Автор Тема: Ъпгрейд на наемници  (Прочетена 1308 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Ъпгрейд на наемници
« -: Април 04, 2018, 03:08:27 pm »
Днес забелязах ,че наемниците които са достигнали епична рядкост чрез ъпгрейд са много по-слаби от тези паднали се директно епични. За справка имам наемник който е ъпгрейднат от рядък, на всяка нова рядкост му даваше само по 1 умение 1ви левел, накрая достигна "завидните" 13 точки за умения. Докато паднал се такъв разполага с изразходвани 23 точки за умения. Ако това е замислено така ъпгрейда на наемници е тотално безмислен, защото те не могат да стъпят на малкия пръст на паднал се епичен наемник дори с "нежелани" умения.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Ъпгрейд на наемници
« Отговор #1 -: Април 05, 2018, 06:23:06 pm »
Въобще цялата тази история с наемниците в момента е безсмислена и абсурдна, просто тотално трябва да се преработи ъпването разпределението на наемниците.



P.S. Имам "син" наемник от старите с 21 точки на 4  умения, което при новите никога не се се случвало.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Ъпгрейд на наемници
« Отговор #2 -: Април 05, 2018, 08:58:14 pm »
За съжаление, аз съм на противоположното мнение. Опитът показва, че новите наемници бият старите. Недостатък е, че не могат да качват нива от базовите умения, ако случайно притежават такива, както и да им се падат базови умения при качване на рядкост. Отгледаните наемници стават доста по-добри от директно падналите се епични. Правете повече експерименти и ще се убедите в това. Поне при мен се получава.
ДД

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Ъпгрейд на наемници
« Отговор #3 -: Април 06, 2018, 05:12:54 pm »
Отгледаните наемници стават доста по-добри от директно падналите се епични.


Това е така, епичните се падат обикновено много зле, с повечето точки на ненужни базови умения.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!