Автор Тема: Помощ на играчите!  (Прочетена 17820 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #30 -: Юни 17, 2010, 06:08:26 am »
по добре е да си преследвач ако си с метателни ножове, ако си ловец, лък или арбалет

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #31 -: Юни 19, 2010, 01:11:34 pm »
Може ли да попитам дали има смисал от ловец със Метателни ножове във смисъл дали е възможно да се получи нещо хубаво от тази работа или да сменям изплолзваното оръжие преди да е станало твърде късно и ако е възможно ... някой да ми обясни на какво би трябвало да се съсредоточа за да стане добре , за какво да се оглеждам в оръжията и така натам . Защото прекалено много хора ми казват веднага да захвъргвам ножовете ... но пък мен незнайно защо много ме привличат. :)

Изхвърли ги тези метателни ножове, причината е че имат много малки щети и неса добри в по горните категории, абе попринцип неса добри. Че дава 20% ловкост и 20% точност отгоре няма никакво значение честно казано.... Така или иначе противника срещу който се биеш винаги има шанс да те удари 35%....

Неактивен sonyimp11

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-10
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #32 -: Март 20, 2011, 03:39:37 pm »
q nqkakvi nasoki za svirep voin ?

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #33 -: Март 24, 2011, 07:58:12 pm »
1.пиши на кирилица да не получиш отпуск :D
2. До 4 категоря с боен чук после с 2 меча
3.развиваш боен вик, въртележка и позицията за повече поражения

Поне аз само това знам щот съм пазител.Други могат и по подробно да опишат.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен monkata1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +4/-29
    • Профил
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #34 -: Март 24, 2011, 08:48:46 pm »
1.пиши на кирилица да не получиш отпуск :D
2. До 4 категоря с боен чук после с 2 меча
3.развиваш боен вик, въртележка и позицията за повече поражения

Поне аз само това знам щот съм пазител.Други могат и по подробно да опишат.
след позицията се дига "берсерк" и за атрибутите само сила  ;)
ALL I WANT IS A LITTLE OF THE GOOD LIFE
ALL I NEED IS TO HAVE A GOOD TIME

DARK_GRIFON

  • Гост
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #35 -: Април 02, 2011, 07:04:31 am »
Героят ми е стрелец и съм решил да го правя ловец. Виждам че има нови категории и от там идва въпроса ми. Възможно ли е да вдигна максимално всичките му базови умения за да е хем майстор с лъка хем с арбалета и да има всички умения за бой като лов дори и все пак нямам пари да наливам диаманти признавам че на мен лично умението скаут ми изглежда изкушаващо? Благодаря предварително.
Тъй като все още нямам отговор ще задам въпроса си по друг начин.
Могат ли абсолютно всички умения на даден герой да бъдат вдигнати на максимум? Ако да бих искал съвет кои умения на стрелец ловец първо да вдигна на максимум и кои да оставя за накрая?
« Последна редакция: Април 03, 2011, 06:37:49 pm от DARK_GRIFON »

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #36 -: Април 07, 2011, 04:30:39 pm »
аз в момента съм 54 ниво и имам свободни 9 точки за разпределяне. От уменията които не изискват дух не съм вдигнал майсторство с арбалет и лов ми е на 4 вместо на 7 . От уменията които искат дух съм вдигнал залп на макс. Смятам че няма нужда да се хабят точки за другите умения с дух. Тия 9 точки съм ги оставил ако все пак някога решат да пуснат нови умения. Така че ако решиш спокойно може да си сложиш и на лов до края или на майсторство с арбалет. За друго всичко има точки, които ти трябва да решиш как да разпределиш. Скаут + премиум си заслужава дори няма нужда да му вдигаш последното на скаут, заради ограничението от 1м (30 сек премиум)

DARK_GRIFON

  • Гост
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #37 -: Април 07, 2011, 07:56:29 pm »
благодаря. надявам се правилно съм избрал да бъда майстор на брони и кожар :) вижда ми се логично спрямо специалността и класа герой. сега ако си намеря и някоя готина гилдия ще е супер :)

zayakov

  • Гост
Re:Помощ на играчите!
« Отговор #38 -: Юли 03, 2011, 01:22:25 pm »
няма ли да напишете за свиреп войн.