Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 124187 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен acop

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +7/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Благодаря за отговора. Определено за сега той е най-конкретния. Но ще изчакам и отговара на администраторите на играта и ако има някакъв бъг ще пиша там където му е мястото с молба да се оправи.  Все пак темата  трябва да спре и да продължим да се забавляваме с играта.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
И що пък трябва да е подло.И преди съм виждал как към една гилдия едновременно са пуснати 2 или 3 атаки от различни гилдии.Ка мислиш,че фионците загубиха Тъмногория от италиянците.
Как ... фейк от Невърите към Фалар и Тъмногория замина.Според мен това е много НЕ правилно от страна на създателите. Каква е тая Фейк атака ??????? Къде сте виждали фейк атаки през средновековието ??????????? Нападателя се вижда от километри,с каква армия и с каква бройка разполага.Така е и в Империята - като остане определено време от атаката и се вижда нападателя с каква армия идва.Моята препоръка е да се вижда нападателя с колко играчи разполага.. да няма такива цигански номера.Изиграха ни .. за което браво ;) Инак мислите ли,,че някога една от тези 2 гилдии могат да ни земат замък ?????  *hihi* *hihi* *hihi*
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Шарпи, имало е такива атаки и именно те са обръщали битката!
Ще потърся в нета за коя битка ставаше на въпрос как 30 скаута спират с натоварените си мулета и разпъват над 300 палатки за 1 ден и познай какво ще си помислиш ако си човека ,на който уж ще му вземат замъка  *hihi* .
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Е как да не ти повярвам.Да ми го беше казал примерно Вируса(нищо лично) нямаше да му повярвам.Ама го каза човек,който знае какво говори(или поне така си мислех) *hmm*
Затова пък в гилдията добре се посмяхме: Виждаш, че атакуват поста в Пустинята на отчаянието, моментално го натоварваш на камилите (щото нали е пустиня!) и - на 200 м. вляво, скрит между гънките на дюните! *hahaha*
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Как ... фейк от Невърите към Фалар и Тъмногория замина.Според мен това е много НЕ правилно от страна на създателите. Каква е тая Фейк атака ??????? Къде сте виждали фейк атаки през средновековието ??????????? Нападателя се вижда от километри,с каква армия и с каква бройка разполага.Така е и в Империята - като остане определено време от атаката и се вижда нападателя с каква армия идва.Моята препоръка е да се вижда нападателя с колко играчи разполага.. да няма такива цигански номера.Изиграха ни .. за което браво ;) Инак мислите ли,,че някога една от тези 2 гилдии могат да ни земат замък ?????  *hihi* *hihi* *hihi*
Аз тогава бях в Невъра.Незнаех какво бяха намисллили.Бях отишъл да се бия и когато излязох от играта преди битката бяхме само 10 човека.Очаквах да доидот и други,но си бяхме само неи.Прегазихте ни,но затова пък италианците победиха.Там имаше национален празник след като зеха замъка. :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Там имаше национален празник след като зеха замъка. :D :D
тво според мен е гилдията която най-залужава да има замък. Ако знаеш от кога го искаха този замък и неспираха с атаките още от Пухчовците :)

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Наистина си заслужиха замъка. :)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Как ... фейк от Невърите към Фалар и Тъмногория замина.Според мен това е много НЕ правилно от страна на създателите. Каква е тая Фейк атака ??????? Къде сте виждали фейк атаки през средновековието ??????????? Нападателя се вижда от километри,с каква армия и с каква бройка разполага.Така е и в Империята - като остане определено време от атаката и се вижда нападателя с каква армия идва.Моята препоръка е да се вижда нападателя с колко играчи разполага.. да няма такива цигански номера.Изиграха ни .. за което браво ;) Инак мислите ли,,че някога една от тези 2 гилдии могат да ни земат замък ?????  *hihi* *hihi* *hihi*
Едно разяснение за тази атака.Никога фаларският замък не ни е интересувал!Понеже играчите вървят напред замакът няма как да се защити както трябва заради наказателните бонуси!От друга страна с радост помогнахме на италиянците! ;) Разчитахме да се хванете на "блъфа".Защото атаката беше "импулсивна" нямаше смисъл от организация на гилда за замък от който нямахме полза поне преди време!  *BOAST*

П.П.Радвам се приемаш философски играта! *FRIEND*

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Обесняваш ми факти,които знам и не споменах да не стане дълго .... защо ? Не си ми интересен ;) Явно пиша много сложно или на чужд език,щом не ме разбираш. Вмъкнах препоръката,защото нали уж трябва да има реализъм, ??? Относно италиянците...заслужавали са трънки.... те ако са заслужавали замъка,щяха си го вземат честно,не по "инталиянския" начин.Който гледа футбол ще разбере за какво иде реч...те п*дерастките номера са им в кръвта   :D :D :D :D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
какво остава за БГ номерата само можем да гадаем  :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Мисля,че ма едно недоглеждане  в новите промени които предстоят.
Става въпрос за втората кукла с която ще се майстори ако правилно съм разбрал !
Според мен това ще обезсмисли зелените изработки от майсторските комплекти.
Предполагам се сещате защо....

pithtath

  • Гост
Не би трябвало да ги обезсмисли.
1. Никой няма да тръгне да се бие с майсторски комплект независимо колко е добър. Най-малкото няма да има воля да събере подобно нещо, което ще е равносилно на нормален сет от обикновени епични изработки.
2. Да се направи цял комплект само с майсторене би било истински късмет, независимо какъв ще се получи.
3. С втората кукла отпадат 2 много излишни неща - постоянна подмяна на екипировка, тревога да не бъдеш нападнат безславно, докато майсториш.
4. Браво на екипа. Много нужна промяна.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Цитат
3. С втората кукла отпадат 2 много излишни неща - постоянна подмяна на екипировка, тревога да не бъдеш нападнат безславно, докато майсториш.

Точно за това говоря !
Досега крафтнати части от майсторския комплект се купуваха само за да не е слаб героя докато работи.
След промените на никого няма да са нужни.
Не става въпрос за итеми от други комплекти а само за майсторските!

При новото положение няма да има никакво значение с какви атрибути е комплекта на майстора !

pithtath

  • Гост
Така е, няма да има значение, но все още наличието на възможност да си изработиш някои предмети е добре дошло. Трудно се събира занаятчийски комплект. Особено пък, ако се разчита само на майсторене. То просто подпомага процеса. Може би обаче трябва да се помисли за въвеждане на комплекти където и коланът участва в схемата. Така например, в 5-та кат. няма подобен комплект и всеки зелен колан е занаятчийски. Може би е така и за други категории, нямам информация.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Че за мене и преди не е имало значение и никога не съм целял да правя занаятчийски работи(освен ръкавици :D).Мисля че напразно се притесняваш.Цената която се дава за тези предмети е заради бонуса към занаята не заради атрибутите им.