Автор Тема: Това нормално ли е?  (Прочетена 1532 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Това нормално ли е?
« -: Януари 24, 2014, 12:29:09 am »
Със един от малките герои изпълняваме приключението в бариерта, задачата е: Изработи 2 Превъзходни Обикновен кожен шлем, след около десетина удара, обляни с кръв и пот, на лице с един превъзходен предмет (пропуснах да кажа че занаята на героя е до превъзходни - 190), тя изкарва рядък предмет..  Имам герои с развити и 3те главни занаята, правила съм си експерименти, нагласявам точките на 199 примерно и при следващият "успешно" изработен предмет, точките се вдигат, но излиза предмет, който се изработва до тези 199 (200) точки... е тва за първи път го видях, изоставам с материала или нещо се е побъркало??
By Signature

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Това нормално ли е?
« Отговор #1 -: Януари 24, 2014, 12:47:27 am »
Със един от малките герои изпълняваме приключението в бариерта, задачата е: Изработи 2 Превъзходни Обикновен кожен шлем, след около десетина удара, обляни с кръв и пот, на лице с един превъзходен предмет (пропуснах да кажа че занаята на героя е до превъзходни - 190), тя изкарва рядък предмет..  Имам герои с развити и 3те главни занаята, правила съм си експерименти, нагласявам точките на 199 примерно и при следващият "успешно" изработен предмет, точките се вдигат, но излиза предмет, който се изработва до тези 199 (200) точки... е тва за първи път го видях, изоставам с материала или нещо се е побъркало??


Описанието на случката е леко объркващо......Кои изпълнявате приключението, ако героя се играе от повече от един човек как може да сте сигурна, че не сте достигнали до рядки изработки, като това може да е станало при другия(те) играч(и).....При изработка на екипировка, когато вече е ясно за "системата" с какъв ще е, и ако шанса е отредил да е рядък(за категория 2) брояча връща точките назад с толкова колкото ще получите от изработвания предмет, може от това да идва объркването ви......


А ако желаете проверка на случилото се оставете име на герой и свят в който се намира .
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Това нормално ли е?
« Отговор #2 -: Януари 24, 2014, 01:24:05 am »
С този герой играем аз и приятелят ми, задачата я изпълнявах аз, когато започнах изпълнението, занаята беше на 180точки, след изкаран 1 превъзходен предмет стана съответно 190, до тук напълно нормално, последният изработен излезе рядък, при занаят 190 и съответно занаятът се вдигна на 200 точки. На ясно съм, че при достигнат максимум на занаят, при изработка на предмет от най-високият клас, така да се изразя за дадената категория се връщат на зад определеният брой точки, който дава предметът за изработката си. Мисълта ми беше, че ми се вижда нередно при 190 точки - превъзходен предмет да изкара рядък. Героят ми е KOHTECA, свят 3.
By Signature