Автор Тема: Помощ на играчите!  (Прочетена 17819 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #15 -: Февруари 27, 2010, 10:06:22 am »
Dabadas не се заяждам с теб, помолих те просто да се консултираш и с други играчи. Това, което съм написал за вътрешната концентрация е напълно вярно. Допитай се, ако не вярваш, до DraganoW, Sheremetev, newcomer или Skarlet. Вътрешната концентрация е пасивно умение. 134 ловкост е достатъчна, за да я нулира. Сам можеш да сметнеш още колко ловкост е нужна за нулиране на критичен удар идващ от оръжие, точност и чисто съзнание (мистик на светлината).

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #16 -: Февруари 27, 2010, 12:37:56 pm »
Според мен в 5 категория умението контра-атака е много добро умение(да не кажа задължително).Блокът е над 50,пораженията са сравнително големи и в една битка стрещу стрелец ще е от полза.Може също в 1 рунд 2 критични. ???
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #17 -: Март 11, 2010, 07:53:31 pm »
Призрачен ловец!

Пропорциите на точките,когато се качват, са съобветно:
Сила - 1 точка
Жизненост - 1 точка
Ловкост - 1.5 точки
Точност - 1.5 точки
Интелект - 1 точка

Разпределянето на точките зависи най вече от облеклото на призрачния ви ловец!

Сила - Необходимата сила на героя да носи определени предмети е важният фактор в случая, трябва да се взема под внимание, че облеклото на преследвача също дава сила.Ако всичките ви предмети дават сила, се получават случаи, при които не е нужно вдигане на силата или е нужно да се сложат най-много 10 атрибутни точки на сила.В общи линии силата зависи от екипировката на преследвача ви!Всеки 10 точки сила намаляват блока на противника ви с 1.5!

Жизненост - Тук факторът облекло също е важен.Жизнеността трябва да върви успоредно с категориите, както следва:
Категория 1 - 150 до 300 Здраве (Не точки жизненост)
Категория 2 - 300 до 600 Здраве (Не точки жизненост)
Категория 3 - 600 до 1200 Здраве (Не точки жизненост)
Категория 4 - 1200 до 2000+ Здраве (Не точки жизненост)
Категория 5 - 2000 до 3000+
Естествено всичко зависи от облеклото, спирам да повтарям за облеклото.Следете показателите си!

Ловкост - Ловкостта и точността са най-важни за вашия ловец и трябва да внимавате как ги разпределяте!Колкото повече ловкост имате, толкова по-голяма шанс имате да избегнете удар (не да блокирате, има разлика).Ловкостта на героя ви може да варира, но никога не трябва да изостава от другите атрибутни точки.Всеки 10 точки ловкост свалят 1.5% от критичния удар на противника ви!Всеки стрелец трябва да има достатъчно ловкост, за да направи шансът на противника за критичен удар 0 (критичен удар + бонус от оръжие + бонус от точност)!

Точност - Всеки 10 точки Точност увеличават шанса на героя ви да изпълни критичен удар с 1%.Като се има предвид умението "критичен удар" което дава 16% ,и оръжието, което дава определен процент, трябва да се внимава за точността, тъй като максималният шанс за критичен удар на преследвача ви (и изобщо на всички герои) е 50%.Но това не означава че трябва да спрете като достигнете 50%, в битка противника ви сваля шанса за критичен удар в зависимост от ловкостта си (с 1.5% на всеки 10 ловкост повече от вас) или с 24% при максимално ниво на, умението на мистика на мрака, "загуба на фокус".


Интелект - Всеки 10 точки Интелект увеличават взетия опит от битка с 1%.Тук всичко е по лична преценка, но лично аз не съм дигал 1 точка интелект, разчитам изцяло на този от предметите.

Тук разделям на два типа ловец с арбалет и ловец с лък!

Ловец с лък

Базови умения

Базовите умения на един преследвач са следните:
Отрова - Максимално ниво 13
В случая става въпрос за ловец с лък, а на него отровата нему е нужна поради ниските минимални поражения на оръжието което носи.Затова няма да разисквам умението "Отрова"
Знахарство - Максимално ниво 7
Това е умение което възстановява здравето ви по-бързо.Много играчи не използват това умение и за мен лично е много правилно.Възстановяването на здравето става по-лесно с колби за здраве и дух.Във всяка категория, освен първа, има по над два магазина(та дори и по 4-5)на територията на Империята.
Критичен удар - Максимално ниво 7
Критичния удар е най-важното умение за всеки герой и то винаги трябва да е на максимум в зависимост колко ви позволява в дадена категория. Категория 1 - 2 ниво, Категория 2 - 4 ниво и Категория 3 - 7 ниво(максимално)
Командир на наемници - Максимално ниво 5
Умението командир на наемници ви дава с всяко следващо ниво да оправлявате още един наемник.Тук вдигането на умението също става паралелно с категорията на вашия ловец:
Категория 1 - 0 или 1-во ниво
Категория 2 - 1 или 2-ро ниво
Категория 3 - 2 или 3-то ниво
Категория 4 - 3 или 4-то ниво
Категория 5 - 4 или 5-то ниво

    Тук разделям на два типа ловец с арбалет и ловец с лък!

