Автор Тема: Предложения  (Прочетена 1274 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Предложения
« -: Октомври 06, 2017, 12:38:29 pm »
Здравейте, предложението ми е като си в даенна провинция и като посочиш зоната да ти изписва какъв опит ще получиш в дадената зона. Примерно в дадена зона от провинцията получаваш опит 1000 а в друга 3000, минаваш ниво и вече опита се е променил, т.е. е намалял драстично поне с 30%, да не говоря че двама героя с раслика 1-3 нива единия получава в дадена зона повече от другия, макар че този дето получава по малко е по ниско ниво , е да единия е рестартирал а другия герой не е. Рестартиралия нищо че е по високо ниво взима повече от другия   

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Предложения
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2017, 12:42:36 pm »
не довърших ама идеята е че вече за да се развиваш по бързо в последно време търся зони с по висок опит от колкото да минавам дневни и други приключения, разликата е дастрична едно е да направиш 5 битки с по 3000 опит и да паднеш една битка отколкато да минеш дневно приключение с 5 битки с по 1000 опит и после да ти даде още 500 опит. За това бих предпочел преди да отида в зоната да виждам къкъв опит ще получа там минимум и максимум .

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Предложения
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2017, 07:28:47 pm »
Бих добавил, също да се предупреждава за предстоящо вдигане на ниво. На единия герой, бях забравил да спра опита и бам изтървах на 2 приключения бонус наградите. Цял ден ме беше яд, пък нали уж игрите са за забавления. Сега като се сетих, пак ме хвана яд :) Дали пък от екипа не могат да ми помогнат  :-[

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Предложения
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2017, 07:56:29 pm »
Бих добавил, също да се предупреждава за предстоящо вдигане на ниво. На единия герой, бях забравил да спра опита и бам изтървах на 2 приключения бонус наградите. Цял ден ме беше яд, пък нали уж игрите са за забавления. Сега като се сетих, пак ме хвана яд :) Дали пък от екипа не могат да ми помогнат  :-[
то па едни награди...радвай се  или рестартирай и си ги мини но внимав :Dай пак
« Последна редакция: Октомври 06, 2017, 07:58:23 pm от Kosiger »