Автор Тема: наемник tier 3  (Прочетена 5546 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

14/88

  • Гост
наемник tier 3
« -: Юли 02, 2009, 12:21:56 pm »
Търся си наемник tier 3. Някой да има информация по този въпрос, т.е. откъде мога да го наема? Благодаря предварително.

drakoncho5

  • Гост
Re:наемник tier 3
« Отговор #1 -: Юли 02, 2009, 12:23:50 pm »
От таверните отгоре пише таверна/наемници/работа и натискаш наемници избираш наемник и натискаш наемане :)

14/88

  • Гост
Re:наемник tier 3
« Отговор #2 -: Юли 02, 2009, 12:28:29 pm »
Разбрах вече откъде да го наема - от Пустите земи. Благодаря на Tiger за бързия отговор.

HAMELEON

  • Гост
Re:наемник tier 3
« Отговор #3 -: Юли 02, 2009, 01:19:16 pm »
Внимавай какво наемаш! Някои от наемниците не прилагат уменията които са посочени. И още нещо има с което да внимаваш! Вземеш ли много по-силен от теб наемник(6-8 нива над твоето) при битките ще получаваш много малко опит !!!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:наемник tier 3
« Отговор #4 -: Юли 02, 2009, 01:19:59 pm »
Търся си наемник tier 3. Някой да има информация по този въпрос, т.е. откъде мога да го наема? Благодаря предварително.

Подобни индивиди се намират само в таверната в Пустите скали, провинция 3та категория..

14/88

  • Гост
Re:наемник tier 3
« Отговор #5 -: Юли 02, 2009, 01:30:15 pm »
Внимавай какво наемаш! Някои от наемниците не прилагат уменията които са посочени. И още нещо има с което да внимаваш! Вземеш ли много по-силен от теб наемник(6-8 нива над твоето) при битките ще получаваш много малко опит !!!

Здравей HAMELEON. Благодаря ти за отговора и разясненията. Би ли ми обяснил какво имаш впредвид "Някои от наемниците не прилагат уменията които са посочени". Просто не искам да се "опаря" ако взема такъв наемник. Аз си търся танк да поема по-голямата част от пораженията при битките.

HAMELEON

  • Гост
Re:наемник tier 3
« Отговор #6 -: Юли 02, 2009, 01:49:34 pm »
Здравей HAMELEON. Благодаря ти за отговора и разясненията. Би ли ми обяснил какво имаш впредвид "Някои от наемниците не прилагат уменията които са посочени". Просто не искам да се "опаря" ако взема такъв наемник. Аз си търся танк да поема по-голямата част от пораженията при битките.

 За Танковете не мога да кажа нищо конкретно,но аз си взех стрелец с две умения(залп и орлово око) и в нито една битка до сега не съм видял приложени тези умения. Това е   ;)
 Може да погледнеш и това:http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=1864.0
« Последна редакция: Юли 02, 2009, 02:11:36 pm от HAMELEON »

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:наемник tier 3
« Отговор #7 -: Юли 02, 2009, 02:47:24 pm »
HAMELEON, как ти е ника в играта?

HAMELEON

  • Гост
Re:наемник tier 3
« Отговор #8 -: Юли 02, 2009, 05:25:31 pm »
HAMELEON, как ти е ника в играта?

 еhhe в бетата

Rayh

  • Гост
Re:наемник tier 3
« Отговор #9 -: Юли 02, 2009, 09:38:08 pm »
За Танковете не мога да кажа нищо конкретно,но аз си взех стрелец с две умения(залп и орлово око) и в нито една битка до сега не съм видял приложени тези умения. Това е   ;)
 Може да погледнеш и това:http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=1864.0

с какво оръжие го оборудва  ???

мисля че трябва да е  с лък или арбалет за да ги ползва ( не съм го проверявал предполагам че дублират умения на основните герой преди време в алфата сложих арбалет на преследвач и не ползваше нищо от бонусите )

drakoncho5

  • Гост
Re:наемник tier 3
« Отговор #10 -: Юли 03, 2009, 09:11:28 am »
Търся си наемник tier 3. Някой да има информация по този въпрос, т.е. откъде мога да го наема? Благодаря предварително.
Пиши категория 3 и щях да ти кажа.

HAMELEON

  • Гост
Re:наемник tier 3
« Отговор #11 -: Юли 03, 2009, 09:16:54 am »
с какво оръжие го оборудва  ???

мисля че трябва да е  с лък или арбалет за да ги ползва ( не съм го проверявал предполагам че дублират умения на основните герой преди време в алфата сложих арбалет на преследвач и не ползваше нищо от бонусите )

Точно с лък е въоръжен , но не прилага умението! :(

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:наемник tier 3
« Отговор #12 -: Юли 03, 2009, 10:40:17 am »
Наистина има проблем. Ще се заемем с отстраняването му.
Моля, пишете тук за други умения които вече сте тествали и не функционират правилно.

За сега знаем за Eagle eye и Volley
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 10:44:28 am от Jane_air »

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:наемник tier 3
« Отговор #13 -: Юли 03, 2009, 01:32:02 pm »
Всъщност от наемниците в този им вид няма ама абсолютно никакъв смисъл, точно поради горепосочения проблем с опита! Извинете, но замисъла на наемника е да ти помага, а не да ти пречи!!! Ест. че ще си вземеш не просто много по силен, а максимално по силен!!! И не стига че му плащам заплата и то висока, че и го купувам преди това, значи той ми е роб, как така ще ми пипа от опита?!?!?!? Но не е да взима 5-10%, че дори не е и 50%, като е много по голям може и 90% да взима, е какъв е смисъла от този наемник, някой би ли ми обяснил?!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:наемник tier 3
« Отговор #14 -: Юли 03, 2009, 01:51:44 pm »
Аз преди време почнах соло да си минавам битките. Ако наемникът ти взема по 50% от спечеления опит има няколко причини, всички свързани с иначе тежки битки:

1. Сам не можеш да спечелиш битката, но с наемника можеш (правил съм го на многоетапни зони и то само от любопитство да видя какво пада от боса)
2. Сам можеш да спечелиш битката, но след две-три такива изпълнения и си принуден да търсиш храна и отвари. Накрая ти остават 15 точки за действие и, ако си кожар, нямаш какво да ги правиш. В такива случаи оставям наемника да отклонява част от ударите и реално си ползвам пълноценно точките за действие. И това само ако всички останали бойни зони са скапани (т.е дават прекалено малко опит до ри и спрямо деления на две).
3. Ако с наемника можеш да победиш 3 противника наведнъж и да отнесеш същите (приблизително) или по-малко поражения, ако би се бил сам срещу един противник (тогава срещу малко злато печелиш 1,5 пъти повече опит).