Ловец с лък

Уменията на призрачен ловец с лък:
 
Уменията с оръжие(независимо какво е то) се вдигат в зависимост от това с какво оръжие сте.
   
Майсторство с лък - Максимално ниво 7
Задължително е умението да се вдига ако не на максимум, поне на шесто ниво.
Майсторство с арбалет - Максимално ниво 7
В случая ще описваме умения подходящи за ловец с лък затова няма нужда от майсторство с арабалет.
Прецизност - Максимално ниво 7
Умението прецизност увеличава шанса за успешна атака, което е много полезно и според мен трябва да е на прилично ниво, поне пето ниво.
Лов - Максимално ниво 7
За умението лов, често възникват спорове, дали е полезно или не.Според мен това е умение което всеки вдига по собсвено усмотрение, но за мен лично е излишно и има много по полезни от него.
Скаут - Максимално ниво 7
Умението "скаут" също се вдигна по лично усмотрение, но аз лично него препоръчвам.
Орлово око - Максимално ниво 3
Умението "Орлово око" е задължително за ловеца с лък, защото увеличава обсега му, а при максимален обсег позволява да се стреля още един път в първия рунд!Така че това умение може да го вдигнете на максималното му ниво три.
Залп - Максимално ниво 5
Умението "Залп" е задължително за ловеца с лък, удрянето на повече от един противник в рунда е адски полезно умение и комбинирано с добър шанс за критичен удар прави ловеца с лък доста силен герой.
Пронизващ изстрел - Максимално ниво 7
По собствено усмотрение.
Горяща стрела - Максимално ниво 7
По собствено усмотрение.
Изстрел в главата - Максимално ниво 7
Изтрел в главата е много полезно умение, защото комбинирано с критичен удар и злап става уникална комбинация, която може да повали всичките ви противници за първите пет рунда докъто те стигнат до вас, и вие да излезнете невредим от битката.
« Последна редакция: Март 11, 2010, 08:05:31 pm от Dabadas »

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #18 -: Март 11, 2010, 08:53:40 pm »
Мистик на тъмнината

Атрибутни точки

Пропорциите на точките,когато се качват, са съобветно:
Сила - 1 точка
Жизненост - 1 точка
Ловкост - 1.5 точки
Точност - 1 точка
Интелект - 1.5 точки

Разпределянето на точките зависи най вече от облеклото на мистика ви!

Сила - В повечето случай мистиците набавят необходимата им сила с облеклото и не е нужно да се вдигат атрибутни точки на сила. Всеки 10 точки сила намаляват блока на противника ви с 1.5!

Жизненост - Тук факторът облекло също е важен.Жизнеността трябва да върви успоредно с категориите, както следва:
Категория 1 - 150 до 300 Здраве (Не точки жизненост)
Категория 2 - 300 до 500 Здраве (Не точки жизненост)
Категория 3 - 500 до 1000 Здраве (Не точки жизненост)
Категория 4 - 1000 до 1600+ Здраве (Не точки жизненост)
Категория 5 - 1600 до 2500+
Тук идва важния фактор че ако сте вдигали умението "Вътрешен дух" то увеличава здравето на мистика ви в началото на всяка битка с определен процент между 10% до 80%.
Естествено всичко зависи и от облеклото.Следете показателите си!

Ловкост - Ловкостта е важна за вашия мистик и трябва да внимавате как я разпределяте!Колкото повече ловкост имате, толкова по-голяма шанс имате да избегнете удар (не да блокирате, има разлика).Ловкостта на героя ви може да варира, дори е желателно да е един от най-развитите атрибути на героя ви, но това зависи дали ще развивате Мистик на светлината който ще лекува или такъв който само ще прави магии.Всеки 10 точки ловкост свалят 1.5% от критичния удар на противника ви!Всеки мистик трябва да има достатъчно ловкост, за да направи шансът на противника за критичен удар 0 (вътрешна концентрация + бонус от оръжие + бонус от точност + бонус от чисто съзнание)!

