Автор Тема: Пазар сравняване с предметиет на екипировката на пазара  (Прочетена 1751 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Преди време попитах защо едни герои могат да сравняват показателиет на предметите които притежават с тези които са на пазара а други не. Беше ми отговорено че явно е от използвания браузер/програма. Преди не можех да сги сравнявам и в двата свята 2 и 3 но от известно време мога да го правя в свят 2 но и не в свят 3 (не че играя много редовно в свят 3).

Но ми е чудно как от време на време позволява тоав сравнение за дадено време и после изчезва, мога да пътърся и какво ми е отговорено - да ето това в момента го показвам от един и същи браузер за двата свята "Защо като отида на пазара и си избера нещо и го посоча не ми го сравнява с мойта екипировка, да не би да съм пропуснал нещо да активирам. Доколкото си спомням преди ми позволяваше а сега не, да не е нещо с използвания браузър. Въобще не им се появява името нито това не мерка за да го активирам при сравнение , т.е отдолу лентичката с кръгчетата с имената.
    Re: пазар    18:07 17-11-13
    При мен няма проблем.Изчистете си браузера или опитайте с друг."

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
И при мен е така, но когато преместя на някой наемник отметката и после я върна на героя се появява веднага сравнинието без значение дали съм изчистила кеша.Тествах го току що при Опера, Хром и Мозила, работи си по описания от мен начин, провайте така дали ще стане......И още нещо номерирайте наемниците примерно 1,2,3 така ще сте сигурен кой е активиран и дали се появява в менюто за сравнение.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Сега ще подкрепя с примери..........

Тук се вижа че за сравнение е активиран героя при първоначалното влизане на пазара и сравнението е невъзможно:




Сменям отметката на наемника и прозореца на пазара се рефрешва, като вече оръжието му е сравнено с това на пазара:




Връщам отметката на героя(страницата на пазара отново се рефрешва) и вече неговото оръжие е сравнено:





Проблема, ако може да се нарече въобще проблем е след като се въведе менюто от прозоречен тип, като чукнете на пазара той се отваря в нов прозорец, който не е рефрешнат, след първото раздвижване на отметката прозореца е рефрешнат и всичко си функционира нормално.


Преди се влизаше директно в пазара и не се нуждаеше от рефреш, за това се виждаше сравнинието директно.

Надявам това да ви е било полезно разяснение и така наречения проблем да изчезне.Моля пишете дали има резултат и какъв е!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
За втория проблем при който не се виждат наемниците .......Проверете наистина дали са активирани, рефрешнете страницата на играта след активацията им, проверете отново, в момента тествах точно това, деактивирах и активирах наемниците и те се скриваха и появяваха в менюто на пазара след всяка промяна съвсем коректно.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Мерси Софи , помогна ми и разбрах защо изчезва лентата и се появява. Май не бях задал много добре въпроса. Пробвах и щом активирам поне един наемник и лентата се появява, ако нямам активиран изчезва, т.е. като съм само с героя без активирав наемник не мога да си сравнявам показателите на екипиравката на пазара. 

Лед и успешен ден