Автор Тема: Амулет или пръстен с бонус към шанса за злато или предмет  (Прочетена 2251 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Въпроса ми е някой може ли да направи пръстен и/или амулет или да си купя,който дава бонус към шанса за падане на предмет и злато? Моля без спам и да отговарят хора,които изобщо не знаят или не са сигурни!!!

tyty_man85

  • Гост
Ти в магазините не си ли влизал естествено че може и да си купиш и някой да ти изработи
Въпроса ми е някой може ли да направи пръстен и/или амулет или да си купя,който дава бонус към шанса за падане на предмет и злато? Моля без спам и да отговарят хора,които изобщо не знаят или не са сигурни!!!
;)

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
мисля,че не ме разбра... искам да попитам един пръстен или амулет да дава самостоятелно и шанс за пускане на предмет и злато

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
мисля,че не ме разбра... искам да попитам един пръстен или амулет да дава самостоятелно и шанс за пускане на предмет и злато
Пръстен на алчността или на късмета ти трябва .

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
мерси,и ако ти си ювелир и можеш да ми направиш 1-ва категория такъв пръстен ще го взема (разбира се с пари :D)

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
мерси,и ако ти си ювелир и можеш да ми направиш 1-ва категория такъв пръстен ще го взема (разбира се с пари :D)
Ами ювелир съм  и ще си преровя дисагите а нещо останало в тях .

tyty_man85

  • Гост
мисля,че не ме разбра... искам да попитам един пръстен или амулет да дава самостоятелно и шанс за пускане на предмет и злато
Явно не си,естествено че има такъв но от опит да ти кажа че няма голяма полза ако е за тебе не си хаби парите и диамантите.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Ще може ли да ми кажеш защо и след отговора заключвам темата,че почна леко да се оспамва?!?

tyty_man85

  • Гост
Няма никаква разлика в пуснатото злато със или без пръстен за предметите пак е така бях с +50 за злато и не видях никаква разлика от личен опит ти го казвам  ;) огледай се в класацията да ли има такъв играч.