Автор Тема: Уникални Брони  (Прочетена 1047 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Уникални Брони
« -: Август 22, 2009, 01:48:54 am »
След като попаднах на наистина уникална рецепта - Бронята на бързоногия ,  на пазара вече има брони с  по 2 бонуса за стрелци- ловкост 4 и точност 4 и броня 320,на скромни ,народни цени , затова не е лошо да побързате..Това е как да кажа - серийното производство от рецептата..За хубавата част - скоро новини и снимки..П.П Само ще кажа ,че от 12 опита изкарахме 1 рядка ,  2 легендарни  и 1 епична/ трябваше да пипна ,да строшим на Хана каръка/.. ;D Лека ръка имам явно тази нощ..За по нетърпеливите - Епичната е с показатели както следва - Броня - 480 , сила +6 , жизненост +11 , ловкост + 11 , точност + 4 , интелект + 7....Скоро и снимка / щото аз съм си ламер и не мога я направя - Митака ще свърши тая работа вместо мен.. ;D

П.П Броните на пазара са с два бонуса по рецепта макар да не светят в синичко и да не се водят редки.. ;) Хубавото е че са категория 3 ниво 28 и покриват доста голям спектър играчи..Ясно ми е ,че има и доста по добри , но като съотношение цена/предлагани бонуси тези според мен са много конкурентни..Дори в обикновения вариант.. ;)
« Последна редакция: Август 22, 2009, 05:11:42 am от ahilix »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Уникални Брони
« Отговор #1 -: Август 22, 2009, 09:57:16 am »
Да питам колко струва да строшиш и моя карък ?

 ;) :D ;)