Автор Тема: Проблем с приключението за рестартиране на герой  (Прочетена 1608 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
моля да погледнете герой Zahari94044793 , приключението за рестартиране на героя е взето, минати са две или три стъпки , мината е стъпката с РvP битките и след това изчезва и въобще не се появява.
http://prikachi.com/images.php?images/637/8665637F.png
тук се вижда че приключението като многостепенно не съществува, героя не е към никоя фракция и не позволява да се промени статута. Въобще не се е опитвал да влиза до момента във фракция.

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Точно затова ти изчезва - понеже нямаш фракция, а следващата стъпка е към фракцията. Избери си към коя искаш да си и ми пиши, за да те прехвърля към нея, предполагам, ще е Харода. Ще си загубиш репутацията към останалите две.

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Точно затова ти изчезва - понеже нямаш фракция, а следващата стъпка е към фракцията. Избери си към коя искаш да си и ми пиши, за да те прехвърля към нея, предполагам, ще е Харода. Ще си загубиш репутацията към останалите две.

Възразявам! *stop*  Подвеждане на играча!

Точно защото все предполагате за Хорода, затова и фаролинци сме толкова малко, a хородци са най-много! 
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
 :D е той ще си каже де, аз никого не принуждавам насила. Просто гилдията му е към Харода и може би ще иска да си я запази. Иначе си прав - хародци са мнозинство.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Пускай му Харода пък ако продължава да досажда ще го изритаме към друга  :D