Автор Тема: Специализация на героя след 15то ниво  (Прочетена 35274 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Тъй като доста от играчите в бетата може би не са присъствали при алфа тестването, отварям тази тема за да ги "предизвестя" какво ги очаква и как може би по-добре да развият героя си още отначало за да могат да се възползват максимално от специализацията при 15-ниво.

И така, всеки клас герой (войн, стрелец и мистик) има възможност да избере между два пътя след ниво 15. Ще публикувам новите умения които получава героя в зависимост от специализацията си с цел, надявам се, да улесня начинаещите при избора на умения по ниво 15.

Войнът има избор между : Свиреп Войн и Пазител :

Свирепият войн се специализира с по-мощна атака и получава за 1 точка сила - 3 точки.
Това са новите умения които може да развива:



Пазителят се специализира с по-силна защита и получава за 1 точка жизненост - 3 точки.
Това са новите му умения :




Неактивен Did

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #1 -: Май 19, 2009, 06:50:48 am »
При мен има бъг при новите умения. След като станах 15 ниво не ми даде възможност да си вдигна бонусите. Сега съм 16 ниво и също нямам +та отстрани бонусите, т.е. всички те си ми седат на 0
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #2 -: Май 19, 2009, 06:53:35 am »
При мен има бъг при новите умения. След като станах 15 ниво не ми даде възможност да си вдигна бонусите. Сега съм 16 ниво и също нямам +та отстрани бонусите, т.е. всички те си ми седат на 0

За да инвестираш в повечето умения, трябва да имаш поне 5 точки в базовите умения - Атакуваща или защитна позиция. Ако е възможно, изпрати ни скрийншот на уменията на героя си и ще се опитам да помогна.

Неактивен Did

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #3 -: Май 19, 2009, 07:12:18 am »
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #4 -: Май 19, 2009, 07:47:14 am »
Нямам достъп до подобен герой, но мой приятел се специализира в другата насока (Призрачен преследвач). Доколкото знам е необходимо да имаш 5 точки в Критичен удар, след това се откриват специалните умения :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #5 -: Май 19, 2009, 08:37:26 am »
А то всъщност трябва да имаме и някакви точки за разпределяне изобщо (от гръмнатия екран се вижда, че точките за умения са 0, но след като е минал от 15-то на 16-то и проблемът остава, май обяснението на isolde също е в сила).

Rayh

  • Гост
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #6 -: Май 19, 2009, 08:50:40 am »
дава една точка може да се ползва за спецално или обикновено умение  ;)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #7 -: Май 19, 2009, 08:52:50 am »
дава една точка може да се ползва за спецално или обикновено умение  ;)

Така е но някой специални умения не могат да се отключат преди да се инвестират достатъчно точки в обикновенните умения. Именно за това става въпрос, дали например 5 точки критически удар са необходими за отключване на специалните умения.

Rayh

  • Гост
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #8 -: Май 19, 2009, 08:56:06 am »
Така е но някой специални умения не могат да се отключат преди да се инвестират достатъчно точки в обикновенните умения. Именно за това става въпрос, дали например 5 точки критически удар са необходими за отключване на специалните умения.

честито повишение  :D

пусни предложение когато отидеш на заключено умение да изписва какво ти трябва за да го отключи  ;) :)
« Последна редакция: Май 19, 2009, 08:57:57 am от Rayh »

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #9 -: Май 19, 2009, 09:18:47 am »
То си го изписва, но само когато има поне една точка за разпределение.
Тогава си казва: Трябва да си Категория 3 или Категория 4

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #10 -: Май 19, 2009, 12:38:45 pm »
относно мистичката  трябва също да имаш наваксани точки за умение но чак след 18 ниво получих възможност да вдигам специалициранеите магии ;)  но всичко трябва преценяваш доста внимателно :)) и да имаш много висок интелект :)   това е моята мистичка :-*

« Последна редакция: Май 19, 2009, 12:47:02 pm от vOsYcHnA_pRiNcEsA »
- I died to become immortal

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #11 -: Май 20, 2009, 02:32:07 am »
Аз само не можах да разбера, всички видове оръжия ли мога да ползвам, когато се бия с две оръжия? И от кое ниво получавам това право, май някой го беше споменал някъде, но забравих...

Гледам си заложила на тежкия меч, защо? В една друга тема ме посъветва да специализирам с брадва, какви са предимствата и недостатъците на едното и на другото?

Има ли смисъл след 15-то ниво да продължа да инвестирам в живот, както ме посъветва, следкато ако избера свиреп боец, бонуса ми е на силата?

Ако може малко подробности и за другите умения?

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #12 -: Май 20, 2009, 04:49:32 am »
относно мистичката  трябва също да имаш наваксани точки за умение но чак след 18 ниво получих възможност да вдигам специалициранеите магии ;)  но всичко трябва преценяваш доста внимателно :)) и да имаш много висок интелект :)   това е моята мистичка :-*


Мисля че не си разбрала точно темата, тя е за специализацията след 15 ниво. Покажи ни какво си избрала, не само базовите умения :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #13 -: Май 20, 2009, 04:53:20 am »
И "мистичката" нещо ми звучи гадно, по добре ми звучи "мистичната" :) Макар че "мистик" всъщност няма женски род или май въобще няма род, всъщност не знам, филологията не ми е силата, но със сигурност най-неправилното възможно е "мистичка" :) Димитричка :)
« Последна редакция: Май 20, 2009, 04:55:47 am от ZAX »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #14 -: Май 20, 2009, 05:27:19 am »
Аз само не можах да разбера, всички видове оръжия ли мога да ползвам, когато се бия с две оръжия? И от кое ниво получавам това право, май някой го беше споменал някъде, но забравих...

Гледам си заложила на тежкия меч, защо? В една друга тема ме посъветва да специализирам с брадва, какви са предимствата и недостатъците на едното и на другото?

Има ли смисъл след 15-то ниво да продължа да инвестирам в живот, както ме посъветва, следкато ако избера свиреп боец, бонуса ми е на силата?

Ако може малко подробности и за другите умения?

Не, не можеш да ползваш всички видове.  Умението "Две оръжия" можеш да избереш доста по-късно и предполагам че ще се ползва с 2 меча за 1 ръка. Мисля че можеш да го избереш когато си 4-та категория.

Всеки тип оръжия си има предимства и недостатъци, това можеш сам да го видиш лесно като плъзнеш мишката върху него.  Бойният чук нанася огромни щети, но има -30% към ловкост и точност, което значи че няма да удряш противника често. Брадвата също нанася доста големи щети, но има -20%.

Мечовете са оръжията които не вземат от точността и ловкостта на героя и му дават допълнителен шанс за блокиране на противниковия удар. Меч за 2 ръце естествено удря за повече, но пък не можеш да ползваш щит, който също има голям блок.

Аз не те съветвам да избереш който и да е. Това което казвам, е - ако искаш съответно след 15то ниво да си Свиреп боец - то се специализирай с оръжие за 2 ръце. Ако погледнеш уменията които те има, то това са майсторство с оръжия с 2 ръце, така че за да се възползваш от това, очевидно трябва с такова да се биеш ! И за това не ти е нужна защитна позиция, само атакуваща защото в битка можеш да ползваш или едната или другата.

Има разбира се смисъл да инвестираш в живот, има дори смисъл да инвестираш в точност, може би и малко в сила...всеки сам си решава. Просто направи сметки и виж какъв бонус ти дава силата, отначало не е много добра идея според мен...