Автор Тема: Критики и коментари относно баланса и промените в геймплея.  (Прочетена 124187 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Преди няколко дни изработих уникален пръстен от занаятчийският комплект, който беше и епичен.
Продаде се веднага ,но сега се чудя за какво ще му служи на този който даде 50д за него ?
И за в въдеще ако изработя друг такъв кой ще го купи при условие че същата работа ще му върши пръстен от дроп ?
Не знам дали е възможно технически, но няма да е зле да се премахне възможноста да се получават зелени предмети от занаятчийските комплекти, защото аз бих предпочел да имам само епик отколкото зелен такъв от майсторския комплект.
Примера с коланите не е единствен.
Същото се получава и с кожените ботуши например в т4 - излизат само сенчести.

П.П. разбира се има и други възможности, например ако излезе превъзходен и майсторски , тогава си е далавера  :D
« Последна редакция: Април 03, 2011, 01:36:39 pm от Danchello »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Още не сме видели дали ще е възможно предмети от занаятчийските комплекти да се екипират и на двете кукли (тази за битка и другата за майсторене). Ако да, мисля, че проблем няма да има.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
а какво стана с хубавата идея да се наемат до 12 наемника

pithtath

  • Гост
Беше обявена отсрочка 2 дни. Предполага се, че днес ще стане възможно допълнителното наемане.

Неактивен vladtk

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-7
    • Профил
 ???Ъпдейта мина ама умението „Командир на наемници" не стана максимум 12. ???

0z1ris

  • Гост
изобщо не е предвиждано да става 12,даже изрично беше казано че умението си остава както досега.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
???Ъпдейта мина ама умението „Командир на наемници" не стана максимум 12. ???
Може да наемеш 12 човечета , но ползваш според умение за наемници .

На български: 12 броя наемници , които да сменяш и използваш максимум 5 .

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Сега стана още по-трудно за атакуващите замъци. Защитниците винаги ще имат по 5 стрелца в замъка. :D
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

lidialex1

  • Гост
Няма ли най-после да се оправи прелистването на страниците в склада. Винаги те връща на 1-та страница. Няма никаква номерация на страниците за по бърз достъп. Изглежда ,че се иска да не да ти е приятна играта ,а само да ти отнема време. Ако целта е само това направо да си го кажат. Искате препоръки ,а за това съм чел и съм писал преди година. За какво ти се намалят тези 20% като може директно на е ти ги слагат в цената т.е. защо ще ти пише цена 100 като винаги ще ти дава 80. Това не зависи нито дали си премиум, нито от активираните гилдии. Направо си прилича на ДДС.

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Една критика за пораженията от мен:
1.Защо след определен рунд пораженията ми рязко спадат (не виждам смисъл в цялата тая история)
2.Вижте последната битка в профила ми срещу Largen:предизвикателството e срещу войн и още от първият рунд моите поражения са нула :ДД
3.Не виждам смисъл от други оръжия за стрелеца освен лък или арбалет (с другите просто е без мислено да се играе)
Ако някой е не съгласен с мен да пише защо и да даде някой акъл ;).Благодаря !
« Последна редакция: Юли 30, 2011, 09:16:43 pm от ShodoWSho »

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
1. герой преследвач не е добра идея защото не се отличава от наемника такъв а оръжията с които работи бих казал само камите са добри ама трябва са от жълти нагоре.
2. ловеца е як но му трябва парти от ловци пазител и в някои случаи яростен воин(на места може и преследвач).
3. на ножките щетите падат след 10 рунд на копията след 12 рунд но това не е проблем в горната категория където битките са кратки. защото трябва да падат нека екипа обясни защото не виждам смисъл.
4. срещу воин когато се биеш трябва да си развит яко независимо какъв клас и специалност си. важи двойно за срещу яростен воин. пазителя е свръх тежко екипиран и има неповторимите тежки щитове. ако не си воин и нямаш воин в партито не се захващай с тях.
5. имено това е причината адски добрите оръжия да са адски скъпи защото щетата крита и др. са адски нужни на всеки.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен gnk123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +3/-22
    • Профил
С ТИЯ ПРОМЕНИ ВСИЧКИ ГЕРОИ СТАНАХА МАРМАЛАД ПОРАЖЕНИЯТА КОИТО ПРАВЯТ ГЕРОИТЕ СА НАМАЛЕНИ МНОГО :(

pithtath

  • Гост
Не са намалени пряко щетите, всичко идва от новото съотношение сила/процент щети.
Това ще е полезно за воините при рестарта, тъй като иначе биха били ощетени вследствие на ограничението от +150% щети.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Не са намалени пряко щетите, всичко идва от новото съотношение сила/процент щети.
Това ще е полезно за воините при рестарта, тъй като иначе биха били ощетени вследствие на ограничението от +150% щети.

И сега има ощетени играчи с над 900 сила. За мен това въведение е абсолютно необяснимо! Интересно как ще се сваля 160-170 блок след като над 900 ще си е набутване да слагаш на сила!
Да не говорим колко бой ще отнасят войните на предизвикателствата.
Сега в 7ма 99% от играчите ходят в една зона, че в другите ядат бой на поразия. С намалени поражения х'ептен никъде няма да мръднем. Мобовете не са пипнати!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил

 Мобовете не са пипнати!


Кървавият замък е вече 7-ма кат. Една наша членка преди малко се размаза. Всъщност това май е бъг защото тя е 6-та а се бие с мобове 7-ма :)