Автор Тема: Промени - 12.09.2018  (Прочетена 6467 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #15 -: Септември 13, 2018, 04:43:00 pm »
вижте, това което ми прави впечатление от новите промени е, че блокирането на удари вече го няма.струва ми се, че от едната крайност, се отиде в друга.при сегашната ситуация, ако имаш читав стрелец в дружината, то той може сам да бие противниковото парти.при старото положение, блока беше безумен, а сега хич го няма.струва ми се, че трябва да помислите по този проблем, защото пазители и воини това им е основно умение, без него са нищо.
Абсолютно си прав ама не ти терябва читав стрелец и постредствен става. Мене mykel замалко да ми изчисти парито соло http://prntscr.com/ku01xi  , http://prntscr.com/ku02w1 .Стрлците са ми с ловкост над 1000 и точност между 600 и 900 + много добър пазител 1 линия. Всички са облечени с изработени комплекти . И загубих от iulian84 с стрелци с точност 500

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #16 -: Септември 14, 2018, 12:34:57 pm »
Хотфикс 1 за уменията в играта от 14/09/2018:
---------------------------------------------------------------------------------------
Промени по война:
---------------------------------------------------------------------------------------
Боен транс вече не може да бъде даден на героя от предемет, както преди, тъй че вече ще е ограничен само до Яростния боец.
При блокиране на атака, героя ще получава 15% от оригиналната щета, вместо 25% както преди.
Отмъстителна позиция вече намалява бронята на героя с 2,4,6,8,10% вместо 4,8,12,16,20% както преди.
Режеща броня вече нанася щети равни на 3% от бронята на героя, вместо 2%.
Смъртоносен удар вече има пауза от 3 хода, вместо 2 хода.
Смъртоносен удар вече нанася 150% щети, вместо 120% щети.
Въртележка вече има пауза от 3 хода, вместо 2 хода.
---------------------------------------------------------------------------------------
Промени по ловеца:
---------------------------------------------------------------------------------------
Поправен е бъг, където ефектът Отрова продължаваше безкрайно. Вече ще продължава 3 хода, както е описано в тултипа на умението.
Ответен удар вече няма да игнорира шанса за блок на противника.
Залп вече ще има пауза от 3 хода, вместо 2 хода.
Убиец на мистици вече има пауза от 1 ход, вместо 2 хода.
Убиец на мистици вече нанася щети равни на 3,6,9,12,15% от лисващия дух на противника, вместо 4,8,12,16,20%.
---------------------------------------------------------------------------------------
Промени по мистика:
---------------------------------------------------------------------------------------
Поправен е бъг, при който умението Корозия не се наслагваше правилно, а само 1 път.
Умението Безверен вече има пауза от 3 хода, вместо 2 хода.

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #17 -: Септември 14, 2018, 01:28:22 pm »
Погледнете умението Защитно действие на мистика. Вместо да разпръсне част от щетите по целия ми отбор, то ги умножава и разпръсва. Така с един номален удар на посредствен стрелец по танка ми с този бъф и целия ми заден ред умряха във втори рунд. Също така погледнете арбалета на Curseforyou. Има режещи щети и разсичане 30% и уж 7 обсег, а реално много често не стреля изобщо.
« Последна редакция: Септември 14, 2018, 01:33:25 pm от ccbb »

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #18 -: Септември 14, 2018, 02:40:18 pm »
Чесно казано незнам защо се занимавам  :D. При мене се случи същото с Защитно действие и на моя стрелец не му работи залп. Говорим 0 залп за 20 рунда( да има дух) Стрелците ми често започват с обсег 2 а не 4.Уменята за допълнителен удар ми сработват много рядко.Вече спрях да се бия по провинциите ,немога да се взема битките :D. Вече войни не ти трябват само стрелци и мистици. Вчера  ccbb ме би с подобна конфигурация.
 Вече няма посредствени стрелци може да някой да е облечен с пълни боклуци с превъзходни наемници и пак да те бие.Имам чуството че някой си е казал : Ъ Ъ Ъ как да направим  посредствените партита много добри :D.
 A това дето зашеметяване вече неможе да се отхвърли с сила е доста хитро . Гледам че са махнали боен транс но са оставили наметалата с отблягване,коланите и пръстените с 5 лекуване и бижутата с 20 крит. Значи може да се маха ама явно тези с старите чиит иртеми са специални
« Последна редакция: Септември 14, 2018, 03:06:35 pm от vexalliaX »

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #19 -: Септември 14, 2018, 04:02:45 pm »
Eто една типична битка срещу стрелец http://prntscr.com/kueb5u Ако имаш още един рейнджър в партито щях да загубя 100%

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #20 -: Септември 14, 2018, 05:48:55 pm »
Здравейте,

Идният хотфикс ще поправи проблема със Защитно действие.
Има бъг с бонуса към обхват на атаката на Ловците, които също ще бъде оправен в следващия хотфикс.
Проблемът с мистици, които не атакуват от заден ред, който изглежда се случва при използване на арбалет, също се разглежда и ще влезе със следващ хотфикс.
Залп-а на стрелеца ще бъде разгледан като баланс.
Обмисля се махането на всички скилове от предмети и заместването им със статистики, както и премахването на критичен удар по амулетите.

Действаме да изгладим нещата и четем всичко, което ни давате като обратна връзка.

Поздрави и лек уикенд!

