Автор Тема: Нередовен рестарт  (Прочетена 2223 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Нередовен рестарт
« -: Март 10, 2018, 09:03:17 pm »
Има герой(всеки може да провери в класирането), който е рестартирал 2 пъти без да участва в ПвП турнира, което знаем всички рестартирали честно герои няма как да стане, защото именно втората стъпка в приключението за рестарта изисква 50 ПвП победи.

Ако това е възможно за един, нека стане възможно за всички, или нека героя просто честно и почтено да влезе в турнира доброволно, а може и някой от Екипа да го включи служебно или да изтрият двата рестарта на героя.

В момента тези два рестарта са напълно нередовни, непочтени и постигнати с измама, или(просто не мога да повярвам в това, заради изповядваната почтеност от страна на Екипа) със съдействието на някой от Екипа.


Нека всички да играем при равни условия, без протекции, честно и почтено, за да не остават съмнение за подпиране на някои играчи от страна на Екипа.


Вярвам(поне се надявам), че Екипа е изграден от почтени хора и ще вземат мерки по този проблем в най-скоро време.
« Последна редакция: Март 10, 2018, 09:10:17 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Нередовен рестарт
« Отговор #1 -: Март 21, 2018, 07:25:07 pm »
Проблема още остава нерешен!! Геройчето си напредва с нивата и може би ще бъде подпомогнато с още един рестарт постигнат с измама и нечестно.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Нередовен рестарт
« Отговор #2 -: Март 21, 2018, 09:25:08 pm »
Определено най-досадната стъпка .Ама като си човек на екипа явно става. Героят не беше ли от същия съюз дето продаваха брони с визуален бъг за по 30 мил. Хубава работа ама българска

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Нередовен рестарт
« Отговор #3 -: Април 05, 2018, 06:05:01 pm »
Определено най-досадната стъпка .Ама като си човек на екипа явно става. Героят не беше ли от същия съюз дето продаваха брони с визуален бъг за по 30 мил. Хубава работа ама българска

??????? "човек на екипа" ???????????? "от същия съюз" гилдията какво общо има с екипа???????????  "брони с визуален бъг". бъгове колкото щеш в играта, защо точно този избра ???????????. От опит да ти кажа, че така наречената "българска работа" има навсякъде, не само в България и не е замесен нито един българин

Софи кажи кой е играча

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Нередовен рестарт
« Отговор #4 -: Април 05, 2018, 06:12:49 pm »
Играча е ясно видим и разпознаваем дори за не въоръженото око на всеки новобранец, просто трябва да видиш в класирането за единствения герой с рестарти без да има ПвП рейтинг, което е абсурдно, нали...


Не коментирам от екипа е или не, просто е неморално да става това, което е в момента .
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Нередовен рестарт
« Отговор #5 -: Април 05, 2018, 09:03:36 pm »
Неморално е и да се трият мои публикации, където бях изтъкнал наистина важните проблеми във връзка с темата. Толкова много, колкото Крест е помогнал за развитието на играта, никой друг няма да направи никога. Факт.
ДД

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Нередовен рестарт
« Отговор #6 -: Април 06, 2018, 05:06:04 pm »
Все още не е сигурно на кой е този герой, ника не значи абсолютно нищо.



P.S. Тук никой не оспорва заслуги, пък и не е това начина(според мен, а и според всеки който има поне малко морал) за отблагодаряване за каквото и да е било в играта, нали...
« Последна редакция: Април 06, 2018, 06:35:07 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Нередовен рестарт
« Отговор #7 -: Април 07, 2018, 08:55:04 am »
Абсолютно сигурно е на кого е героят и предполагам, че ти го знаеш това.

пък и не е това начина(според мен, а и според всеки който има поне малко морал) за отблагодаряване за каквото и да е било в играта, нали...
Сериозно ли го мислиш това? Какво да кажа повече...

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Нередовен рестарт
« Отговор #8 -: Април 08, 2018, 02:46:07 pm »
ми не знам.то гледам му героя и наемките- оборудването им е пълна скръб.по мои наблюдения винаги е било така.пусне ли го на пвп, ще го чупят от бой(има си хора които за закуска, обяд и вечеря ще го дънкат, стига да е възможно:)) .това от една страна.от друга, редовно играе и когато има някакъв проблем по играта, знаем че има кой най- малкото да сигнализира екипа че нещо не е в ред.та по простичко казано, от една страна върши работа по играта, помага за отстраняването на нередности и бъгове, а от друга не дава да му се отблагодарим както подобава като го праснем на пвп ???. тази стъпка от приключението за рестарт може да е неприятна, но не е това начина да се развива тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Нередовен рестарт
« Отговор #9 -: Април 10, 2018, 11:56:23 pm »
Крест е бъг хънтър. Той не играе играта така, както я играем всички. При всички случаи е по-добре да има подобно единично оплакване, отколкото 50 човека да се оплачат, че ги е бил на певепе, защото е човек на екипа. Човек на екипа е, така е, но само откъм положителната страна на този статут.
ДД