Автор Тема: Амулетите и критичния удар  (Прочетена 1280 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен VeronicaDeMur

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 61
  • Karma: +9/-6
  • "When we surrender to who we are we get to see"
    • Профил
Амулетите и критичния удар
« -: Март 05, 2018, 11:39:59 am »
Здравейте,

случайно от гилдията разбрах че амулетите нямат вече критикъл. Работещите продължават да влияят върху играта и за да е най-малкото морално честен двубоя би трябвало да се бракуват, но никой не пита колко зор и пот се е хвърлило, за да се намерят, купят, изработят и т.н. Компенсация някаква няма ли за ощетените? За да сме най-справедливи да е в диаманти. На всеки бракуван амулет и рецепта - определен брой диаманти. Примено минимум по 10 000 диаманта е добра компенсация. Е, тогава усещането, че си прецакан и т.н. може да се преглътне и да се продължи напред, като си бракуваш съвестно амулетите, които все още са с работещ критикъл. Според мен малко ще са тези, които ще го направят. По-голямата част ще са прецаканите. Според мен нищо не губите с подобен род възстановяване на равновесието, нарушено поради променливите процеси на развитие.

Другото нещо. Търсих информация, нищо - никъде, отново. Тази промяна е твърде значителна, за да се пренебрегне толкова лесно. Много ми е интересно да науча каква е причината, за да се премахне критикъла?

Благодаря. 8)
« Последна редакция: Март 05, 2018, 04:36:10 pm от VeronicaDeMur »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Амулетите и критичния удар
« Отговор #1 -: Март 05, 2018, 06:34:11 pm »
За съжаление ще останеш дълбоко разочарована, но тук никога да се обявяват такива новини.. в смисъл " от днес махаме нещо което ви е било полезно" ето примерно променят се размери на оръжия без да се обявява и без смислена аргументация.

По 10к диаманти на амулет и рецепта звучи, като утопия.


Мога само да посъветвам всички никога да не се хвалят с нещо което им е полезно(примерно къде има добър дроп), защото мигом ще бъде променено "в интерес на баланса в играта". Разменяйте си инфо помежду си, но не го правете публично, ако искате да му се радвате по-дълго. И да не ме разбере някой погрешно става въпрос за полезните неща и хитринки в играта, а не за експойтове на бъгове и ползване на чиитове.
« Последна редакция: Март 05, 2018, 06:38:09 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Амулетите и критичния удар
« Отговор #2 -: Март 06, 2018, 07:56:52 pm »
Не само този бонус на амулетите изчезна. изчезнаха и почти всички умения по екипировката. Вчера изхвърлих една броня с над 40% редукция на щети в ръкопашен бой. Имаше разни неща навремето, но никой не съобщи защо и откога няма да ги има, както и дали ще ги има отново. А какво стана с идеята за резистентности по бижутата - също не е ясно. Никой вече не пише тук. Може да им е забранено.
ДД