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #21 -: Септември 14, 2018, 10:34:09 pm »
Здравейте,

Идният хотфикс ще поправи проблема със Защитно действие.
Има бъг с бонуса към обхват на атаката на Ловците, които също ще бъде оправен в следващия хотфикс.
Проблемът с мистици, които не атакуват от заден ред, който изглежда се случва при използване на арбалет, също се разглежда и ще влезе със следващ хотфикс.
Залп-а на стрелеца ще бъде разгледан като баланс.
Обмисля се махането на всички скилове от предмети и заместването им със статистики, както и премахването на критичен удар по амулетите.

Действаме да изгладим нещата и четем всичко, което ни давате като обратна връзка.

Поздрави и лек уикенд!
Няколко пояснения:
1. става въпрос за наемници с специализация призрачен преследвач екипирани с метални копия обсег 4 . Вмесо да атакуват обсег 4 атакуват обсег 2. Има запазена битка на Rokki срещу WallyWallace1 в любими .Мойте стрелци започват да атакуват рунд 8
2 .проблема с безсмъртния мистик не е оправен (запазена битка Rokki vs WallyWallace1) след рунд 8 мистик Eliminator_Blackwolf е безсмъртен за 4 рунда(проведена тукощо)
3 .проблема с неатакуващи мистици съм го виждал и с мистици екипирани с метални копия

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #22 -: Септември 15, 2018, 03:45:47 pm »
блока все още не работи коректно.когато има блок, пак се нанасят щети, по малки са, но ги има и така не може да сработи умението контраатака.предполагам, че има мн неща които не работят коректно и също така предполагам, че причината да не се докладват е че играчите още не са се отърсили от шока от последната промяна.аз не знам дали от екипа са наясно от последствията на тази промяна.героите които вдигат нива и минават приключения са се видяли в чудо.изведнъж се оказва че наемките в партито са неправилните, да не говорим за екиперовката.преди с едни оръжия се биеше в зоните, сега други са подходящи.това са мн задачи които трябва да се решат, струпани наведнъж си е мн трудно.имам герой който вдига нива, приключенията ги зарязвам с него.няма как да се минат.иска се наемки и екиперовка които ги нямам.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #23 -: Септември 16, 2018, 05:00:22 pm »
блока все още не работи коректно.когато има блок, пак се нанасят щети, по малки са, но ги има и така не може да сработи умението контраатака.предполагам, че има мн неща които не работят коректно и също така предполагам, че причината да не се докладват е че играчите още не са се отърсили от шока от последната промяна.аз не знам дали от екипа са наясно от последствията на тази промяна.героите които вдигат нива и минават приключения са се видяли в чудо.изведнъж се оказва че наемките в партито са неправилните, да не говорим за екиперовката.преди с едни оръжия се биеше в зоните, сега други са подходящи.това са мн задачи които трябва да се решат, струпани наведнъж си е мн трудно.имам герой който вдига нива, приключенията ги зарязвам с него.няма как да се минат.иска се наемки и екиперовка които ги нямам.
Аз немога да мина обикновенните  зони с подбрано епично парти с изработени много добри епични  предмети  от рестартирал майстор ти викаш приключенията. Дори и с  помощ от  рестартирал стрелец с много добра екипировка  неможах да мина  зона Паяжините от Легендарното приключение в Зеления рай .
 Как може някой да мисли че новата система е по балансирана от старата просто ума ми не го побира *xxx*

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #24 -: Септември 17, 2018, 08:32:05 pm »
С това вкарване на безброй засукани умения правите бозата в играта още по гъста и кисела...дано не се наложи да я хвърлиме в кофата.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #25 -: Септември 20, 2018, 01:30:22 pm »
мойте призрачни  преследвачи още почват от обсег 2(метални копия)

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #26 -: Септември 21, 2018, 02:41:48 pm »
мойте призрачни  преследвачи още почват от обсег 2(метални копия)

Работи се по проблема.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #27 -: Октомври 07, 2018, 12:07:10 pm »
Хотфикс 1 за уменията в играта от 14/09/2018:
---------------------------------------------------------------------------------------
Промени по война:
---------------------------------------------------------------------------------------
Боен транс вече не може да бъде даден на героя от предемет, както преди, тъй че вече ще е ограничен само до Яростния боец.

Не сте оправили боен транс. Видях поне 4 човека с боен транс на мистици с лъкове.Всеки рунд си прилагат изцелителен удар заобикалящ блока.Просто махнете боен транс докато го оправите. Ето мистика на Zwack_liqueur http://prntscr.com/l35njw.Изкара ми 4 равнстава с блокирали битки въпреки че го бих(в доклада оставам само аз за 25 рунда) и най- накрая ми взе битка
« Последна редакция: Октомври 07, 2018, 01:21:58 pm от vexalliaX »

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #28 -: Октомври 07, 2018, 08:07:50 pm »
Точно в тези битки не съм се хийлвал, за съжаление.
ДД

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Промени - 12.09.2018
« Отговор #29 -: Ноември 08, 2018, 04:48:45 pm »
умението контраатака сработва при екипирано мет. копие.умението реакция на болката сработва по няколко пъти подред и то не когато е атакуван субекта със въпросното умение, а когато той атакува.и другото което е странно при това умение, че от няколко битки нито веднъж не видях да удари някой от собственото си парти.така ли трябва да работят тези умения? това с мет. копия вече сме го минали веднъж тоя път.преди време сработваше контраатаката с екипирано мет.копие, после се реши че не трябва да е възможна тази комбинация, сега как е-кажете че да си правим сметката.пояснете и умението реакция на болката по подробно ако е възможно.влияе ли се например от аура на възмездието, от режеща броня и трябва ли да се задейства при атака.