Имперски Герой 1.0 > Герои

Наемници след профилактиката

(1/3) > >>

viko58:
Прави ли ви впечатление, че след профилактиката намирането на наемници стана още по трудно?? За 2 месеца не съм намерил нито един подходящ к5 при положение че всеки ден има в таверните над 250 наемника?? Демек 60 дена по 250  е равно на 15000  :o :o Само при мене ли е така или наистина са намалили вероятноста за намиране на наемници на 0 процента?

Sophie:
Какво точно значи "подходящ наемник"...? 600 сила и точност, 50 интелект или орлово око 2-ро ниво.Наемници в споменатата категория намирам всеки ден, които имат необходимото за минаването на приключенията, и то от раз.

viko58:
Къде ги намираш тия наемници душице златна,защото аз си намерих от 15000 само един ловец със залп крит и орлово око ама той горкия ловък и ще ме съсипе да го помпам на точност... или ти си от миропомазаните и шансовете са ти по големи??

Aurora:
Аз 6-та намерих 2 наемника (ловци) от раз, още при първото търсене, в 4-та и 5-та вече... кьорав наемник не откривам ???

Sophie:

--- Цитат на: viko58 в Юли 22, 2014, 12:58:39 am ---Къде ги намираш тия наемници душице златна,защото аз си намерих от 15000 само един ловец със залп крит и орлово око ама той горкия ловък и ще ме съсипе да го помпам на точност... или ти си от миропомазаните и шансовете са ти по големи??

--- Край на цитат ---


Една бърза обиколка и виж какво си намерих......

       


Не са супер наемници, но напълно достатъчно неща имат за приключенията, поне според мен.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия