Автор Тема: ковачница  (Прочетена 4124 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
ковачница
« -: Април 08, 2018, 04:53:46 pm »
оръжейната ковачница к6 в гилдия пух е на ниво което и след 100 години не може да го достигнем.вижте го оправете да си е нормално, че излизат едни оръжия, нямам думи просто.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #1 -: Април 08, 2018, 06:28:16 pm »
изглежда че има и други ковачници които са 'счупени' , защото гледайте каква наемка видях:http://prntscr.com/j2j6kd  хубаво ще е освен работилниците, да оправите и оръжията.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #2 -: Април 09, 2018, 04:38:01 pm »
Гледам Kamiss79 (puh) в една  от зоните с сила  1мил и нешо и викам сигурно е визуален бъг .https://prnt.sc/j2woam
 *xxx*Оказа се че не е

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #3 -: Април 09, 2018, 06:22:29 pm »
Герой Magyar - цялата му дружина и той самия е с такива предмети ... познайте от кога са изработени - PUH :) Така е добре .... правят си мулета за нула време, сега ще им вземат оръжията, ама хилядите други облаги покрай тях ... дали ? :) Тоя kamiss го срещах преди 2-3 дни по зоните а тогава бях 41 лвл а той е 52 сега...
« Последна редакция: Април 09, 2018, 06:25:00 pm от EndIsNear »

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #4 -: Април 09, 2018, 06:43:27 pm »
Работата си е направо трагикомична.Чакаме puh мажоретките та ни кажат че сме в грешка :D :D :D

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #5 -: Април 10, 2018, 10:43:57 am »
Оръжията още са си там, хората си дигат по 6-7 левела на ден ... красива гледка  ???

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #6 -: Април 10, 2018, 05:01:20 pm »
Вие не виждате ли, че на никой не му пука :) На самотек са нещата, 2/3 от играта е бъгнала и ще е така докато не спре изцяло. Интересно ми е , всички дето гледаме как една-две гилдии се облагодетелстват, ще видим ли някаква компенсация ? Или дали пък ще върнат всичко в изходна позиция ???

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #7 -: Април 10, 2018, 05:14:15 pm »
Може би така им се отблагодаряват за това колко много правят за играта, сериозна съм. Все пак само те работят за общото благо, другите просто си цъкат за наслада. Мисля(100% съм сигурна), че навремето имаше сходни ситуации в Алфа и Бета, но накрая тези хора не повлияха с нищо лошо на другите и не бяха облагодетелствани.Просто трябва да имаме търпение да се развие достатъчно играта.

Все пак колеги да не гледаме в паничката на другите, нека всеки да си играе собствената си игра, както намери за добре и да оставят другите да помагат за развитието на играта, те всъщност ще помагат на всички. Навремето Pith_New_Era обичаше да казва, че игата не е задължителна и на който не му изнася да не играе.

Убедена съм, че всички, които помогнат за развитието на играта ще бъдат запечатани със златни букви в историята на Героя. Нека просто всички да се наслаждават на хубавата игра и да се надяват, че нещата съвсем скоро ще заработят както трябва.
« Последна редакция: Април 10, 2018, 05:34:17 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #8 -: Април 10, 2018, 06:05:43 pm »
Може би така им се отблагодаряват за това колко много правят за играта, сериозна съм. Все пак само те работят за общото благо, другите просто си цъкат за наслада. Мисля(100% съм сигурна), че навремето имаше сходни ситуации в Алфа и Бета, но накрая тези хора не повлияха с нищо лошо на другите и не бяха облагодетелствани.Просто трябва да имаме търпение да се развие достатъчно играта.

Все пак колеги да не гледаме в паничката на другите, нека всеки да си играе собствената си игра, както намери за добре и да оставят другите да помагат за развитието на играта, те всъщност ще помагат на всички. Навремето Pith_New_Era обичаше да казва, че игата не е задължителна и на който не му изнася да не играе.

Убедена съм, че всички, които помогнат за развитието на играта ще бъдат запечатани със златни букви в историята на Героя. Нека просто всички да се наслаждават на хубавата игра и да се надяват, че нещата съвсем скоро ще заработят както трябва.