Точност - Всеки 10 точки Точност увеличават шанса на героя ви да изпълни критичен удар с 1%.Като се има предвид умението "вътрешна концентрация" което дава 20% ,и оръжието, което дава определен процент, трябва да се внимава за точността, тъй като максималният шанс за критичен удар на мистика ви (и изобщо на всички герои) е 50%.Но това не означава че трябва да спрете като достигнете 50%, в битка противника ви сваля шанса за критичен удар в зависимост от ловкостта си (с 1.5% на всеки 10 ловкост повече от вас) или с 24% при максимално ниво на, умението на мистика на мрака, "загуба на фокус".

Интелект - Всеки 10 точки Интелект увеличават взетия опит от битка с 1%.Всяка точка интелект дава 5 дух на героя ви.Трябва да преценявате колко дух ви е нужен за да неви свършва целия в една битка!

Базови умения

Базовите умения на един мистик са следните:
Лекуване - Максимално ниво 10
Абсолютно ненужно умение за мистиците на светлината!
Извор на духа - Максимално ниво 7
Това е умение което възстановява духът ви по-бързо.Много играчи не използват това умение и за мен лично е много правилно.Възстановяването на духа става по-лесно с колби, а и не губите точки за умения.
Контра-атака - Максимално ниво 6
Това е умение което всеки разпределя по свое усмотрение в зависимост от това дали му е нужно или не, но определено е полезно за битките ПвП(играч срещу играч)!
Вътрешна концентрация - Максимално ниво 6
Вътрешна концентрация е най-важното умение за всеки герой и то винаги трябва да е на максимум в зависимост колко ви позволява в дадена категория. Категория 1 - 2 ниво, Категория 2 - 4 ниво и Категория 3 - 6 ниво(максимално)
Командир на наемници - Максимално ниво 5
Умението командир на наемници ви дава с всяко следващо ниво да оправлявате още един наемник.Тук вдигането на умението също става паралелно с категорията на вашия мистик:
Категория 1 - 0 или 1-во ниво
Категория 2 - 1 или 2-ро ниво
Категория 3 - 2 или 3-то ниво
Категория 4 - 3 или 4-то ниво
Категория 5 - 4 или 5-то ниво

Тук пак ще разделя Мистика на тъмнината на два различни типа, единия е бъфър, другия можем да го наречен ПвП бияч.

Ще започна от бъфар!

Умения на Мистика на тъмнината

Майсторство с тояга - Максимално ниво 7
Вътрешен дух - Максимално ниво 7
Майстор с проклятия - Максимално ниво 7
Умението "Майстор с проклятия" е добре да е на ниво 4 или 5 (най малко), за да може да проклинате повече от един противник в началото на битката.
Слабост - Максимално ниво 7
Умението "Слабост" намалява силата на опонентите ви с 50(на максимално ниво), което е добре, но не е толкова полезно колкото уменията Болест, Отровен облак, и Замъгляване.Затова не е нужно да го вдигате, по добре наблегнете на другите
Болест - Максимално ниво 7
Умението "Болест" е задължително на максимално ниво(в зависимост от категорията)за мистика на тъмнината бъфар, то понижава жизнеността на противниците ви с 50, което е много полезно.
Отровен облак - Максимално ниво 7
Умението "Отровен облак" също е задължително на максимално ниво(в зависимост от категорията), защото то понижава ловкостта на противника ви, което автоматично означава че те ще понижат вашия шанс за критичен удар с 7.5% по малко, което си е едно доста добро предимство.
Замъгляване - Максимално ниво 7
Умението "Замъгляване" също е задължително на максимално ниво(в зависимост от категорията),то понижава точността на противниците ви с 50, което е много полезно.50 точки точност свалят шанса на противника ви с 5%!
Проклятие на мрака - Максимално ниво 3
Умението "Проклятие на мрака" понижава уменията на противника ви с едно което е доста полезно не е задължително.Последните нива винаги дават повече бонус от всички предходни затова може би е по правилно да се вдига "Проклятието на мрака".
Вцепеняване - Максимално ниво 7
Умението се вдига по лично усмотрение, но аз него препоръчвам за този тип мистик на тъмнината.
Загуба на фокус - Максимално ниво 7
Умението се вдига по лично усмотрение, но аз него препоръчвам за този тип мистик на тъмнината.
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 02:09:07 pm от Dabadas »

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #19 -: Март 11, 2010, 08:55:36 pm »
Моля пак да проверите за грешки и да коментирате ако несте съгласни с нещо или може да се добави нещо!

