Автор Тема: Дневни задачи  (Прочетена 1986 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Дневни задачи
« -: Април 20, 2016, 10:30:30 am »
От някаолко дена наблюдавам че не се изписва дневната задача и ако случайно не натиснеш на празното място няма да я вииш.
http://prikachi.com/images.php?images/474/8761474R.png

На други си изписва например - Ловна задача или Проблем с бандити, вижда се и може да се вземе задачата и ако тази задача е най отдолу въобще не се забелязва , ако е между другите две седи като празно пространство и случайно ако натиснеш виждаш че може задачата да се вземе. Провинция Караганда. Може би и в други провинции има този проблем.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Дневни задачи
« Отговор #1 -: Април 22, 2016, 08:23:37 am »
Освен това:
1. Много от задачите за хуманоиди ги изписва като "ловна задача".
2. Има зони, които се отварят и на втора стъпка са приключили. Случай - Имението на Преподобния Айвън, Прерийното море. Преди често се случваше това в Бездната.
3. Може още малко да повишите трудността в зоните кат. 5 и 6.
ДД

Неактивен TheJoker

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 115
  • Karma: +25/-81
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Дневни задачи
« Отговор #2 -: Април 22, 2016, 01:37:13 pm »
Здравей, Pith!

1.Знам за леко нелогичното заглавие на този тип мисии, но това по никакъв начин не влияе на геймплея.Предполагам, че ще го оправим, когато завършим с по-важните неща.

2.Ще прегледам зоната.Имам спомен, че бях оправил тази в Бездната.Ще се радвам да ме информираш, ако пак се получи същия проблем.

3.Трябва да мине известно време и да видим как ще се справя болшинството от играчите в конкретните зони и тогава, евентуално ще направим допълнителна промяна.


Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Дневни задачи
« Отговор #3 -: Април 23, 2016, 10:10:25 am »
Освен това:
1. Много от задачите за хуманоиди ги изписва като "ловна задача".
2. Има зони, които се отварят и на втора стъпка са приключили. Случай - Имението на Преподобния Айвън, Прерийното море. Преди често се случваше това в Бездната.
3. Може още малко да повишите трудността в зоните кат. 5 и 6.

да нека се завишават зоните но да е обвързано с рестарта защото се получава една несправедливост за тези които не са рестартирали.

1. като рестартираш 1 път да ти бъде примерно с 25% по трудно из зоните и приключенията  при 2 път с 50% и т.н.
 

сега се получава че да рестартираш или да си играеш просто става по трудно за новоиграещите и повече привилегии за богопомазаните

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Дневни задачи
« Отговор #4 -: Април 23, 2016, 12:23:04 pm »
да нека се завишават зоните но да е обвързано с рестарта защото се получава една несправедливост за тези които не са рестартирали.

1. като рестартираш 1 път да ти бъде примерно с 25% по трудно из зоните и приключенията  при 2 път с 50% и т.н.
 

сега се получава че да рестартираш или да си играеш просто става по трудно за новоиграещите и повече привилегии за богопомазаните

Аз не разбрам защо да сме богопомазните тези които сме рестартирали по 1-2 пъти. Всичко е направено с труд и сме в абсолютно еднакви условия със всички други играчи. Относно покачване на трудността след рестарти - не разбирам смисъла от това действие, стига да не е свързано право пропорционално с качване на опита.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Дневни задачи
« Отговор #5 -: Април 24, 2016, 09:06:02 am »
Аз не разбрам защо да сме богопомазните тези които сме рестартирали по 1-2 пъти. Всичко е направено с труд и сме в абсолютно еднакви условия със всички други играчи. Относно покачване на трудността след рестарти - не разбирам смисъла от това действие, стига да не е свързано право пропорционално с качване на опита.

съжалявам но може би не съм се изразил правилно.знам че сте инвестирали доста в рестартите и това си е супер.лично аз за сега не искам да рестартирам но друго си мислех.до сега се биехме из зоните и минавахме приключенията при една степен на трудност а от скоро забелязвам че са завишени зоните и ако героя ти не е диамантен бос шанса му за рестарт или минаване на приключения  не е като на този преди 1 седмица.просто се променят правилата постоянно в някаква си насока без посока.това създава някакви объркващи впечатления.