Автор Тема: pets?  (Прочетена 1040 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
pets?
« -: Март 18, 2015, 10:15:34 am »
Гледа ме хлапето как цъкам докато тя трябва да пише домашни и след кратък спор как аз не играя, а извършвам важна работа и отговорна дейност да тествам играта  ;) ми каза да ви предам като идея, че според нея ще е много забавно ако може да си наемеш и някакво същество или животно да ти помага в битката каза да питам какво мислите за идеята.

Аз не знам... От една страна стигат ми наемниците, те са си като въпросните домашни любимци в други игри, които екипираш и вдигаш ниво, за да ти помагат.
После си спомних как на Lineage (едно RPG преди WOW) два месеца правих един куест, за да се сдобия с един вълк, от който после след няколко нива вече кой знае каква полза нямаше, но аз много му се радвах и въпреки, че ми заемаше някакво място в inventory-то си го държах за специални случаи  8)
Do your best, forget the rest!

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: pets?
« Отговор #1 -: Март 18, 2015, 01:56:56 pm »
Е... То принципно още в Герой 1.0 имаше такъв раздел планиран (то за това имаше и едно умение Beastmaster), но за съжаление така и не стигнахме до него.. Та с две думи сме "за", просто ще се направи на по-късен етап ако всичко друго върви добре...