Автор Тема: хайде от победа при битка да се взимат и диаманти!!!  (Прочетена 4233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен baivuio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-7
    • Профил
    • Ел. поща
Re:хайде от победа при битка да се взимат и диаманти!!!
« Отговор #15 -: Ноември 04, 2009, 10:05:35 pm »
диаманта вече е необосновано скъп....
прибрах си парите от банката...
мога да замерям вече с диаманти и скъпоценни камъни.... ,НО  ;D
РЕАЛНИ ПАРИ за тази игра НЯМА ДА ДАМ!!!!! и диаматни за шийтове няма да дам!!!
щото не ме грабва... (като ИО, дет я играя от началото и я спрях от онзи ден..... биха ме на 20 морал..., бях в защита , а имах повече армия :o)
"съберете 17 ахат от зона , дето добива е повече от невъзможен"......,( даже има шанс да изгубиш някой и друг камък :D)
щото не ме грабва...
щото не ме грабва...
щото не ме грабва...
последното 20 беше занаятите.... кат. 3 вървяло с кат 3 на героя... :o   О, велики Фараоне!!!! НИНДЖА-ЮВЕЛИР!!!!! има 5 златарски магазина, но си работи наемнен убиец, щот го влече..... ??? бах(йохан себастиян) таз нинджа *crazy*.
героят ми е 13-то ниво.... беше 11-то , ма като видях, че не взима точки при бъга..... качих 2 нива набързо...  :-[
Не ви давам акъл, Г-да Модератори. Има нещо гнило.... и то не е в Дания! то е тук във ВАШАТА игра....
Измислете нещо, заради което да си купя и аз поне 1 диамант...,но не от аукциона
 ???







Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:хайде от победа при битка да се взимат и диаманти!!!
« Отговор #16 -: Ноември 04, 2009, 10:09:51 pm »
диаманта вече е необосновано скъп....
прибрах си парите от банката...
мога да замерям вече с диаманти и скъпоценни камъни.... ,НО  ;D
РЕАЛНИ ПАРИ за тази игра НЯМА ДА ДАМ!!!!! и диаматни за шийтове няма да дам!!!
щото не ме грабва... (като ИО, дет я играя от началото и я спрях от онзи ден..... биха ме на 20 морал..., бях в защита , а имах повече армия :o)
"съберете 17 ахат от зона , дето добива е повече от невъзможен"......,( даже има шанс да изгубиш някой и друг камък :D)
щото не ме грабва...
щото не ме грабва...
щото не ме грабва...
последното 20 беше занаятите.... кат. 3 вървяло с кат 3 на героя... :o   О, велики Фараоне!!!! НИНДЖА-ЮВЕЛИР!!!!! има 5 златарски магазина, но си работи наемнен убиец, щот го влече..... ??? бах(йохан себастиян) таз нинджа *crazy*.
героят ми е 13-то ниво.... беше 11-то , ма като видях, че не взима точки при бъга..... качих 2 нива набързо...  :-[
Не ви давам акъл, Г-да Модератори. Има нещо гнило.... и то не е в Дания! то е тук във ВАШАТА игра....
Измислете нещо, заради което да си купя и аз поне 1 диамант...,но не от аукциона
 ???



Не бъди песимист. И аз преди вадих по 100 диаманта на седмица ама след промените всичко свърши, но игричката си ми харесва има си и плюсове и минуси все пак е бета още.Важно е да се приспособиш, за да се развиеш добре  ;)

Неактивен baivuio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-7
    • Профил
    • Ел. поща
Re:хайде от победа при битка да се взимат и диаманти!!!
« Отговор #17 -: Ноември 04, 2009, 10:15:59 pm »
не съм казал, че не ми харесва...
казвам само, че ме кефи все помалко....направо се чудя защо все още ме кефи  ???

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:хайде от победа при битка да се взимат и диаманти!!!
« Отговор #18 -: Ноември 06, 2009, 10:07:58 am »
и аз също вадих прилични диаманти, от рода на 40-50, притова само от камъни, но наистина след промените всичко се срути! нямах пукнат диаманта за премиум, вече не съм премиум, но повече пари няма да пратя тук! само ако спечеля от тотото  :P ::)

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:хайде от победа при битка да се взимат и диаманти!!!
« Отговор #19 -: Ноември 07, 2009, 01:26:54 pm »
и аз също вадих прилични диаманти, от рода на 40-50, притова само от камъни, но наистина след промените всичко се срути! нямах пукнат диаманта за премиум, вече не съм премиум, но повече пари няма да пратя тук! само ако спечеля от тотото  :P ::)


   хахахаха.......а играеш ли тото???

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:хайде от победа при битка да се взимат и диаманти!!!
« Отговор #20 -: Ноември 07, 2009, 04:43:23 pm »
от време на време пускам фишчета

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.