Неактивен jpr

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 58
  • Karma: +6/-3
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #20 -: Март 11, 2010, 09:31:56 pm »
Поздравления, много добра работа. Ползвам съветите ти и са много полезни. Ето и малко обратна връзка, сигурен съм че ще ти е полезна за по-нататък (а и за подобряване на вече съществуващите описания). В играта няма подробно описание на уменията, като ги гледаме на икони под героите и на мен лично ми е много трудно да си избирам наемници, просто незнам ефектите на всички умения на всички герои. Пресен пример - съвсем наскоро разбрах, че умението провокация на пазителя е голяма далавера, ама това се случи след като го вече бях наел. Преди това, представа нямах какво прави това нещо, защото играя с друг тип герой (и не ми се рови из форума). Така че (подробното) описанието на уменията, намиращи се на лесно достъпно място, ще е изключително полезно.
« Последна редакция: Март 11, 2010, 10:00:25 pm от jpr »

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #21 -: Март 12, 2010, 03:11:09 am »
Моля,преработи добре този пост-ще сложа само няколко цитата:
Мистик на светлината
...
Умения на Мистика на тъмнината (в крайна сметка за кой мистик говориш :) )
...
Замъгляване - Максимално ниво 7
Умението "Замъгляване" също е задължително на максимално ниво(в зависимост от категорията),то понижава точността на противниците ви с 50, което е много полезно.50 точки точност свалят шанса на противника ви с 5%!
(шанс за какво свалят? да изработи легендарен предмет? ;-) )

Проклятие на мрака - Максимално ниво 3
Умението "Проклятие на мрака" понижава уменията на противника ви с едно което е доста полезно не е задължително.
(Тук пробвай да го изпишеш така: Умението "Проклятие на мрака" понижава уменията на противника ( противниковите умения ми звучи по-добре) с едно,което е доста полезно,но не е задължително ( със запетайката и "но"-то)
Последните нива винаги дават повече бонус от всички предходни затова може би е по правилно да се вдига "Проклятието на мрака". -може и на мен да ми се спи малко,ама поне напиши може би е по правилно да се вдига "Проклятието на мрака" ,отколкото... ( и си довърши мисълта).Думата правилно можеш да я замениш с полезно.Без да се изявявам като философ-не смятам,че е правилно да казваш-това умение е правилно да го качиш,другото не е правилно.Тук няма правилни и неправилни умения,няма забранени.


Вцепеняване - Максимално ниво 7
Умението се вдига по лично усмотрение, но аз него препоръчвам за този тип мистик на светлината.
Загуба на фокус - Максимално ниво 7
Умението се вдига по лично усмотрение, но аз него препоръчвам за този тип мистик на светлината.
А де,за мистик на светлината ли говорим,или за мрака?Светлия незнам да има такива умения :)

Досега никога не съм чувал думата "бъфАр" ,навсякъде е бъфЕр,но това вече е маловажно :)

ПП:Не искам да те засягам или каквото и да било-всичко което съм посочил е само и единствено с цел корекция на грешките.Успех за останалите!
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #22 -: Март 12, 2010, 03:42:04 am »
Призрачен ловец!


Критичен удар - Максимално ниво 7
Критичния удар е най-важното умение за всеки герой и то винаги трябва да е на максимум в зависимост колко ви позволява в дадена категория. Категория 1 - 2 ниво, Категория 2 - 4 ниво и Категория 3 - 7 ниво(максимално) /Критичен удар 7/7 се постига още на 10-то ниво./
      
Лов - Максимално ниво 7
За умението лов, често възникват спорове, дали е полезно или не.Според мен това е умение което всеки вдига по собсвено усмотрение, но за мен лично е излишно и има много по полезни от него. /По-полезно от това умение няма срещу животни, това си е 22% допълнителен бонус към пораженията на оръжието при максимално ниво на умението./

