Автор Тема: епична изработка категория 7  (Прочетена 9087 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #15 -: Юни 30, 2011, 10:27:21 am »
а ако наемниците ми са с такива бижу изработки за каквито говориш ти и искам да ги подобря за да се справят с мобовете в т7 как ще стане с такива изработки и още нещо,в темата не се засяга броя на епичните изработки а качеството им ако не си забелязал

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #16 -: Юни 30, 2011, 10:35:10 am »
Като не Ви харесват предметите 7-ма категория и смятате ,че не са годни.Ковете и използвайте такива по-ниска категория. Никой не Ви е погнал с пръчка да обличате и да ковете предмети 7-ма категория.
Driada ще те помоля за сериозни теми да се изказваш сериозно,един голям МИНУС  за безмисленото ти изказване,7к по твойта логика трябва да се откажем от играта,защото с бижута 5 и 6к не се бият тарантули както каза някой по горе,явно си търсиш внимание тука,но не на място.........Подкрепям Питх ако може да се покажат някакви параметри в които варират изработките и така ние ще си траем и няма да занимаваме екипа с ненужни въпроси,както беше показано с бонусите които получаваме при различните изработки.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #17 -: Юни 30, 2011, 10:44:00 am »
А ние пишем, защото нямаме никакъв опит!
Аз играя в малка гилдия /учудващо но има и такива играчи/ и нямаме възможност да си вдигнем щаба на макс. Или нас кучета ни яли! Разчитам че, с всяка следваща категория ще правя по-добри епици за да си подобрявам героите и наемниците. А не да майсторя епици по-слаби и от тия който съм направил в долната категория, без щаб.
И за каква упоритост ми говориш! Упорито се опитвам да си направя бижута 6 месеца. Героя ми мина кажи речи всички приключения в 6та още маха с бижута от 5та, от преди Нова година. Обещанието че, епиците ще са с 20% по силни след промените на практика въобще не го виждам реализирано в играта.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #18 -: Юни 30, 2011, 11:20:10 am »
Това за по-силните епици стана ясно, че няма да е така, беше писано вече. Предполагам още обмислят нещата. А и Дриада си е много прав и като цяло ми прави много добро впечатление. Това, което Вие не искате да разберете е, че с кат. нещата стават по-трудни, което е напълно закономерно явление във всяка една игра. Затова не може да очаквате, че за 2 пъти по-силни противници и вие ще сте два пъти по-силни. Това е. Просто е.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #19 -: Юни 30, 2011, 11:29:31 am »
Това за по-силните епици стана ясно, че няма да е така, беше писано вече. Предполагам още обмислят нещата. А и Дриада си е много прав и като цяло ми прави много добро впечатление. Това, което Вие не искате да разберете е, че с кат. нещата стават по-трудни, което е напълно закономерно явление във всяка една игра. Затова не може да очаквате, че за 2 пъти по-силни противници и вие ще сте два пъти по-силни. Това е. Просто е.

Разбираме, никой не е казал да е лесно. За това в 7ма са 100 акаунта. Никой не очаква да стане 2 пъти по-силен. Но и никой не очаква, да очаква да стане по-слаб с итеми от Т7!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #20 -: Юни 30, 2011, 12:07:18 pm »
Това за по-силните епици стана ясно, че няма да е така, беше писано вече. Предполагам още обмислят нещата. А и Дриада си е много прав и като цяло ми прави много добро впечатление. Това, което Вие не искате да разберете е, че с кат. нещата стават по-трудни, което е напълно закономерно явление във всяка една игра. Затова не може да очаквате, че за 2 пъти по-силни противници и вие ще сте два пъти по-силни. Това е. Просто е.
Явно не си разглеждал изработките т7,тука никой не говори за 2 пъти по добри показатели,на нас проблема ни е че изработките са като за т4,а Дриада е прав колкото и аз съм Наоми Кембъл,и по логиката на питх излиза че ако има т8 и т9 ще има предмети с бонуси от т2 и трябва всички да си казваме че всичко е наред,просто играта става по трудна и по-интересна............... *bravo*

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #21 -: Юни 30, 2011, 12:22:43 pm »
Driada ще те помоля за сериозни теми да се изказваш сериозно,един голям МИНУС  за безмисленото ти изказване,7к по твойта логика трябва да се откажем от играта,защото с бижута 5 и 6к не се бият тарантули както каза някой по горе,явно си търсиш внимание тука,но не на място.........Подкрепям Питх ако може да се покажат някакви параметри в които варират изработките и така ние ще си траем и няма да занимаваме екипа с ненужни въпроси,както беше показано с бонусите които получаваме при различните изработки.

Изказването ми е напълно сериозно.Колегата Komadrin сложи снимка на епик 7-ма категория и го обяви индиректно за боклук. Щом за него епиците 7-ма категория не струват и не отговарят на разбиранията и очакванита му за епичен предмет/изработка ,то тогава той има избор да майстори такива 5-та и 6-та. , да купува от други майстори или да се възползва от услугите на по-силна гилдия с развит щаб също за съответната цена/сума.

Цитат
Публикувана от: banditko
Явно не си разглеждал изработките т7,тука никой не говори за 2 пъти по добри показатели,на нас проблема ни е че изработките са като за т4

Виждам ,че подкрепяш думите ми.За какво трябва човек да троши милиона за ресурси 7-ма категория , като може да постигне същия ефект с такива от 4-та категория.








