морален. Това, че някой е решил да си закупи нещо, което дори и да е работило е щяло да бъде мимолетно, е негов личен проблем, генериран от недобронамерено и подвеждащо изкушение. Недоразумението е докладвано тутакси, а намесата на екипа се свежда единствено до отстраняването му.
ДД

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Битки
« Отговор #46 -: Януари 05, 2018, 08:16:29 pm »
Казусът е по-скоро морален. Това, че някой е решил да си закупи нещо, което дори и да е работило е щяло да бъде мимолетно, е негов личен проблем, генериран от недобронамерено и подвеждащо изкушение. Недоразумението е докладвано тутакси, а намесата на екипа се свежда единствено до отстраняването му.
Няма нищо общо с морала. Възползваш се от бъг и те баннват. Толкова е просто. Ако не беше игра щеше да е в затвора за измама

Неактивен peasant

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +13/-12
    • Профил
Re: Битки
« Отговор #47 -: Януари 05, 2018, 08:47:54 pm »
Казуса е морален засега? Брей каква сложна думичка. Казус - в наказателното производство безвиновно причиняване на вреда. Сиреч има вреда пък няма виновен. Който се е уловил на кукичката, сам си е виновен? Като телефонните измами? И такава гледна точка има. Гледни точки много.

EDIT: Само да спомена че тези 25 милиона аз не си ги търся. Прежалих ги още като реших да купя джаджата. Възрастен човек съм. Купувам си сам пакетите, а ги купувам защото харесвам тази игра. Пиша именно заради тази причина, а също и заради вероятността някое дете да си е купило такъв бъгав предмет и сега да не му е много хубаво. Не е добро това. Това е от мен.
« Последна редакция: Януари 05, 2018, 09:22:02 pm от peasant »

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Битки
« Отговор #48 -: Януари 05, 2018, 09:08:01 pm »
Ами освен да влизам в банята и да си режа вените. Че такава драма трудно се издържа. Посочи ми детето, за да му превеждам злато, докато му изплатя депресията, причинена от необоснована лакомия :)
ДД

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Битки
« Отговор #49 -: Януари 05, 2018, 10:14:42 pm »
Историята на играта помни много по-големи експлойти на бъгове и нито един наказан с бан, така че е безсмислено да се драматизират нещата.

Цъкайте си спокойно и.... един ваш певец и шоумен го казва много точно "Нема такава държава".
« Последна редакция: Януари 06, 2018, 12:11:00 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Битки
« Отговор #50 -: Януари 06, 2018, 08:34:39 pm »
Естествено че ръководството нищо няма да направи. Играта ще се съсипе както винаги но това не означава че ще си мълчиме. Просто някои хора дават на клоуните лошо име  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Битки
« Отговор #51 -: Януари 08, 2018, 02:40:25 pm »
Това "нещо" е в момента на пазара.



Може ли така открито пред всички да се показва че могат да чупят играта.


По този проблем работи ли се..?
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Битки
« Отговор #52 -: Януари 25, 2018, 09:04:40 pm »
имам следния въпрос.
какъв е шанса и дали изобщо го има да се падне епичен предмет независимо какъв от битки в зони поне до 26 ниво в което съм.
провел съм няколко десетки хиляди битки да не кажа и стотици хиляди но такова животно като епичен предмет от дроп нема.
изобщо генерирано ли е и ако не защо.