Орлово око - Максимално ниво 3
Умението "Орлово око" е задължително за ловеца с лък, защото увеличава обсега му, а при максимален обсег позволява да се стреля още един път в първия рунд!Така че това умение може да го вдигнете на максималното му ниво три. /Това че пише, че стреля още 1 път не е вярно, беше премахнат допълнителния изстрел, но нивото пак е задължително да е максималното. Или поне никой не го е виждал това откакто максималния обхват е 10, а лък с общ обхват 7 от самия лък никой не е видял още./
Залп - Максимално ниво 5
Умението "Залп" е задължително за ловеца с лък, удрянето на повече от един противник в рунда е адски полезно умение и комбинирано с добър шанс за критичен удар прави ловеца с лък доста силен герой. /Залп в комбинация с лък не е удачно.. пораженията падат прекалено много, за пример мога да дам наемник с лък и залп при поражения близо 600 при обикновен удар /без залп/ със залп срещу мобове с едва 1400 броня пораженията са 140../
Изстрел в главата - Максимално ниво 7
Изтрел в главата е много полезно умение, защото комбинирано с критичен удар и злап става уникална комбинация, която може да повали всичките ви противници за първите пет рунда докъто те стигнат до вас, и вие да излезнете невредим от битката. /Полезно единствено при първия изстрел, в случай че е успешен, като при първия изстрел не се осъществява Залп.Освен това при критичен удар бонуса поражения от умението се прибавят след пресмятането на критичния от самите поражения на използваното оръжие. Бонуса е статичен, не се увеличава./
« Последна редакция: Март 12, 2010, 04:01:38 am от DraganoW »
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #23 -: Март 12, 2010, 08:49:26 am »
Draganow ще се разберем по скупе щтото несъм съгласен напълно за някои неща, особенно за залп!

Неактивен hanibalbg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #24 -: Март 27, 2010, 01:05:49 am »
Поздравления и от мен за темата, има нужда от тия неща докато все още няма добре оформено и достъпно ръководство за играта. Само искам да добавя, че освен съветите мисля че ще е даже и по-добре ако се обясни какво точно прави всяко умение. В смисъл че за мен лично е по-добре да знам какво прави умението, отколкото да ми се каже "хубаво е да се развива" или "да не се развива" :). И имам въпрос, защото умението "вцепеняване" при мистика на мрака не ми е напълно ясно. Аз си мисля че то за разлика от всички останали проклятия би трябвало да може да действа всеки рунд от битката (т.е. всеки рунд да има шанс да се получи), а не като останалите които сработват в началото на битката и повече не се ползват. Ако и вцепеняването е като тях, то само по себе си се обезсмисля, защото да развиваш умение което ще накара противника да пропусне максимум 1 рунд от битката си е пълна загуба на точки. Но да питам все пак - така ли е както аз си го обяснявам - че то си действа като лекуването през цялата битка, или не съм разбрал правилно? И още нещо за него - ако имам развито "майсторство с проклятията", може ли вцепеняването да проработи за няколко противника в един и същ рунд?
« Последна редакция: Март 27, 2010, 01:09:08 am от hanibalbg »

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #25 -: Март 27, 2010, 01:19:00 am »
....И имам въпрос, защото умението "вцепеняване" при мистика на мрака не ми е напълно ясно. Аз си мисля че то за разлика от всички останали проклятия би трябвало да може да действа всеки рунд от битката (т.е. всеки рунд да има шанс да се получи), а не като останалите които сработват в началото на битката и повече не се ползват. Ако и вцепеняването е като тях, то само по себе си се обезсмисля, защото да развиваш умение което ще накара противника да пропусне максимум 1 рунд от битката си е пълна загуба на точки. Но да питам все пак - така ли е както аз си го обяснявам - че то си действа като лекуването през цялата битка, или не съм разбрал правилно? И още нещо за него - ако имам развито "майсторство с проклятията", може ли вцепеняването да проработи за няколко противника в един и същ рунд?
1.Вцепеняване се прави всеки рунд.
2.Не се влияе от "Майсторство с проклятията".
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен JainaProudmoore

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #26 -: Април 01, 2010, 08:33:28 am »
а какво трябва за да стана мистик на светлината или мистик на мрака
очаквам да ми пишете скоро
и не се притеснявам от критики :) :) :) :) :) :) :)

Неактивен d1rtiq

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #27 -: Май 15, 2010, 08:03:52 pm »
за войн ще дадете ли инфо?

Неактивен SILENT_KILLER

  • Silata
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 342
  • Karma: +30/-130
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #28 -: Май 16, 2010, 10:20:57 am »
да аз примерно искам на пазител
6 стрелеца с кървави лукове
Стрелците вече с лукове :D

Shivers

  • Гост
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #29 -: Юни 17, 2010, 12:40:58 am »
Може ли да попитам дали има смисал от ловец със Метателни ножове във смисъл дали е възможно да се получи нещо хубаво от тази работа или да сменям изплолзваното оръжие преди да е станало твърде късно и ако е възможно ... някой да ми обясни на какво би трябвало да се съсредоточа за да стане добре , за какво да се оглеждам в оръжията и така натам . Защото прекалено много хора ми казват веднага да захвъргвам ножовете ... но пък мен незнайно защо много ме привличат. :)