Автор Тема: относно предметите в аукциона и цените на "храните" в магазина  (Прочетена 2788 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Умишлено пускам темата в "общи приказки", защото не мисля, че е важна, а по-скоро ме човърка...

та относно аукциона - доколкото разбрах, там не могат да се продават предмети, които съм са купени (но не ми трябват вече) или съм са спечелени в битка. Обаче забелязвам оръжия и брони например, на които не пише "произведени от еди-кой-си"... т.е. това би трябвало да са предмети купени или спечелени в битка... а не би трябвало да е възможно да се продават... къде греша?

а относно "храните" - доста голямо несъответствие в цените в магазинити - например в "селото на Надеждата" храна, която дава +20 здраве струва около 10 злато, в града на Императорите храна за +30 здраве - около 15 злато. Но в Централния имперски Универсален магазин храна за +101 злато струва вече над 150 злато... защо има такава огромна разлика в цената? Обикновено по-малките "разфасовки" са по-скъпи, а тук обратното...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
В аукциона не може да се продават предмети които вече са ползвани в битка !
На тези предмети се изписва "принадлежи на ХХХХ" тези предмети не могат да се ползват от друг герой или наемник на същия , затова не може и да се продават !
Предмети с такъв надпис падат и от многоетапните битки. Могат да се продават единствено в магазините.
Всеки предмет който не е с принадлежност може да се продаде на аукциона !

Относно цените в имперските магазини - те там са малко като бутици ;)
От друга страна храна ябълка която е с +100 заема  1 кв. , а от селото на надеждата ще заемат 5кв в раницата/за +100/ .... а в по-напреднал етап и това може да е от значение !
« Последна редакция: Май 20, 2009, 10:59:39 am от krest »

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
аз лично спечелих боздуган и щит от битка, не съм ги слагала на героя си, защото не ми бяха необходими.
опитах да ги продам на аукциона ми каза, че ми принадлежат и мога да ги продам само в магазините.
затова се учудих от присъствието на оръжия и брони, на които не пише, че са произведени от някой...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
аз лично спечелих боздуган и щит от битка, не съм ги слагала на героя си, защото не ми бяха необходими.
опитах да ги продам на аукциона ми каза, че ми принадлежат и мога да ги продам само в магазините.
затова се учудих от присъствието на оръжия и брони, на които не пише, че са произведени от някой...
въпросните предмети са спечелени именно от многоетапна битка ! най-вероятно в пукнатината ;)

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
След провеждане на битка, предметите използвани в нея се привързват към героя - след което немогат да се употребяват от друг или да се продават в аукциона. Единстеното което може да се прави е да се продадат в магазина срещу изкупната им цена!

Ето предна тема по въпроса:
http://www.imperialhero.org/forums/bg/index.php?topic=390.0

Цените на храните също си имат категория - като предметите. Затова имат и разлика в цените и обема на съдържанието.
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
сега е по-ясно, благодаря
а за храните - не съм съгласна, но това си е мое мнение :)

ПП колко може да струва един лунен камък?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
от 0 до Безкрайност - за колкото ти го предложат. По принцип на аукциона вървят от 150 до 400 за 1 обработен камък. Рядко излизат обаче  ;)
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.