Това някаква шега ли е *freak*.То бива заблудени хора ама това е малко прекалено. По жалка и тъжна работа не съм виждал.  :D :D :D

Неактивен peasant

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +13/-12
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #9 -: Април 10, 2018, 06:09:25 pm »
изглежда че има и други ковачници които са 'счупени' , защото гледайте каква наемка видях:http://prntscr.com/j2j6kd  хубаво ще е освен работилниците, да оправите и оръжията.

Това реален доклад ли е? Не e 'коригиран' чрез Photoshop?

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #10 -: Април 10, 2018, 07:10:11 pm »
Това реален доклад ли е? Не e 'коригиран' чрез Photoshop?
Просто виж изброените герой и ще разбереш сам  *xxx*

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #11 -: Април 10, 2018, 07:14:50 pm »
Може би така им се отблагодаряват за това колко много правят за играта, сериозна съм.

Според мен изобщо не си сериозна, иначе нямаше да напишеш това. Много добре знаеш че това е бъг и никой не ни се отблагодарява. И ние сме играчи както всички останали и ние играем както всички останали. Единственно Крест играе по различно, по скоро тества за откриване на грешки и бъгове. Това че се е появил бъг в нашите работилници, няма нищо общо с екипа. Това че бъгът се появи в празничните дни и екипа не можа да реагира навреме, е случайност. Пак повтарям никой не ни облагодетелства с нищо. Ако някой смята че не е така, нека да заповяда в гилдията ни за 1 месец и ще се убеди сам. Не оправдавам хората ни които използват бъгнатите оръжия и съм казал, никой повече да не ги ползва, докато не бъдат оправени.
 

Неактивен peasant

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +13/-12
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #12 -: Април 10, 2018, 07:35:40 pm »
Просто виж изброените герой и ще разбереш сам  *xxx*

Преди няколко месеца дъвкахме визуален бъг с шестцифрени брони затова питам. Открили са бъг хората, видях последния пост. Докладвали са го, сега си очакват наградата. Ясно. Доколкото разбирам началника им е възрастен човек и дерзае всичко да е по реда ама не е командир на взвод войници да им изреве 'не така и т.н'. Само да не продават на пазара тези джаджи че ще стане мешана скара.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #13 -: Април 10, 2018, 08:42:00 pm »
Според мен изобщо не си сериозна, иначе нямаше да напишеш това. Много добре знаеш че това е бъг и никой не ни се отблагодарява. И ние сме играчи както всички останали и ние играем както всички останали. Единственно Крест играе по различно, по скоро тества за откриване на грешки и бъгове. Това че се е появил бъг в нашите работилници, няма нищо общо с екипа. Това че бъгът се появи в празничните дни и екипа не можа да реагира навреме, е случайност. Пак повтарям никой не ни облагодетелства с нищо. Ако някой смята че не е така, нека да заповяда в гилдията ни за 1 месец и ще се убеди сам. Не оправдавам хората ни които използват бъгнатите оръжия и съм казал, никой повече да не ги ползва, докато не бъдат оправени.
То ти и да им кажеш и не се тая ... Ако екипа не накаже хората които направиха по 30 левела за 2 дни и кой знае колко кристали. Пък даже и опитен играч като prospekt ме нашляпа няколко пъти с такъв лък на наемка :)

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: ковачница
« Отговор #14 -: Април 10, 2018, 09:24:48 pm »
Да ти дам един лък и на тебе, да дигнеш 30 левела за 2 дни. Само че се окаже че няма да можеш, това с левелите е само твоя мечта. Колкото до кристалите, на тебе ако ти трябват такива оръжия, за да ги обереш всички, значи тази игра не е за таб.

Преди няколко месеца дъвкахме визуален бъг с шестцифрени брони затова питам. Открили са бъг хората, видях последния пост. Докладвали са го, сега си очакват наградата. Ясно. Доколкото разбирам началника им е възрастен човек и дерзае всичко да е по реда ама не е командир на взвод войници да им изреве 'не така и т.н'. Само да не продават на пазара тези джаджи че ще стане мешана скара.

Ако това се отнася за мен, що си помисли че съм възрастен  :D бъга сме докладвали, награда не очакваме. Оръжия продаваме, но в магазина, на пазара няма да пускаме