Автор Тема: Наемници след профилактиката  (Прочетена 3948 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Наемници след профилактиката
« -: Юли 21, 2014, 03:04:17 pm »
Прави ли ви впечатление, че след профилактиката намирането на наемници стана още по трудно?? За 2 месеца не съм намерил нито един подходящ к5 при положение че всеки ден има в таверните над 250 наемника?? Демек 60 дена по 250  е равно на 15000  :o :o Само при мене ли е така или наистина са намалили вероятноста за намиране на наемници на 0 процента?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #1 -: Юли 21, 2014, 07:45:56 pm »
Какво точно значи "подходящ наемник"...? 600 сила и точност, 50 интелект или орлово око 2-ро ниво.Наемници в споменатата категория намирам всеки ден, които имат необходимото за минаването на приключенията, и то от раз.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #2 -: Юли 22, 2014, 12:58:39 am »
Къде ги намираш тия наемници душице златна,защото аз си намерих от 15000 само един ловец със залп крит и орлово око ама той горкия ловък и ще ме съсипе да го помпам на точност... или ти си от миропомазаните и шансовете са ти по големи??

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #3 -: Юли 22, 2014, 06:58:27 am »
Аз 6-та намерих 2 наемника (ловци) от раз, още при първото търсене, в 4-та и 5-та вече... кьорав наемник не откривам ???
By Signature

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #4 -: Юли 22, 2014, 09:57:12 am »
Къде ги намираш тия наемници душице златна,защото аз си намерих от 15000 само един ловец със залп крит и орлово око ама той горкия ловък и ще ме съсипе да го помпам на точност... или ти си от миропомазаните и шансовете са ти по големи??


Една бърза обиколка и виж какво си намерих......

       


Не са супер наемници, но напълно достатъчно неща имат за приключенията, поне според мен.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #5 -: Юли 22, 2014, 10:45:51 am »
Ако имаха и залп щяха да ми свършат невероятна работа...тия само в свят 2 може да се ползват в свят 3 не стават..Но все пак ми е чудно защо за 15000 наменика които прерових за тия месеци не ми се падна един какъвто исках..дали не са свалили шанса още повече за да ни откажат тотално и всеобщо от играта  ??

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #6 -: Юли 22, 2014, 11:17:33 am »
Няма никакво сваляне на шанса, според мен звучи много фантастично от 15к наемници да не се намери поне един подходящ при положение, че за една разходка намерих 2 броя що годе прилични и то без Залп, но аз никога не съм търсила такива със това умение, но да изчакаме да набъбне цифрата до 374к, тогава вече може да повярвам в Тъмната страна на Силата.Разлика в минаването на приключенията в двата свята НЯМА, щом се минават в единя с такива наемки може да се минат и в другия, проверила съм.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #7 -: Юли 22, 2014, 02:53:13 pm »
Да бе, да не съм луд да пускам още ордени за тоя където духа :D вече само обикалям и даже и не се надявам че ще имам добър ловец със ЗАЛП и всичко друго .А тия където ги ползваш ти ще ми свършат работа ако имам на разположение реснати майстори оръжейници да ми коват непрекъснато както и диаманти за тая безмислица... ;)

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #8 -: Юли 23, 2014, 02:58:13 am »
Тая игра не е само за минаване на прикове.
Има плячки, има битки за замъци а тия двата наемника по горе са пълен въздух.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #9 -: Юли 23, 2014, 08:06:21 am »
тия двата наемника по горе са пълен въздух.



Зависи от гледната точка и целта за която ще се ползват. Уважавам Вашето мнение, направете и Вие същото, все пак съм уточнила, че не са кой знае какво, но все пак стават за бързо минаване на зоните от категорията........Няма нужда от подобни кфалификации, нали?
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #10 -: Юли 23, 2014, 10:51:12 am »
Значи имал съм такива ловци като тия и съм ги ползвал докато си намеря такива със залп,мога да кажа че нищо не става с тях и най много да се забавиш с поне два-три месеца с минаването на зоните.Ето защо пак питам -има ли вероятност тази профилактика да е поредното намляване на всякакви шансове на играчите във всички сфери на играта??

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наемници след профилактиката
« Отговор #11 -: Юли 23, 2014, 08:46:28 pm »
Значи имал съм такива ловци като тия и съм ги ползвал докато си намеря такива със залп,мога да кажа че нищо не става с тях и най много да се забавиш с поне два-три месеца с минаването на зоните.Ето защо пак питам -има ли вероятност тази профилактика да е поредното намляване на всякакви шансове на играчите във всички сфери на играта??



Няма такава вероятност.


P.S. Темата се изчерпва с конкретния отговор на конкретния Ви въпрос.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!