 
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #22 -: Юни 30, 2011, 12:43:19 pm »

Няма как да те подкрепям,макар че не казваш нещо ново,тук говорим за фрапантни разлики в атрибутите които и щаб на 100% (какъвто няма да има) пак не отговарят на категорията дори и за превъзходна изработка,ето това е проблема,не ме разбирайте погрешно,не искам предмети с по 200 атрибутни точки,а да има някакъв минимум подобаващ за категорията.








 

pithtath

  • Гост
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #23 -: Юни 30, 2011, 01:01:11 pm »
Всичко с атрибутите в кат. 7 си е наред. Ако не искате да го разберете - не е мой проблем това вече. Нито на Дриада. Стотици пъти Ви е натъртвано на това, че бонус атрибутите варират в много широки граници. При това положение може да се намерят и изработки в кат. 7, които да стоят по-долу и от много добри изработки кат. 4. Малко вероятно е, но е възможно.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #24 -: Юни 30, 2011, 01:19:22 pm »
Имаше допреди няколко дни 2 страници с предмети от тип "Малко вероятно е,но е възможно" в хранилището на гилдия зеалотс,жалко че не могат много хора да ги видят......... :DНяма да изпадам в някакви спорове,а ще задам въпроса към екипа дали би могло да се зададе някакъв минимум,пък като не може не може,каквото за мене такова е за всички,но това за мен е единствения проблем в играта,най-малкото би затворило устите на много хора защото ще има ясен  баланс на атрибутите при изработките.

pithtath

  • Гост
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #25 -: Юни 30, 2011, 01:46:41 pm »
Направо нямам думи вече...

Минимумът е зададен достатъчно от базовите атрибути на рецептата. Ако екипът реши да публикува и интервалите на вариране на бонусите - това достатъчно ли ще Ви бъде?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #26 -: Юни 30, 2011, 01:51:55 pm »
Ако екипът реши да публикува и интервалите на вариране на бонусите - това достатъчно ли ще Ви бъде?


Ще бъде интересно да се види това..........

К2 минимален шанс за ловкост +5
К7 минимален шанс за ловкост +8


....................
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #27 -: Юни 30, 2011, 02:02:35 pm »
Поне митика разбра какво имах напредвид :D,колкото и странно да се стори на някои хора.........Това беше моето предложение.Очаквам с нетърпение масата от компетентни кадри във форума за още мнения *hihi*.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #28 -: Юли 03, 2011, 12:19:34 pm »

Ще бъде интересно да се види това..........

К2 минимален шанс за ловкост +5
К7 минимален шанс за ловкост +8


....................

В това тука няма нищо вярно. Напълно съм съгласен с вас, че екипа трябва да обогати инфото на играта. Аз пък на първо време ще споделя с вас .моят опит и ще напиша това, което знам за атрибутите.
За всички атрибути освен жизнеността минималната стойност на атрибута е номера на категорията а максималния е номера x2. Ще дам пример с произволна категория и ще отбележа няколко особености които трябва да имате предвид.
Категория 6:
Сила - от 6 до 12
Жизненост - от 12 до 24
Ловкост - от 6 до 12
Точност - от 6 до 12
Интелект - от 6 до 12
Това са границите на атрибутите за тази категория. Трябва обаче да се знаят и следните особености:
- някои предмети имат двойни показатели - броня, щит, бижута, оръжия./каските са с базови атрибути но към тях се прибавят 50%/
- единственото което отличава дропа от изработката е атрибута заложен в рецептата. Той се прибавя към стойността която ще се падне в описаните по-горе граници. Именно затова епика на Ицо е толкова слаб, защото и рецептата няма заложен атрибут.
- +25% щаб. Какво означават те и как всъщност действат? След като се избере стойност от границите които дадох за пример тя се увеличава с 25%. Ето как става това:
При граница на сила в кат. 6 /6-12/ се пада 8. Те на свой ред се увеличават с 25% и стават 10. Към тях вече се прибавя базовата стойност от рецептата,ако има такава.
На практика обаче тези 25% повдигат минималната и максимална граница, както следва:
Сила - от 6+25%=7,5 до 12+25%=15
Жизненост - от 15 до 30
Ловкост - от 7,5 до 15
Точност - от 7,5 до 15
Интелект - от 7,5 до 15
ВАЖНО! - с 25% се увеличават само атрибутите в границата. Базовият атрибут, заложен в рецептата,  НЕ СЕ УВЕЛИЧАВА с 25%. Той се прибавя/събира +/ към вече увеличеният с 25% атрибут от границата.

Може и да греша някъде, но така го знам аз. Ще се радвам обаче да го прочета в едно добре подредено и представително инфо за играта. То даже няма да е за нас а за тези които сега започват и ще си задават същите въпроси като нас. Вместо да влизат във форума и да се лутат от тема на тема ще отворят инфото и ще получат информацията от която имат нужда/пример ИО/.
« Последна редакция: Юли 03, 2011, 12:22:15 pm от helllfire »

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:епична изработка категория 7
« Отговор #29 -: Юли 03, 2011, 01:07:09 pm »
Ок,но не разбрах само това с бижутата
Това са границите на атрибутите за тази категория. Трябва обаче да се знаят и следните особености:
- някои предмети имат двойни показатели - броня, щит, бижута, оръжия./каските са с базови атрибути но към тях се прибавят 50%/
- единственото което отличава дропа от изработката е атрибута заложен в рецептата. Той се прибавя към стойността която ще се падне в описаните по-горе граници. Именно затова епика на Ицо е толкова слаб, защото и рецептата няма заложен атрибут.
Как така са двойни показатели.
Boku wa nihongo ga daisuki.